Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 31 to 40 of 57
    Senior Member Vrij's Avatar
    Evet bu özellikle bnm steamdekiler gibi tekte giden mageler vs. için çok önemli

Neyseki N de gözüküyorlar bazı haritalarda ve char z ye gelmeseler de hissediyor o tarafa dönuyor, bişi yani.
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Quote Originally Posted by VforSUTCU View Post
    Yanılıyorsunuz. Eskiden lup açıkken kendi ırkınızı görür gibi görürdük bir yerden sonra görünmemeye başladı. Ya yeterince eski oyuncu değilsiniz yada yanlış hatırlıyorsunuz. Ama şunu unutmayın skill eskiden nasıl olursa olsun açıklaması ile aynı şekilde çalışmıyor. Eğer açıklamasında 10m 20m yazsa idi siz halkıydınız. Fakat şuan biz haklıyız.
    Ne yanılması kardeşim? Sen bilmeden bilmediğin konuda konuşup hem yanılıyorsun hemde insanları yanıltıyorsun. Sana bilgilendirme yapıyoruz sen ne diyorsun. 2005 ten beri oynuyorum ben. Daha ne kadar eski olmam gerekiyor bunu bilmem için? Bu her zaman böyleydi. Hatta eskiden asaslar spike town (ST) yapıyordu. Senin dediğin gibi olsa bırak ST atmayı asas towna yaklaşamazdı.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ChampionOfTrakya View Post
    Ne yanılması kardeşim? Sen bilmeden bilmediğin konuda konuşup hem yanılıyorsun hemde insanları yanıltıyorsun. Sana bilgilendirme yapıyoruz sen ne diyorsun. 2005 ten beri oynuyorum ben. Daha ne kadar eski olmam gerekiyor bunu bilmem için? Bu her zaman böyleydi. Hatta eskiden asaslar spike town (ST) yapıyordu. Senin dediğin gibi olsa bırak ST atmayı asas towna yaklaşamazdı.
    Kimseyi suçladigim yok skill açıklaması belli yazıyor orada iyi oku bakım orada ne yazıyor. Ne korku saldıysa düzeltilmesi tutustun

Kimseyi suçladigim yok skill açıklaması belli yazıyor orada iyi oku bakım orada ne yazıyor. Ne korku saldıysa düzeltilmesi tutustun
    Neden korku salsın beni? Hayatımda asas oynamadım ben. Hem ne yazıyormuş skillde yaz görelim?

Senior Member
    Quote Originally Posted by ChampionOfTrakya View Post
    Neden korku salsın beni? Hayatımda asas oynamadım ben. Hem ne yazıyormuş skillde yaz görelim?
    Konuyu oku anlarsin

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Adam önümde gidiyor kafasında eşşek kadar KO bende lup var adam ne z ye geliyor ne de tıklayabiliyorum. Aynısı cat eyes da da var.

Quote Originally Posted by SUTCUvFatih View Post

Skill açıklaması değişmediyse yukarıdaki gibidir. Daha önce kurian pot çiftlemesi ve asas minör pot çiftlemesi açıklamalarında yer almıyor diye düzenlenmişti. Aynı düzenlemeyi görünmez kişileri görebilmek için istiyorum eğer skill doğru çalışıyor ise 10 metre çapındaki görünmeleri görebilirsiniz şeklinde açıklaması düzenlenmeli.
    Diğer konum bilgi kirliliği olduğu için kapatıldı buradan bildiri yapıyorum.
    Oyu forumlar
    Senin o dediğin durum olmaz kardeşim söylim ben sana. Bende 13 yıldır asas oyuncusuyum bu jobu oynuyorum diye savunmuyorum ama okçu mesafesi kadar gözüksün diyosun ? Bu kadar saçma bi yorum görmedim ben. Oyundan bu isteğinle asaslara karşı bi art niyetin olduğunun sonucuna varıyorum ben. Ayrıca mesafede sıkıntı olduğunu düşünmüyorum zaten görünmediği yerlerde z yaptığın zaman charın otomatik dönüyor görünmez olan asasa doğru ayrıca atak kırma torment vs blizzard veya nova atıldığı zaman hatta yere vurulduğu zaman bile görünmezlik bozuluyor ? Ben lup açık dolaşırken yeterli mesafedeki roguelerin hepsini görebiliyorum öyle dibime gelince bi anda ortada belirmiyor adam yani. Sıkıntının sende olduğunu düşünüyorum. Her jobun belli başlı avantajları vardır oyunun dengesini bozacak isteklerde bulunmayın. Yada charın ezik tek yiyip duruyosun. Ama şunuda söylim bu konudan bişey çıkmaz. Çok beklersin yani

Senior Member
    Skill açıklamasında yazdığı gibi çalışmıyor bunun ne senin ultra yeteneklerinle nede benim ezikligimle alakası yok.

Skill açıklamasında yazdığı gibi çalışmıyor bunun ne senin ultra yeteneklerinle nede benim ezikligimle alakası yok.
    Belli bi mesafeye girildiği zaman görüyorsun zaten kardeşim ? Pardon kardeşlerim 2 kişisiniz belliki nicklerinizden birbirinizi burda peşliyosunuz. Görünmez bi asasın sana yaklaştığı zaman adamın sana vuramayacağı mesafedeyken sen onu görebiliyosun kardeşim anladın mı ? Buda ortalama 10 - 15 metre civarında olduğunu düşünüyorum. Adam dibine gelince olmuyor yani senin dediğin gibi. Güzel süsleyip konuyu açmışsın ama kesinlikle desteklemiyorum

Senior Member
    Quote Originally Posted by Aprroved View Post
    Belli bi mesafeye girildiği zaman görüyorsun zaten kardeşim ? Pardon kardeşlerim 2 kişisiniz belliki nicklerinizden birbirinizi burda peşliyosunuz. Görünmez bi asasın sana yaklaştığı zaman adamın sana vuramayacağı mesafedeyken sen onu görebiliyosun kardeşim anladın mı ? Buda ortalama 10 - 15 metre civarında olduğunu düşünüyorum. Adam dibine gelince olmuyor yani senin dediğin gibi. Güzel süsleyip konuyu açmışsın ama kesinlikle desteklemiyorum
    Cp pot çiftlemesi ve kurian pot çiftlemesi skill açıklamasında yazmadığı için değiştirildi. Lup için de aynı durum mevcut. Kimseyi suçlamaya gerek yok.