Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Junior Member

Angry Rift etkinliği ön çizgi

Rift etkinliğinde t ile yürüyerek ön çizgideki yere gidiyoruz sinir orasi orayi geçince atiyor towna
    adam diyor sizi cr ye aticağim vs kaç oyundur zikim etti millet yapiyor ben de yapiyorum enayi olmayim diye
    geliyor sizi cr aticam yasak mi o ön çizgide durmak t ile bi açiklik getirin lütfen iyi günler

Senior Member enezx's Avatar
    Neden hata olsun ki orada çizgi var sonuçta çizgiyi geçemiyoruz
    Kendileri de yapabilir zaten muhtemelen oyunu çok kısık özellikte oynayıp çizgiyi goremiyor ve seni çok ileride olduğunu düşünüyor
    Zaten cr şikayetinde kesin kanıt ister
    Çizgi görünmeden çok ileride gibi gorunmen bir şey anlam ifade etmez rapor geçersiz olur

Junior Member
    Anlatamıyorum işte tehdit eder gibi sizi cr atıcam isimlerini sayıyor vs laflar ediyor hak yiyorsunuz diyor resmi bi açıklama getirirseniz iyi olur adam yüzünden sinirleniyorum bi gerçek açıklama lazım

Junior Member
    up +++++++++

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Yaptığın bir bug ya da kullandığın bir şey yoksa korkmanı gerektirecek bir durum yok demektir.

Senior Member
    her girdiğim etkinlikte video çekenler olsun koxp diyenler macro tb falan diyenler çok komiğime gidiyor ama bi yerden sonra pt blocklayıp giriyorum bırakın ağlasınlar bitene kadar

Senior Member
    Quote Originally Posted by truck001 View Post
    Rift etkinliğinde t ile yürüyerek ön çizgideki yere gidiyoruz sinir orasi orayi geçince atiyor towna
    adam diyor sizi cr ye aticağim vs kaç oyundur zikim etti millet yapiyor ben de yapiyorum enayi olmayim diye
    geliyor sizi cr aticam yasak mi o ön çizgide durmak t ile bi açiklik getirin lütfen iyi günler
    Normalde o çizginin önüne geçince towna atıyor , sen atmayacağı şekilde bir şeyler yapıyorsan bunun adı bug abusedur.
    Cezası vardır yoktur bilemem ama bir bugu kullanmış oluyorsun.

Member HeartIesMode's Avatar
    Nickname
    Alucard
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Valiance
    Race
    El-Morad
    çizginin önünde durmak yasak degil dostum,
    sadece sınırda durup uzaktan vuran mobları yaklaştırmıyor bazıları, ilk odalardaki arkadaki okcuları adam yaklaştırmıyor sınırda durarak, 15 20 dk duruyor haliyle insanlar etkinlikten cıkıyor bu akıllı arkadaşda az kişi ile etkinligi tamamlıyor.

Senior Member BySTONEXX's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Şimdi şöyle bir durum var sen T ile orada duruyorsun fakat bunu yapamayan veya bunla uğraşmak istemeyen insanlar da mecburen orada olmak zorunda kalıyor çünkü onlar geride beklese tüm mobları önde olan kesecek. Orada bir kalabalık oluştuğunda ise bu kez insanlar dkkat etmeyince towna düşüyor sen yine avantaj elde ediyorsun. Bunu sadece senin için söylemiyorum, sen diyorsun ki millet yapıyor ben enayi myim? İşte böyle yapan şark kurnazları yüzünden tüm etkinlikler zehir oluyor, içerde insanlar birbirine ana avrat küfür ediyorlar. Ne gerek var? orada milimetrik ayar yapıp beklemek yerine normal bir şekilde içerde bekleyip herkes gibi atak yapsan olmaz mı, bak yine senin için demiyorum bunu yapan bundan medet uman herkes için. Nolur yani oyun içi rekabet ölüm kalım meselesine dönüştürülmese? Belki bu bir ban sebeb değildir ama bana göre aç gözlülük ve görgüsüzlüktür.

Ha sakın yanlış anlama ben seni cr rapor edeceğim diyen kişi falan değilim sadece yazdığın olayla ilgili fikrimi söyledim. Oyunun kanseri çünkü bu olaylar, tıpkı 3 kişi discordta anlaşıp aynı anda nova atmaları gibi. bunda oyunun hatası yok mu? Evet belki var ama adamlar napsın bizim millet kadar şark kurnazlığına kafası basmadığı için, böyle çakallıkları ön göremiyorlar maalesef.
    O Power Shot'un patladığında çıkardığı ses... Yaydığı ışık... Anlayamazsınız!

Senior Member j451u5's Avatar
    Hiç birşey yapamazlar bug degil bişi degil..

Page 1 of 2 12 LastLast