Results 1 to 10 of 10

Skill Bar Kayıt olmuyor?

Bir süredir karakterimim skill barını her seferinde baştan dizmek zorunda kalıyorum, oyunu 2 kere silip tekrar yükledim ama nafile, skill dizdikten sonra sağlıklı şekilde çıkış yapmamama rağmen tekrar girdiğimde kayıtlı olmuyor, 2. kez girip çıkışımda bazen kayıt oluyor ama bilgisayarı açıp kapatınca yine eskiye dönüyor yardımcı olur musunuz?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Normal şartlarda skillerinizi dizdikten sonra alt+f4 komutu ile çıktığınızda skilleriniz kaydolmaktadır. Oyun içerisinde dc vs gibi sebeplerden oyundan düştüğünüzde yaptığınız skiller kayıt olmamaktadır.

Quote Originally Posted by ata_LNAETbt3 View Post
    Bir süredir karakterimim skill barını her seferinde baştan dizmek zorunda kalıyorum, oyunu 2 kere silip tekrar yükledim ama nafile, skill dizdikten sonra sağlıklı şekilde çıkış yapmamama rağmen tekrar girdiğimde kayıtlı olmuyor, 2. kez girip çıkışımda bazen kayıt oluyor ama bilgisayarı açıp kapatınca yine eskiye dönüyor yardımcı olur musunuz?
    olmuyor iki gözüm dosyaların biri bozuldu mu ne, silip yüklediğimde mesela tüm ayarlar sıfırlı giriyor oyuna ama Michelle Help Decline ve Decline Quest Help özellikleri hala tikli, onların da sıfırlanmış olması gerekiyo normalde

Senior Member
    Aynen bendede bir kaç defa aynısı oldu.
    Skill bar kaydedip cikiyoruz.

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Skill diz moradona ışınlaan sonra emc filan geç bi erlend sonra cz tavaf bitince alt f4 yap oyundan normal şekilde çik. Girdiğinde skiller kayıt edilmiş olacak

kayıt defterini de temizledim nafile

Junior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Normal şartlarda skillerinizi dizdikten sonra alt+f4 komutu ile çıktığınızda skilleriniz kaydolmaktadır. Oyun içerisinde dc vs gibi sebeplerden oyundan düştüğünüzde yaptığınız skiller kayıt olmamaktadır.
    bir kaç gündür aynı sorun ben de de var ve sürekli alt f4 olarak çıkıyorum ama yan charlarda öyle bir sorun yok sadece 1 karekterde var

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Arkadaşımızın da belirttiği yollarla çözüme ulaşamadıysanız lütfen oyunu tamamen kaldırdığınıza emin olduktan sonra aşağıdaki bağlantı ile yeni bir kurulum gerçekleştiriniz.

Alternatif İndirme Linki

*Sorunun devam etmesi halinde konuyu güncelleyebilirsiniz.

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Arkadaşımızın da belirttiği yollarla çözüme ulaşamadıysanız lütfen oyunu tamamen kaldırdığınıza emin olduktan sonra aşağıdaki bağlantı ile yeni bir kurulum gerçekleştiriniz.

Alternatif İndirme Linki

*Sorunun devam etmesi halinde konuyu güncelleyebilirsiniz.
    malesef kayıt defterini temizledim bu linkten temiz bir kurulum yaptım, bu sefer tüm ayarlar sıfırlanmıştı ama yine de skill bar kayıt olmadı

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by ata_LNAETbt3 View Post
    malesef kayıt defterini temizledim bu linkten temiz bir kurulum yaptım, bu sefer tüm ayarlar sıfırlanmıştı ama yine de skill bar kayıt olmadı
    Gerçekten ilginç bir durum, normal şartlarda kayıt olması gerekiyor. Hesabınızın incelenmesi adına destek ekibine bilet gönderin lütfen.