Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 24
    Banned
    Infractions
    0/2 (18)
    Quote Originally Posted by SUTCUvFatih View Post
    Sen uğraşma ben ugrasmim her jr odasına iki taraflı gm takip etsin anında mudahele etsin. O da güzel olurmuş
    Call alınca kutu görünmemesi probleminin ortadan kalkması gerekiyor.
    Ben bu oyunun bekçisi değil oyuncusuyum.
    Geliştirme yapması gereken ekipten biri değilim.

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Oda geçişlerinde fayda sağlasada suistimal edilmeye müsait bir skill. Etkinlik zaman zaman pk ya döndüğü için skillin işlememesini önermekte pek uygun olmaz. GM ekibi doğru bir düzenlemeyi muhakkak yapımcıya iletmiştir. Değil mi?

Quote Originally Posted by Klaslord View Post
    Amelelik yapmaya çok meraklısın sanırım. Hem bu oyunu oynayacağız her ay kira öder gibi PUS dan alış veriş yapacağız üstüne bir de yönetimin işini yapacağız hadi oradan ya.
    Yönetim nasıl bunlara anlık müdahale edecek açıklar mısın? JRlerde tahminimce 300den fazla oda oluyor. Bu odalara nasıl anlık müdahale edileceğini açıklar mısın? Video almaktan başka çözüm nedir sence?

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Burda "Mage JR'de teleport edemesin, Call kalksın çünkü sıra kaydırıyorlar, kutuya bakmıyorlar vs." diyen arkadaşlara bi şey sormak istiyorum. Call skill'i JR'de kalksa devada sıra kaydırma olaylarının tamamen engelleneceğini mi düşünüyorsunuz? Halihazırda partide mage denk gelmeyen JR'ler de olabiliyor, bu JR'lerde hiç sıra kaydırma olmuyor mu yani cidden? Şahsen mage oynuyorum ve deva kesilince call atmazsam aynı anda kutuya tıklamaya çalışan bütün parti üyeleri sebebiyle çok kez sıra kayma durumunu yaşadım. Bence mage'nin call skill ine sahip olması (eğer deva düşünce bu skill'i kullanıyor ise) sizin belirttiğinizin aksine gayet güzel bi durum. Çünkü hırsızlık yapacak mage ise kimin call attığı efektten dolayı belli ,açarsın deva canı yüzde 10'ken video programını, 15-20 saniyelik bi videoyu çekersin (upload etmesi de saatler sürmez), ifşalarsın bazı forumlarda ve bundan sonraki JR'ler için dikkat edersin aynı kişiye. Call'ı kimin attığı efektinden dolayı belli oluyor eğer call atıp kutuyu almaz ise direkt ban sebebi zaten. Hem deva kesilince sıra kaymaması için kutuya bakma açısından, hem odalarda mob kesilişlerini hızlandırması açısından hem de pk'da akıllı kullanılırsa öne geçmek açısından call aşırı iyi bi skill.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    PK alanlarında call kullanılmadığı gibi, JR ve BDW alanında da kullanılmamalı.

Banned
    Infractions
    0/2 (5)
    Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    Burda "Mage JR'de teleport edemesin, Call kalksın çünkü sıra kaydırıyorlar, kutuya bakmıyorlar vs." diyen arkadaşlara bi şey sormak istiyorum. Call skill'i JR'de kalksa devada sıra kaydırma olaylarının tamamen engelleneceğini mi düşünüyorsunuz? Halihazırda partide mage denk gelmeyen JR'ler de olabiliyor, bu JR'lerde hiç sıra kaydırma olmuyor mu yani cidden? Şahsen mage oynuyorum ve deva kesilince call atmazsam aynı anda kutuya tıklamaya çalışan bütün parti üyeleri sebebiyle çok kez sıra kayma durumunu yaşadım. Bence mage'nin call skill ine sahip olması (eğer deva düşünce bu skill'i kullanıyor ise) sizin belirttiğinizin aksine gayet güzel bi durum. Çünkü hırsızlık yapacak mage ise kimin call attığı efektten dolayı belli ,açarsın deva canı yüzde 10'ken video programını, 15-20 saniyelik bi videoyu çekersin (upload etmesi de saatler sürmez), ifşalarsın bazı forumlarda ve bundan sonraki JR'ler için dikkat edersin aynı kişiye. Call'ı kimin attığı efektinden dolayı belli oluyor eğer call atıp kutuyu almaz ise direkt ban sebebi zaten. Hem deva kesilince sıra kaymaması için kutuya bakma açısından, hem odalarda mob kesilişlerini hızlandırması açısından hem de pk'da akıllı kullanılırsa öne geçmek açısından call aşırı iyi bi skill.
    Boş boş konuşma. Senin gibi magelerin insiyatifine mi bıracağız sıra kayıp kaymamasını? Sen kim oluyorsun da benim kutu açmamı engelliyorsun? Senin bulunduğun sunucuda YeIIowCanary diye bi mage deva kesildikten sonra escape atıp kutuya bile bakmıyordu, 2 kere CR attım bir cacık olmadı.

Videoyla uğraşmak istiyorsan, video programı senin elinin altında da var.
    Gold bar alan, sıradakine vermiyorsa atarsın foruma ifşalarsın.
    Adalet sağlamak sana mı kaldı?

Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by JumanhiTheSparion View Post
    Boş boş konuşma. Senin gibi magelerin insiyatifine mi bıracağız sıra kayıp kaymamasını? Sen kim oluyorsun da benim kutu açmamı engelliyorsun? Senin bulunduğun sunucuda YeIIowCanary diye bi mage deva kesildikten sonra escape atıp kutuya bile bakmıyordu, 2 kere CR attım bir cacık olmadı.

Videoyla uğraşmak istiyorsan, video programı senin elinin altında da var.
    Gold bar alan, sıradakine vermiyorsa atarsın foruma ifşalarsın.
    Adalet sağlamak sana mı kaldı?
    Mage olsa da olmasa da o sırayı birinin kaydırma ihtimali her zaman var diyorum sana. Eğer illa kutuyu mage açmasın diyorsan peri takabilirsin deva kesilmeden önce. O mage'yi çok iyi biliyorum server'da sayılı denebilecek sıkıntılı mage'lerden. ESC atmasına rağmen banlatamadıysan, CR'ye uygun video çekmemişsindir nasıl çekebileceğin CR kullanımı konusunda var. Ordaki kurallara uyduğun sürece ceza almaması mümkün değil daha önce onlarca kişiyi banlattım videoyu kurallara uygun çekerek. Ben zaten her JR'ye video programı açık giriyorum, çok şükür Rosetta'da banlata banlata a-f-k kalan, genie açan veya deva kesilince esc atan adamların kökünü kuruttuk artık çok az denk geliyor.

Senior Member Vrij's Avatar
    Arkadas illa kutuyu açmak derdinde, nedense, anladık yani
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Banned
    Infractions
    0/2 (5)
    Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    Mage olsa da olmasa da o sırayı birinin kaydırma ihtimali her zaman var diyorum sana. Eğer illa kutuyu mage açmasın diyorsan peri takabilirsin deva kesilmeden önce. O mage'yi çok iyi biliyorum server'da sayılı denebilecek sıkıntılı mage'lerden. ESC atmasına rağmen banlatamadıysan, CR'ye uygun video çekmemişsindir nasıl çekebileceğin CR kullanımı konusunda var. Ordaki kurallara uyduğun sürece ceza almaması mümkün değil daha önce onlarca kişiyi banlattım videoyu kurallara uygun çekerek. Ben zaten her JR'ye video programı açık giriyorum, çok şükür Rosetta'da banlata banlata a-f-k kalan, genie açan veya deva kesilince esc atan adamların kökünü kuruttuk artık çok az denk geliyor.
    Çok iyi biliyorsan adam nasıl hala akşamları jr girebiliyor?
    Ya biz siz biliyorsunuz video çekmeyi felan.

Ayrıca periye para vermek zorunda değilim, ki verdim; peri çıkar diye zırlayan da sensin.
    Last edited by JumanhiTheSparion; 09-06-2020 at 05:51 PM.

Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by JumanhiTheSparion View Post
    Çok iyi biliyorsan adam nasıl hala akşamları jr girebiliyor?
    Ya biz siz biliyorsunuz video çekmeyi felan.

Ayrıca periye para vermek zorunda değilim, ki verdim; peri çıkar diye zırlayan da sensin.
    Periye para vermek zorunda değilsin tabii ki, çoğu zaman partide en kötü bi kişide oluyor diye söyledim. Genelde her JR partisinde birisi peri çıkartılmasını istiyor, bazen ben de çıkartılmasını istiyorum. Bende peri olduğu zaman ben de çıkartıyorum çünkü hem odalarda MS alırsa sıra kaydı deyip sorun çıkartan olabiliyor hem de looting option'da coin miktarını ayarlamazsan (ki çoğu JR giren kişi ayarlamamış oluyor) Deva'da silvery bar silvery gem ve gold bar sırası ile alıyor ve sıra kaymış oluyor.

O adamı çok iyi biliyorum çünkü sana söylediğim gibi ifşa edilmiş birisi ve herkes sıkıntılı olduğunu biliyor, partisine denk gelen ona dikkat ediyor gerekirse sırayı ona getirmemeye uğraşıyor. Onun gibi 2-3 mage daha var aynı şekilde. Bu arada bu kişi daha önce 3 gün ban yedi diye biliyorum yanlış biliyo olabilirim. O dediğim diğer 2-3 mage'den biri ile karıştırıyo olabilirim.

Daha önce JR içerisinde video çekip de olumsuz sonuçlanan raporum olmadı. Forumu takip ettiğim kadarıyla Cheat Reports kurallarına uymadan video yükleyip videosu sonuçlanmayınca GM ekibine kızan kişiler olduğunu, onların da sürekli bu kurallara uyulması gerektiğini söylediğini görüyorum. O yüzden o kurallara uyman lazım diye belirttim.

Ben sana sakince yazmama rağmen sen bana agresif karşılık veriyorsun. Mage denk gelmeyen JR'lerde de herkes kutuya tıklamaya çalışırsa sıra kayıyor ya da mage'nin call almadığı JR'lerde de yine aynı şekilde herkes tıklamaya çalışırsa sıra kayıyor diyorum. Buna bi şey demeyip neden magenin işe yaradığını söylediğim skill ini kapattırmaya çalışıyorsun?