Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24
    Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus

Abi 100k pot parası pls.

Merhabalar,

Konunun başlığının neden böyle olduğunu bu durumdan muzdarip olanlar konunun sonunda anlayacaktır diye umarak konuya giriyorum. Oyuna uzun bir aradan sonra tekrar başladım. Her ne kadar oyunda bazı şeyleri beğenmesekte ekonomik durumumuz ileri seviye şeyler yapmaya yetmese de herkes bilir ki bu oyun bırakılmaz ara verilir. Neyse yeni serverlardan birinde bir çar kasayım kendimce takılayım dedim 16. yıl etkinlikleri v.s de güzel denk geldi falan derken çar +60ı geçtikten sonra çarda item olmaması sebebiyle her göreve neredeyse 500-600k pot parası gitmeye başladı. Bir şekilde sağdan soldan gelen coinsleri harcadık çar bir yerden sonra kitlendi pot parası bulamaz oldum peki soruyorum ben bu oyunda gerçek para yatırmadan nasıl ilerleyebilirim çara güzel itemler almak pk ya çıkmak bi yana dursun daha görev yapıp çarı kasamıyoruz. Şöyle oyun içi etkinliklere baktım (chaos-bdv v.s) v.s dedim ama bunlardan başka elle tutulur etkinlik yok anlayacağınız ben bu pot parasını karşılayamıyorum. Benim gibi sorun yaşayan bir çok oyuncu vardır diye düşünüyorum. Benim aklıma bu sorunla ilgili yönetimin yapması gereken kırk tane çözüm geldi fakat yönetimin bu konu hakkında düşüncesini merak ettiğim için konu açmaya karar verdim. Bu konuyu kaale alırlar mı bilmiyorum ama yine de açmak istedim. Bakalım yönetim bu problem karşısında pm mi blocklayacak yoksa folka gel mi diyecek

Herkese iyi oyunlar.
    Last edited by seasL; 10-15-2020 at 10:02 AM.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Oyun seni pus alıp 72 saat sonra aldığını satıp para kazanmanı istiyor. Başka dediğin gibi pota bile para yok diyorlar.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Düzenli olarak kule savaşına katılarak pot parası değil, item dizecek bir seviyeye gelebileceğinizi düşünüyorum. Bunun yanına jr,chaos, bdw ve ft eklenince gerçekten etkinlikten geçilmiyor. Fakat senelerden beri aynı, içerik veya güncellenmesini isterdim.

Senior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Düzenli olarak kule savaşına katılarak pot parası değil, item dizecek bir seviyeye gelebileceğinizi düşünüyorum. Bunun yanına jr,chaos, bdw ve ft eklenince gerçekten etkinlikten geçilmiyor. Fakat senelerden beri aynı, içerik veya güncellenmesini isterdim.
    sayın moderatör deme bunu böyle bir sorun var kabul edelim kendi çapında oyna para yatırmadan oynamak isteyen adamlar bu oynu oynayamıyor defalarca bu söylendi bugün kule var adam tek charı vardır muhtemelen giriyor tamam kule bitince ne olacak hadi kuleyi uzattın diyelim kuleyi uzatsan bu sefer box fiyatı düşecek girmeye değmeyecek. oyunda k0sp var diye genie getirdiniz slotlara 7/24 çökenler olunca dropları düşürdünüz. droplar ile coins düşürcez derken presiz ex kasamaayıp oynu bırakmalarına sebep oldunz. genie gelince k0sp bittimi ? daha gelişmişleri çıktı adamları çekiyodnz kosp olup olmadığını anlamak için şimdi ise çektiğinde k0sp otamatik kapanıyor geniesiz kasıyor biri geldiğinde otomatik genie açıyor adamlar daha gelişmisini çıkardı olan ne oldu kendi çapında oynamak isteyen yada yeni başlayanlar bu ne 200 tl mi yatırcam ayda oyun oynamak için diyen oyuncularda oynu bıraktı daha önce hiç oynamamış olanlar oyna başlayıp deneyip 53 54 levelde tıkannca bıraktılar
    Last edited by DonJose; 09-08-2020 at 07:24 AM.

Banned
    Çarını dizemiyorsan kolayı var.
    Nasıl çar dizilir öğrenmek için yayıncıları izlersen çok şey öğrenebilirsin.
    Adamlar nasıl ve ne şekilde dizdiğini bizzat anlatıyorlar ve gösteriyor.
    Bu çar dizme işi slotta hiç olmaz ve bazılarının dediği gibi etkinliklere girmeyle de olmaz ve alakası yok.
    Artık çarlar folkta direk diziliyor.
    Last edited by NightOwl; 09-08-2020 at 01:49 AM.

