Results 1 to 8 of 8

Thread: Hesabım Hk.

Hesabım Hk.

Server: Altar

npc den görev alirken rogue bicakci job ile birden dc oldum ve tekrar oyuna girdigimde job nu hapiste buldum bunun nedenini nasil öğrene bilirim yardimci olabilicek varmi biri bana yardimci olursa sevinirim ,

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba, öncelikle forum üzerinden hesap desteği verilmediğini hatırlatmak isterim.

Cezanızla ilgili olarak KO > Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet gönderebilirsiniz. Bilet gönderdikten sonra gelecek cevabı bekleyiniz ve bu süre zarfında biletinizi güncellemeyiniz.

Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Merhaba, öncelikle forum üzerinden hesap desteği verilmediğini hatırlatmak isterim.

Cezanızla ilgili olarak KO > Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet gönderebilirsiniz. Bilet gönderdikten sonra gelecek cevabı bekleyiniz ve bu süre zarfında biletinizi güncellemeyiniz.
    kusura bakmayın bilmediğimden soruyorum KO > Ban / Jail / Unblock diyorsunuz bunu nerden nasıl yapıcam bılgı alabilirmiyim

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ege_qEBTRysQ View Post
    kusura bakmayın bilmediğimden soruyorum KO > Ban / Jail / Unblock diyorsunuz bunu nerden nasıl yapıcam bılgı alabilirmiyim

Resmi siteye giriş yaptığınızda sağ üst köşede DESTEK diye bir bölüm var. Oraya giriş yapıp Bilet Gönder bölümü üzerinden Knight Online seçerek KO > Ban / Jail / Unblock kategorisinden bilet gönderim işlemi yapabilirsiniz.

Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Resmi siteye giriş yaptığınızda sağ üst köşede DESTEK diye bir bölüm var. Oraya giriş yapıp Bilet Gönder bölümü üzerinden Knight Online seçerek KO > Ban / Jail / Unblock kategorisinden bilet gönderim işlemi yapabilirsiniz.

Please buy NPOINTs to submit a ticket. sanırım bunun ıcın np almam gerekıyor kac nep olması lazım ve np yı aldıktan sonra nebılet gonderip ne yapmam gerekıyor

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Bilet gönderdiğinizde sahip olduğunuz Npoints azalmaz ancak destek sistemini kullanabilmeniz için hesabınızda Npoints olması gerekiyor.

Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Bilet gönderdiğinizde sahip olduğunuz Npoints azalmaz ancak destek sistemini kullanabilmeniz için hesabınızda Npoints olması gerekiyor.

Npoints olmadıgı ıcın sanırım göndermıyor hapisteki job a np yukleyıp oyle gondermem gerekıyor sanırım

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ege_qEBTRysQ View Post
    Npoints olmadıgı ıcın sanırım göndermıyor hapisteki job a np yukleyıp oyle gondermem gerekıyor sanırım
    Npoints sahibi başka bir hesaptan da bilet gönderebilirsiniz.