Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

NTTGame ve MGame'ye bir tavsiyem var.

Merhabalar , herkesin bildiği gibi şuan da 5 cash verip trade açıyor ve oyun süresince başka zorunlu bir şekilde hiçbir yere cash harcamıyoruz. Bu çok güzel ve çok mantıklı bir işlem ve ben bunun genişletilmesini istiyorum benim tavsiyem şu ;

Aktif olarak müzdarip olduğum durum şuanda aktif olarak diez ardreamde bir koxper var ve bu kişi sürekli 2 adet koxper okçu char getirip humanları towna kapatıyor banlanıncada hemen yeni 2 tane hesap açıyor ve gelip bizi darlamaya devam ediyor.

5 Cash verince sadece trade açılmasın etkinliklere ve pk maplerine giriş açılsın. Şuan herkes moon rift etkinliğindeki 1 level oyunculardan şikayetçi belki bir çoğunun daha tradesi açık değil kutu topliyip ileride açacaklar. Eğer yeni hesaplarda 5 cash ile tradenin yanında böyle özelliklerde açılırsa ardreamde beni darlayan adam sürekli yeni hesap açıp gelemez belirli sayıda tekrardan koxperlarda azalma olur bence mantıklı bir uygulama.
    teşekkürler.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Güzel fikirmiş, beğendim.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Bence de mantıklı, etkinliklere giriş için trade açık olma şartı gelebilir. Mesela chaos giren hileciler de öyle, kutuları kırdırıyorlar, değerli item atarsa tradesini açıp alıyorlar itemleri.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Güzel fikir, üzerinden düşünülünce daha fazla alternatif ve fikir üretebiliriz.

Senior Member
    istekleri sıralamaya başlasak mı konu altına

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Evet ben de beğendim. Güzel fikir ve geliştirilmeye açık.

Senior Member
    Saçma bi öneri.

Senior Member
    Saçma özellik, kusura bakma da ardream tamamen farm yeri veya asas yuvası, cz de kasılamayan busslar ardream da kasılıyor, sırf senin rahatın bozuldu diye oyunu p2w itiyorsun paran var diye. Ben sana öneri sunuyım mı?
    - ardream daki bus bes dropları kalksın.
    - oyundaki bütün etkinliklere 10k np zorunluluğu gelsin. (bdw hariç)

Bak o zaman gör, sen ardream daki adamı 2.400 Cash almaya itiyorsun da o adam bir kaç saatte 3.400cash parasını slotlardan çıkartmış oluyor zaten?

Ardream kapatılsın veya bus bes dropları kaldırılsın, ardream da sadece asas karakteri üstün ve aktif role oynamakta,
    Ardream yerine ronark Land base gelsin en azından skill ve stat olarak çoğu karakter base haritası da oynayabiliyor kapışabiliyor.

Senior Member
    oyunda hile engellenemedi diye yillardir f2p olan bi oyunu p2p durumuna sokmak dogru olmayacaktir diye dusunuyorum.

yapilmasi gereken ardream, cz vs gibi yerlere ya da diger etkinliklere girisi ucret karsiliginda acmak yerine illegal oyuncularla mucadelenin artirilmasi, CR'nin daha aktif efektif kullanilmasi olacaktir.

Moderator NightOwl's Avatar
    Farklı açılardan ele alınabilecek ve geliştirilebilecek güzel bir fikir diye düşünüyorum.