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Kule etkinliği olmasa dediğin haklı pot parası çok gidiyor ama şuan günde 4 old kutu alırsın tek hesapla oda ortama 40m eder. Günde 40m ile ıtem dizersin ıtem dizdikçe pot masrafı azalır. Draki ve ms gir fırsat buldukça en azından old takılı mytril 7 setli bi car dizersin. Karakterin warrior ise okcu kas ilk aşamada daha az masraflı olur. Ama tavsiyem imkan varda en azından gold pre al trina geliyor 800 cash geliyor eline reb1 silah alıp iyi kötü farm yaparsın.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Burda yapılan yorumları okuyunca Türkiye simülasyonun da x partisini eleştiriyo gibi hissettim. Yanlış anlamayın sizin bildiğiniz oyunu bende biliyorum. Biri demiş ki yayıncı izle öteki para yatırmayan oyuncuyu şirket ne yapsın bu yorumun bi üstündeki yorumu yazan arkadaşı zaten ciddiye alamadım. Para yatırılmaz demiyorum ama siz hangi oyunu oynuyorsunuz? bana farklı fiyat size farklı bi fiyat mı gösteriliyor. Mp-Hp potu neden pustan kaldırdı peki bu oyun? mesela onu alabilirdim çünkü parasını hakediyordu. Chaos-bdw-jr-ft gibi etkinliklerin verdiği ödülleri ben mi yanlış biliyorum siz mi çok abartıyosunuz. Kule etkinliği? bugün var yarın yok. Alternatifi olacak mı sanmam. Moderator'den de ricam yeni bi hesap oluşturup 0 bi şekilde çar kasmaya başlasın nerde tıkanacak nasıl ilerleyecek yayın açsın izleyelim. Yorumlar için sağolun. Herkese iyi oyunlar.
    Last edited by seasL; 09-08-2020 at 10:51 AM.

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Quote Originally Posted by seasL View Post
    Burda yapılan yorumları okuyunca Türkiye simülasyonun da x partisini eleştiriyo gibi hissettim. Yanlış anlamayın sizin bildiğiniz oyunu bende biliyorum. Biri demiş ki yayıncı izle öteki para yatırmayan oyuncuyu şirket ne yapsın bu yorumun bi üstündeki yorumu yazan arkadaşı zaten ciddiye alamadım. Para yatırılmaz demiyorum ama siz hangi oyunu oynuyorsunuz? bana farklı fiyat size farklı bi fiyat mı gösteriliyor. Mp-Hp potu neden pustan kaldırdı peki bu oyun? mesela onu alabilirdim çünkü parasını hakediyordu. Chaos-bdw-jr-ft gibi etkinliklerin verdiği ödülleri ben mi yanlış biliyorum siz mi çok abartıyosunuz. Kule etkinliği? bugün var yarın yok. Alternatifi olacak mı sanmam. Moderator'den de ricam yeni bi hesap oluşturup 0 bi şekilde çar kasmaya başlasın nerde tıkanacak nasıl ilerleyecek yayın açsın izleyelim. Yorumlar için sağolun. Herkese iyi oyunlar.
    Anladığım kadarıyla sen genel bir durumun var . Hak verdiğim yerler tabiki var biz sadece sana yöntem sunmak istedik ama sen eleştirel bir durumu anlatmışsın. Malesef tüm sınıflar için söylüyorum oyun 60 level sonrası pot parasına muhtaç ediyor insanı. Misal olarak 0 dan başladım oyuna günde 12 saat online surem var. 70 level olduğumda hiç bir gem benim levelling aşamasındaki pot masrafımı çıkartmaz. Haklisin. Umarım oyun 360 lik trade olmayan pot gibi 720 lik 1920 lik trade kapalı pot verir misal her görev 100 tane mp hp pot verse o bile yeter adam masrafını çıkartır droptan gelen üç kurus ta biriktirir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Pol_NSRnpzr2 View Post
    Tarafsız bir yorum yapacağım. Hiç para yatırmayan oyuncuyu şirket ne yapsın ki? Memnuniyet kısmında değilim fakat senin bir şirketin olsa ve yüzlerce para harcamayan müşterin olsa, batarsın yani. Oyun şirketlerinin de giderleri var, şirketin çalışanları da evine para götürüyor sen ben gibi.
    sürümden kazanır hiç para yatırmadanda ilerlenebilse oyuncu sayısı artar bahsettiğimiz bu biz demiyoruz ki charı full olsun adam daha ex kasamıyor charı dizmeden bile bahsetmiyor aradaki farkı anlıyormusn ex kasarken pot parası çıkmıyor diyor şimdi şöyle anlataym ilerlemi oyun oynuyorsun önünde çukur var zıplama yok oyunda yani nasıl anlataym bilemedm. adam ex kasarken en azından potla uğraşmasın pot bulablsn ki bıkmasn pot parası yok 53 54 levele geliyor kalıyor bu adam nasıl kassın adamın ilerleyebilceği şekilde premiumsuz ayar verilmeli coins ve pot çıkmalı ona göre 80 levele kadar en azndan 80 den sonra jr var idare eder kazanablrse oda kazanması sıkıntı ben bile 1 haftadır kazanamıyorm

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Sorunun hala devam ettiğini konuyla ilgili çalışma yapılması gerektiğini düşünmekteyim.