Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 25
    Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by mukaka1 View Post
    Kusura bakmayın konuyla alakasız ama mecbur kaldım yazmaya buradan.

Yeni konu açmaya çalışıyorum "thespecified URL cannot be found" hatası alıyorum, konu açamıyorum. Ne yapmam gerekiyor?
    açacağın konunun başlığını kısa yapmaya çalış

başlığı kısaltmana rağmen tekrar aynı hatayı alırsan içeriği de kısaltma yapabilirsin
    içeriğin devamını ilk yorum olarak atarsın sorun kalmaz
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

teşekkürler. Deneyeyim

Quote Originally Posted by enezx View Post
    açacağın konunun başlığını kısa yapmaya çalış

başlığı kısaltmana rağmen tekrar aynı hatayı alırsan içeriği de kısaltma yapabilirsin
    içeriğin devamını ilk yorum olarak atarsın sorun kalmaz
    Sağol hocam. Yazı uzun olduğu için olmadı başta sanırım. Metni parça parça yazdım, oluşturdum konuyu.

Junior Member
    Bu floodcu acilcileri video almaya kalksan 53452423 tane video olur heralde o kadar fazlalar ki

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    konuyu bi hortlatayım da bi yetkili belki işlem tamam diye not düşer

Senior Member
    Quote Originally Posted by HarryPottervePamukk View Post
    Merhaba
    Geçtiğimiz günlerde bir yetkili şans eseri belki konuyu görür ve maradon da makinalı ile atış sergileyenleri mapus damlarına yollar ümidiyle konu açmıştım
    malesef geçen 7 gün içerisin de toplam report ettiğim "40 ı geçen makro %100" insanın hala sirius 3 de pazar da makro açık bırakıp gittiğine şahit oluyorum
    üzülerek söylüyorum ki 7 gün içerisin de takip ettiğim bu 40 kişiden 1 tanesi bile ceza almadı , sitem etmiyorum kesinlikle sıra vardır belki bu sebepledir ama buraya bu konuyu açıp dönem dönem güncellemek istiyorum. vakti olan bir yetkili belki görür ve ilgilenmek ister.
    moderatör arkadaşlar yardımı sizden değil yetkililerden istiyorum ki çoğunuz ne demek istediğimi az çok anlayabiliyorsunuz , belki siz de bir yetkili ile bu durumu "birebir iletişim halinde ki yerlerden paylaşmak istersiniz."
    sol tarafta bir kutucuk var oraya tıklıyorsun ve bir daha o adamın yazılarını görmüyorsun bir de o dediğin 40 kişi değil 200 kişi kadardır şimdi oraya tıkla normal exit ile çıkarsan o adam engelli kalıyor ama alt f4 atarsan tekrardan oyna girdiğinde tekrar engellemen gerek ben altarda oynuyorm bu dediğimi yaptım pazar şu an çok sakin acilciler yok birşey alıp satçaksan gerçek satıcılar alıcılar ile buluşma imkanın var ha oldu engellediğin adam ile konuşman gerek pm atıp block kaldırablrsn yada bugun öğrendiğim şey h ye basıp private tıklayıp en alta indir chat block de orda engellediklern liste halinde görünüyor yani bu adamları bunun suçu sanırım sessizlik banı bi sürelik öyle oyundan atılan ban değil yani bunlarla karşılaşmaya devam edeceksen ve bunları banlarlarsa çok fazla sayıda adam var bildiğim kadarylada makro değil program ile yapıyorlar ismini unuttm biri söylemişti

Senior Member
    keşke oyundaki her problemin böyle bir çözümü olsa

Senior Member NeverFree's Avatar
    up........

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Belirttiğiniz durumlara 100% kanıt içerirse işlem yapılmaktadır.
    %100 kanıt herhalde şöyle oluyor. Makrocu kişinin evine gizlice girip adamı yatarken ondan sonra bilgisayarın kendi kendine '' BUYY SERİ İTEM , BUY ACİL İTEM , HER TÜRLÜ ACİL İTEM ALINIR. '' yazdığını videoya alıp crye atacağız bu sayede %100 kanıt oluyor fakat şöyle olduğunda '' Selam bende şu item var kaça alırsın'' yazdıktan 15-20 dk sonra cevap veren ama allchatten yaldır yaldır yardıran bir makrocu pazarcı maalesef %100 kanıt olmuyor.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    cr sistemine güvenen var mı zaten uruklarda genie altı makro açan tonlarca adamın videosunu çekip cr ye attım biri bile ceza yemedi yüzde yüz kanıt istiyorlar genie nin saldırı hızı ortada adamların saldırı hızı da ortada adamların dibine genie açıyorum adamlar benden önce kesiyor ama sanki bunu bile kanıt olarak görmek istemiyor yetkililer