Results 1 to 4 of 4
    Senior Member

2 aydır oyuna girmiyordum bugün girdiğimde karakterim hapiste doğdu

Tİcket attım gelen cevapta illegal program yüzünden diyor .Yahu ben yaklaşık 2 aydır knightı bile açmadım bilgisayarımda . Ayrıca bilgisayarda okul notlarından başka hiçbir şey yüklü de değil .Ne kullanmış olabilirim illegal program olarak aklım almıyor?Karakterim mage zaten oyuna jr saatlerinde giriyordum ve birazcık da maradonda dolaşıp çıkıyordum yaklaşık 2 aydır girmedim oyuna bu nasıl oluyor ??

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba.

Oyunda herhangi bir ceza unsuru oluşturacak davranışlarda bulunmanız durumunda ceza almanız için oyunda olmanıza gerek yoktur. Biletinize verilen cevaplar yapılan incelemeler sonrası verilen nihai kararlardır. Disiplin zindanı görevini tamamlayarak oyuna giriş sağlayabilirsiniz.

Senior Member
    o zaman hangi programı illegal olarak nitelendirdiğinizi veya beni hangi program yuzunden hapise gönderdiğinizi açıklamak zorundasınız. Çünkü gerçekten merak ediyorum !

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği sağlanmamaktadır. Foruma konu açmanız hesabınızın incelenmesini de sağlamayacaktır.

Dizin isteklerinin paylaşılma zorunluluğu yoktur. Bu nedenle talep etseniz de olumsuz olarak geri dönüş alabilirsiniz.

Tüm problemlerinizi bilet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bilet göndermişsiniz ve yanıt verilmiş görünüyor. Destek ekibine bilet gönderimi sonucunda yapılan açıklama nihai karar oluyor. Ancak itirazınız var ise tekrar bilet gönderimi yaparak, yeniden bir inceleme talep edebilirsiniz.

Şunu da unutmamak gerek, ısrarcı tavırlar sergilendiğinde, müşteri temsilcisi ısrarcı olmamanızı isteyebilir. Hâlâ ısrarcı tavırlar sergilerseniz, destek sisteminden engellenebilirsiniz.

İyi forumlar.