Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24
    Banned
    Infractions
    0/2 (5)

JR Call Saçmalığı

Mage call aldıktan sonra ben kutuyu neden göremiyorum?
    Adamın biri call alıp kutuya bile bakmadı JR'de.
    Derhal düzeltin.

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Yıllardır suistimal edilen bir özellik. Sırf bu yüzden sıra bendeyse ve partide mage varsa strese giriyorum.
    PK'da ve oda atlarken çok faydalı bir yetenek ama ne yazık ki bizimkiler daha çok suistimal için kullanıyor.
    Ya kutuda sıra bozuyor ya da kutuyu hiç açtırmıyor partiye gıcık olduğu için. Diğer partidekilerin de elinden bir şey gelmiyor.
    Aynı UTC zamanı luferde kör etme yeteneğinin işlememesi gibi, harita bazlı bir engel gelebilir.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Junior Member
    Jrde call atma mantığı hep suistimal ediliyor.

Junior Member
    Kutuyu görmeni engellemek bann sebebi. Video alıp CRye atarsan ceza alır.

Banned
    Infractions
    0/2 (5)
    Quote Originally Posted by bolubey657 View Post
    Kutuyu görmeni engellemek bann sebebi. Video alıp CRye atarsan ceza alır.
    olur birader, sabah akşam video uploadla uğraşalım.

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Quote Originally Posted by JumanhiTheSparion View Post
    olur birader, sabah akşam video uploadla uğraşalım.
    Sen uğraşma ben ugrasmim her jr odasına iki taraflı gm takip etsin anında mudahele etsin. O da güzel olurmuş

Senior Member
    Quote Originally Posted by SUTCUvFatih View Post
    Sen uğraşma ben ugrasmim her jr odasına iki taraflı gm takip etsin anında mudahele etsin. O da güzel olurmuş
    Amelelik yapmaya çok meraklısın sanırım. Hem bu oyunu oynayacağız her ay kira öder gibi PUS dan alış veriş yapacağız üstüne bir de yönetimin işini yapacağız hadi oradan ya.

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Yeni serverlarda 800 kişi saysa 100 parti yapar 100 de karşıda desek 200 3 tane yeni server var 600 parti yapar eskilerdense 200 den aşağı saymaz desek Total de 1200 parti yapar. Sen diyorsun ki 1200 tane yönetici her partiyi deva da ne yaptığını afk adam var mı yok mu takip etsin. Tm oda iyi ortalama askeri ücretle ise alsa sigorta filan 3200 u geçer adam başı yemek yol filan desek 3500 bunu 1200 ile çarpalım 4.2 milyon lira yapar aylık.
    Oyunun total oyuncu sayısı jr den biraz fazla desek 10 15k oyuncu yapar bunların yarisi sadece jr giren premiumsuz desek 7 k olsun pre cash alan. Genelde en fazla pre peri alan ayda 500 lira versin. 500x 7000 3.5 milyon yapar. Giderleri filan çık işte sunucu parası yapımcı parası 3milyon kalsa senin istediğinle firma arasında aylık 1.2milyon lira var. Cash masrafını abarttım biraz ama yine yetişmedi. Pus a zam gelmesine karar verildi

Senior Member Vrij's Avatar
    Quote Originally Posted by JumanhiTheSparion View Post
    Mage call aldıktan sonra ben kutuyu neden göremiyorum?
    Adamın biri call alıp kutuya bile bakmadı JR'de.
    Derhal düzeltin.
    Ya olay çok basit 2. mage vardır, 2 call atıldı mı kutuyu ancak zeki müren görebilir.
    bilmeyenlerde kurar da kurar.

sizin gemden başka birşey görmeyen gözleriniziin, en kritik zamnlarda call alıp devaya ks attıran kaç on yüz milyon mage var haberiniz var mı???
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

mageler çok tehlikeli , bence deva öldükten sonra hiçbir türlü teleport yapılmamalı. Partydeki 2 magenin goldbar sırası gelen oyuncuyu towna çekip sıra kaydırmasına şahit oldum çok aşağılık bir hareketti insanlar üç beş kuruş için kendilerini madara ediyor.