Page 6 of 16 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 158
    Senior Member
    olympiada kro yokken akara manes geldi oly akara birleştikten sonra utc geldi mesela.. o şu bu gelmeden server gelmez demeyin.. pandemiyi es geçmeyeceklerdir.

Bende destekliyorum Yeni server gelmesini. Sonuna kadar destekliyorum. Yeni server kesinlikle gelmeli lazım. Pandemi zamanı başlayacak insanların. Eski açılmış serverda kurtlara emanet etmek ne demek. Adamlar zamanında bifrost, krowaz, delos kalesi gibi her yeri parsellemiş. Full item yapmışlar. Üstünede Daha da fazla item kasıp millete satıyorlar. Yeni server açılsın sonuna kadar destekliyorum. 1 tane yeni server açılması yeter bence. Buna karşı çıkanın büyük ihtimalle bu klanlar ile ortaklığı vardır. İtem satamazlar diye.

Not: Ben hala Rosetta da oynamaya devam edeceğim. Kendi serverimi seviyorum. Ares ile birleşeceğimiz günü sabırsızlıkla bekliyorum. Bize Ares yeter. Birisi Euko nin incisi Diğer Uskonun incisi. Birleşmeli Rosetta ve Ares.

Junior Member
    Yeni serverin bugun yada 5yil sonra gelmesine nttgame , gm ler modlar maasli maassiz calisan elemanlar karar vermiyor oyle bir yetkileri yok arkadaslar.yayinci firma bu . Bugun varlar yarin yoklar . Yapimci firma gerek gordugu zaman acar yada tum eski ( benim gozumde çöp ) olan serverlari komple kapatabilir yada tek serverda birlestirebilir. Yani yeni server muhabbetlerinde gm ve mod arkadaslar çöp serverlari ve 2yil olmus yeniligin y si kalmamis serverlari israrla övmelerine gerek yok.bifrost krowaz yok diye +10 ve 9u olmayani döven clanlardan haberleri yokki sanirim , hemen baslayin yetisirsiniz diyorlar.herkesin akli enaz gm ler modlar kadar var.umarim anlatabilmisimdir.bu oyunuda en yeni player enaz 10yillik kimseye akil vermeyin . Hatta cevapda vermeyin bazen migde bulandiriyorsunuz.

Senior Member
    Altar, Vega ve Sirius hala yeni arkadaşlar. Gayet de canlı serverlar, başlamak isteyen buyursun başlasın. Yeni server için çok erken pvp server mi bu her yıl yenisi açılsın? İstemeyen gelmesin diyorsunuz öyle olmuyor o işler. İlla ki bizim sunucularımızdan da gidenler olacak ve oyuncu sayısı azalınca bizim oyun keyfimiz de azalacak. O kadar uğraşıp yaptığımız çarlar boş czde volta atacak, iki yıldır verdiğimiz emek çöp olacak...

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ica_AvNKMVWm View Post
    olympiada kro yokken akara manes geldi oly akara birleştikten sonra utc geldi mesela.. o şu bu gelmeden server gelmez demeyin.. pandemiyi es geçmeyeceklerdir.
    Olympia kadar ezilen bir server yok zaten. SteamKo açıldıktan sonra Usko boşaldığı dönemde açıldı, istenilen ilgiyi toplamadı, millet Destan'a dönmeye başladı. Akabinde Rosetta birleşmesi derken iyice üvey evlat oldu. Daha 1 sene dolmadan Akara ve Manes geldi. O dönem harcandı gitti diyebilirim. Yeni serverlar gelmeden önce biraz toparlamıştı, çok da iyi gidiyordu, bir darbe de oradan yedi.

Bana kalırsa Olympia eşittir: Tam bir yönetim politikası hatası. Bir daha aynı hataya düşmeyeceklerdir benim tahminim. Pandemi süreci yeni serverlarda krowaz utc ve bf ile kapanacak gibi duruyor.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    manese new yazısı ekledikten ve manesin en iyi zamanlarında 3 yeni server getirdiklernden de kimse bahsetmemiş. bu oyuna yeni server zaten oyuncu sayısı arttığında geliyor..

Junior Member
    Güncellllllll

Junior Member
    Nickname
    CocoCuLo RRRRRRRa
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    bende sizin gibi düşünüyorum yeni server son gelen güncellemeden sonra fırsat eşitliği yaratacaktır zamanında ittifakla droplar coinler yüksekken kasanla şuan mevcut durumda başlayan dezavantajlı olacaktır. Yaklaşan günlerde sokağa çıkma yasağı geleceği aşikar görünüyor ara vermiş oyuncuları tekrar kazanmak adına iyi bir çalışma olabilir bir yeni server. Aklı selim olan kimse gb bu fiyatlardayken itemler pazarcılarca şişirilmişken "yeni" diye kakalamaya çalıştığınız son 3 serverda başlamaz.
    Last edited by NoTottiNoParty; 11-05-2020 at 02:51 PM.

Junior Member
    steam gelebilir

Senior Member
    Kesinlikle gelmeli hemde 1 ocak öğle 12:00 da

Tags for this Thread