Results 1 to 9 of 9
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Konularım neden siliniyor

Uruk hai , uruk blade , buglu dtc slotunda kasan mageleri herkez görüyor zaten , şikayet kısmında dile getirdik 1 şey yapmadınz 4 video 5 konu cevaplar hep aynı incelicez incelicez . Burda insanlar da görsün bırakın . Uruk blade de 70 level magelerle x7 macro kurdukları zaman videolar attım , adamlar baktı meydan boş uruk haide genieli okcularını cıkarıp cıft nowa mage getırdıler x7 macro ıle 60 a dusurup kastılar , oda yetmedı buglu dtc slotuna da adam dıkmısler 2 mage ( harungaların orda karuslarda ) 0 masraf günlük 2 gb kasma yolunu öğrensinler zaten hapise atan yok onları onlar nedense dokunulmaz
    Last edited by Patheoz; 09-04-2020 at 07:31 AM.

Banned
    Her doğru her yerde söylenmez.
    Bu nedenle silinmiş olabilir.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Nasıl kontrol ettiniz bilmiyorum fakat konunuz açtığınız gibi duruyor fakat ön yargılarınızı kırmanız gerekiyor. Eğer raporlama konularından bahsediyorsanız yanıt verilmeden arşive taşınmamaktadır. Yanıtlanıp arşive taşındıysa yalnızca yetkilikler görebilir.

Unutmayınız ki oyun kontrolleri düzenli bir şekilde yapılmaktadır, bunun haricinde bize rapor oluşturarak destek olan oyunculara teşekkür ediyoruz.

*Konu kirliliği olmaması adına çöpe diğer açtığınız konu çöpe alındı, lütfen spam yapmayın.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    SCLucky önce slotlara gir bak istersen sonrasında düzenli kontrol ediyoruz yazarsın zira çok komik oluyor , hatta lure ile yatır bak kaç saat sonra o karakter sahipleri pc başına geçecek , şurda aynı macroyu 1 saate yazar video açar koyarım altı üstü x7 mouse , ama ben 2 saat sonrahapise düşerim ,, ne demek istediğimi herkez anlıyordur zaten , artık kendimizi kandırmak yerine şu oyunu güzelleştirip bazılarının üzerinde ki şu ''dokunulmazlık'' yeleklerini çıkarma vakti geldi ...

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Şunları da ekliyeyim , 4 konuma da incelicez dediniz, macrocuların hepsi aynı yerde , hatta daha komik 1 şey anlatayım çocuklar sistemi genişletip uruk hai okçularını getirmeyip level düşürdükleri çift nowa açtıkları mageleri katmışlar , oda yetmemiş buglu dtc slotuna da 2 mage koymuşlar . Oldukça iyi 1 oyun kontrolüne sahip NTTGAME demeden geçemeyeceğim !

Musa rüzgar canlı youtube kanalında ifşaladı tabiki de hiçbir şey olmadı , ilginç kısmı herkez bunları bilirken yönetimin haberi yok , ilginç mi komik mi bilemiyorum ! Eğer ki siz diyorsunız 1 insan günlerce haftalarca aylarca 30 saniye de 1 (artık cd kaç sn ise slotun) '' sanise'' sektirmeden nowa atabilir , yazık ! . Ha ben böyle anlamıyorum diyen gm oyuna alakalı bir yönetici ; +summonuser ile gece karakteri çeker en kötü boş alana, karakter zaten nowa atmaya devam eder , sirkülasyonu devam eder . Ama olsun onların popolarının altında sayaç var , elektrik çarpınca nowa atıyorlar !
    Kolay gelsin .
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 09-03-2020 at 08:09 PM.

Senior Member HeartIesMode's Avatar
    Nickname
    Devil
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Felis
    Race
    El-Morad
    Bu slotlardaki macro mageler önceden gene bu slotlarda genie ile kasan okcular zaten, degişen tek şey adamların cebinden genie ve hammer masrafı çıkmıyor, nttgame bu kişilere pus satamıyor çünkü macro yüzünden ihtiyaçları yok, bu kişiler oyuncuya verdigi zarar ile beraber NTTGAME' e de zarar veriyor.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    80 priest kastı biri orda ya . İiddalıyım oraya oturtalım exp preli char titanda kasanlarla yarışır .

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu seferde konu başlığım değiştirilmiş ! Yok bunlar işini bilen insanlar Aferin devam edin macrocu pofpoflamaya . Acaba neden ? Herkez farkında konu başlığı değiştirmekle olmuyor . OYUN MACRODAN GEÇİLMİYOR . TPT GİBİ MACRO AÇIYORLAR !

Senior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Nasıl kontrol ettiniz bilmiyorum fakat konunuz açtığınız gibi duruyor fakat ön yargılarınızı kırmanız gerekiyor. Eğer raporlama konularından bahsediyorsanız yanıt verilmeden arşive taşınmamaktadır. Yanıtlanıp arşive taşındıysa yalnızca yetkilikler görebilir.

Unutmayınız ki oyun kontrolleri düzenli bir şekilde yapılmaktadır, bunun haricinde bize rapor oluşturarak destek olan oyunculara teşekkür ediyoruz.

*Konu kirliliği olmaması adına çöpe diğer açtığınız konu çöpe alındı, lütfen spam yapmayın.
    Moderatörsün demek insanlara istediğin gibi davranma haksızlık yapma hakkını vermez. Tabi ki de forum kuralları var ve bu kurallara herkes uymalı ama sen ve saz arkadaşların keyfi davranıyor bilerek ve isteyerek oyuncuları rencide edici hareketler de bulunuyorsun. Asıl amacın nedir açtığım konuları geçmişte sayısız kez sildin mesajlarımı çarpıttın konularımı kilitledin hatta yetinmedin beni uygunsuz dil ve trollükle suçlayıp ceza kestin. Gerçekleri söylediğim için beni tekrar cezalandırabilir siniz sıkıntı değil alıştım artık ama sen ve ekibin şunu bilsin herkes her şeyin farkında.
    Last edited by Klaslord; 09-03-2020 at 09:44 PM.