Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
    Junior Member

Kule savaşları mob isimleri

Prim yapmak ve duyar kasmak gibi bir amacım yok çoğunluğun Türk oyunculardan oluştuğu bir oyunda neden bu etkinlikte çıkan mobların isimlerini eski Türk ordu birliklerinden almışlar merak ettim ilk kez dün 2 kişi girdik ama karşımıza düşman diye çıkıyolar hoş bir durum olmamış boss olarakta padişah geliyor 3. Mehmet mammod 3 olarak değiştirmişler. Gm ekibinden kimse mi farkına varmadı etkinlik eklenmeden önce foruma da baktım benzer bir konu bulamadım

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Oyunun data base'inde 3. Mehmet silahları var. Koreko içerisinde Mammoth 3th Weapons diye geçmektedir. Usko'da silahları aktif değildir. Bir de bunların mobları vardır.

Etkinlik içerisinde UTC ve BF mobları kesiliyor. UTC içinde ilk odada Mammoth the 3rh adında boss kesilmektedir. Uzun zamandır bahsettiğiniz şekilde moblar vardır.

Bu isimleri ise mgame tarafı yıllar önce oyuna eklemiştir. Oyun içerisinde silahları varsa, mob ismi de olabilir düşüncesindeyim. Belki ilerde silahlar da USKO tarafına eklenir.

Junior Member
    Sen olayı hiç anlamamışsın ben diyorum neden Türkler düşman olarak karşımıza çıkıyo sen diyosun silah var

Senior Member NeedB's Avatar
    3 kez bişeyler yazıb sildim. değmez

Senior Member enezx's Avatar
    Padişaha saldırmayın siz son vuruşu bize bırakın
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Junior Member
    Eğlenebilirsiniz başta belirttim amacım duyar kasmak değil sadece ne olduğu ne belirttiği kimi temsil ettiği önemli değil bi oyunda hiç bir değeri küçümsek kimseye yakışmaz. Anlamsız tartışmalara girmek istemiyorum fikrimi belirttim pek umrunda olan kanına dokunan yokmuş. Anlatmak istediğim sadece bu değil yok padişahmış son vuruşmuş silahmış Mete den Atatürk e padişahlar sultanlar hanlar hepsi değerimiz oyun yönetimini eleştiriyorum. Konuya cevap veren arkadaşlarada tavsiyem bunu knight forumunda mı öğreneceğiz demesin öğrenmenin yeri zamanı yaşı yoo bu kadar basit düşünceli insanlar olursanız bu ülkeye hiç bir faydanız dokunmaz %90ı türk olan oyunda cashi neden dolarla alıyoruz demeye devam edersiniz

Junior Member
    Herhangi bir görüşü siyasi düşünceyi anlatmaya çalışmıyorum sadece kendiniz olun ne olduğuzu nerede yaşadığınızı yattığınız yeri bilin yeterli

Senior Member FFferik16's Avatar
    Bu niye düşmanlık veya küçümsemek olsun ki? Ülkeler, milletler, ırklar seçim veya bir başarı/hezimet değildir bununla övünmek de yermek de alınmak da saldırmak da çok mantıklı şeyler değil. Birkaç KM ötede doğsak Yunan, Pers, Ermeni olacaktık ve muhtemelen şimdikine çok ters bir bakış açısı olacaktı, bunu önleyen tek şey şans.

Onun yerine Roma'dan isimler olsaydı onları keserken "kahpe Bizans!!" desek ne daha iyi olurdu ki? Bunun da şu ankinin de bir faydası veya zararı yok, aksini iddia etseniz de siz kendi taraflı ve alıngan bakış açınızdan kurtulmalısınız inanın rahatlarsınız, dünya bizden ibaret değil ve oyunda bunları kestirerek kimse herhangi bir şeye zarar veremez, tarihte olanlar da oldu bitti zaten.

Quote Originally Posted by Kdogru1993 View Post
    Konuya cevap veren arkadaşlarada tavsiyem bunu knight forumunda mı öğreneceğiz demesin öğrenmenin yeri zamanı yaşı yoo bu kadar basit düşünceli insanlar olursanız bu ülkeye hiç bir faydanız dokunmaz %90ı türk olan oyunda cashi neden dolarla alıyoruz demeye devam edersiniz
    dolar vermemin tek sebebi Türk lirasını onlara layık görmediğim içindir.
    Last edited by Kebosa; 11-04-2022 at 03:23 PM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Bu niye düşmanlık veya küçümsemek olsun ki? Ülkeler, milletler, ırklar seçim veya bir başarı/hezimet değildir bununla övünmek de yermek de alınmak da saldırmak da çok mantıklı şeyler değil. Birkaç KM ötede doğsak Yunan, Pers, Ermeni olacaktık ve muhtemelen şimdikine çok ters bir bakış açısı olunacaktı, bunu önleyen tek şey şans.

Onun yerine Roma'dan isimler olsaydı onları keserken "kahpe Bizans!!" desek ne daha iyi olurdu ki? Bunun da şu ankinin de bir faydası veya zararı yok, aksini iddia etseniz de siz kendi taraflı ve alıngan bakış açınızdan kurtulmalısınız inanın rahatlarsınız, dünya bizden ibaret değil ve oyunda bunları kestirerek kimse herhangi bir şeye zarar veremez, tarihte olanlar da oldu bitti zaten.
    Emin ol çevrende benden daha rahat gamsız biri yoktur ben hepimiz için doğru olanı söyledim ama insanlar yanlış anladı bugun 3. Mehmet olur yarın Atatürk sonra birbaşkası önceki iletimde de söyledim ne olduğu önemli değil bir değere saygısızlık hoş değil