Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 24 of 24
    Para kasılamıyor konusuna çok katılamıyorum çünkü:
    50 lvl 'e kadar görevlerden ortalama 2m nakit geliyor ve görevlerden gelen potlar henüz bitmemiş oluyor.
    Lvl kasmaya devam etmeden önce sadece +7 fabric bassan ve kısa süreli düşük fiyattan satsan basmak için harcadığın para x2 olarak geri dönüyor.
    Bu küçük bir örnekti, tek yol değil.

Şu konuda hak veriyorum: OYUN ARTIK ÇOK TEK DÜZE...
    Yani standart şeyler dışında sana para kastıracak çok az alternatif var. Eskiden mage'ler md için alanla harpy dönerdi lure mesafesiyle bitti, hornetler çok iyi coins atardı bitti, keilanlar + basılabilen takı atardı bitti.
    Artık sadece belli slotlar DC premium ile para kazandırıyor. Diğer yaratıklar niye var bilmiyorum.

Lufersondan dışarıya çıkıp bakıyorum gereksiz onlarca yaratık var. Oyunun başında 1-2 kere görevi için kesmek dışında hiç işlevi yok.
    Ancak skeleton türevi yaratıklar ezik bus, opal, crystal filan atıyor.
    Orc türevi yaratıklar çöp filan atıyor.

Eslant'ın aynı şekilde çok farkı yok. Mesela Dark Knight mobu niye var biri bana açıklasın. (Doom Knight görevini yaparken yanlışlıkla keselim diye varlar sanırım.)

İşin özü oyun bizi premium almaya nazikçe zorluyor.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Bu güncellemede de maalesef bu konu hakkında bir çalışma olmadığı gözüküyor. Konu hala günceldir.

Malesef ki yapman gereken düşük levellerde uzun süre farm yapmak. Misal veriyorum 45 level oldun gidip ardreamdaki en ezik moblari kesmen gerek uzun süre yada 20 30 levelde moradonda uzun süre farm yapmak gibi.
    35 40 leveller skeleton knight gibi yerlerde 2 3 gün farm yapicaksin ki opal saphire crystal ve benzeri droplarla para kasabilesin. Leveli görevlerle atladikca seri bi sekilde 60 üstü seviyeye rahat gelebiliyoruz fakat daha sonraki seviye ve canavarlar için itemlerimiz düşük kaldığı için daha fazla pot harcamak zorunda kalıyoruz. Oyuna tek kuruş para atmadan çok çok zor. Fakat 80 level oldun eline bi +7raptor ib vesaire artık hangi classta oynuyorsan onu yaptıktan sonra işler biraz daha kolaylaşıyor ama yine para yatırmadan hersey uzun vadede ve zor oluyor. Tabi işin içine upgrade ve gemden drop alma gibi şans faktorleri girmezse.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Bu güncellemede de maalesef bu konu hakkında bir çalışma olmadığı gözüküyor. Konu hala günceldir.