Page 3 of 16 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 158
    Quote Originally Posted by Baybors29 View Post
    Yorum yazıp fikirlerini düşüncelerini aktaran herkese teşekkür ediyorum. şuandaki 3 serverdede henüz krovaz vb alanlar açık olmamasına rağmen benim görüşüm yeni bir server gelir diye düşünmekteyim. oyunu oynamayan, oyunu oynayacakların ve oyunun farklı kitlelere ulaşması için yeni bir servere ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.
    Bende sizin gibi düşünüyorum, özellikle yaklaşan günlerde sokağa çıkma yasağı geleceği yüksek ihtimal görünüyor oyuncuları başka platformlara kaçırmamak için bir yeni server gelebilir krowaz bifrost beklenmesinin gerek olduğunu düşünmüyorum zaten oyuncular istemiyor diye krowaz bf gelmiyor.1+1 gibi 2x jr gibi etkinliklerle insanları eski serverlara girme ihtimali hiç yok.Zaten istemeyenlere bakarsanız hep sirius altar vega da oynayanlar daha eski serverlar da oynayıp da veya şuan oyunu oynamayıp da yeni servera karşı olan bir kişi görmedim, iyi forumlar.

Junior Member
    Csw bile uğramamış 3 servera yeni server mı gelecek dostlar yapmayın.

Senior Member
    anlaşılan birileri para kazanmak istiyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by herpesfre4k View Post
    yeni server kalmadı 2 sene olcak açılalı ntt game işini bilir her 2 senede bir yada senede bir açmış yeni serverı en geç 1 kez 3 senede bir açılmış
    ntt game kazancağı paraya bakar 2 3 aya gelir yeni server diğer serverların durumu kötü birleştirme yapıp yeni server getirecekler
    Bunu ciddi ciddi yazdınmı diğer serverların durumu kötü ? Siriusa bi uğra bakalım lütfen insanlar acılan etkinliğe bile giremiyor maradonda dolasamıyorsun hem ondan sonra evet 2 senede bir yeni server yada senede bir yeni server acılıyordu fakat atladığın bir fark var diğer serverlara krowaz utc cok erken geliyordu ondan sonra yeni server oluyordu suan bu serverlara daha utc krowaz onu bırak bifrost bile gelmedi yani bence birde böyle deniyor adamlar sürekli yeni acılsa şikayet ediyorlar yok açmasa uzun ömürlü yapsa gene şikayet ediyorlar iyi ama pancarko değil burası senin keyfine göre server acsın

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by nickyjamx11 View Post
    Bunu ciddi ciddi yazdınmı diğer serverların durumu kötü ? Siriusa bi uğra bakalım lütfen insanlar acılan etkinliğe bile giremiyor maradonda dolasamıyorsun hem ondan sonra evet 2 senede bir yeni server yada senede bir yeni server acılıyordu fakat atladığın bir fark var diğer serverlara krowaz utc cok erken geliyordu ondan sonra yeni server oluyordu suan bu serverlara daha utc krowaz onu bırak bifrost bile gelmedi yani bence birde böyle deniyor adamlar sürekli yeni acılsa şikayet ediyorlar yok açmasa uzun ömürlü yapsa gene şikayet ediyorlar iyi ama pancarko değil burası senin keyfine göre server acsın
    Maneste böyleydi yeni sunucular gelince olympianin suanki halini görüyoruz
    Yeni sunucunun gelmesi son 3 serverin birleşmesi ve kaderine bırakılmasıdır yazın kenara

Senior Member
    dostum çok ciddi bir şekilde yazdım inceleyebilirsin serverların açılma tarihlerini ayriyetten biraz araştırırsan bifrost utc krowaz gelmedende yeni server geldi olympiadan sonra açılan serverı araştırabilirsin misal. hem adam isteğini belirtiyor yeni server istemesinden neden rahatsız oluyorsun ? sen istemiyorsan eski serverda devam edebilirsin illa sende mi geleceksin diyor

Senior Member
    ayriyetten diğer serverlar derken siriustan bahsettiğimi nasıl düşünebildin yani bu nasıl aklına geliyor ben şimdi orda siriusta az mı adam var dedim en kalabalık server sirius zaten benim dediğim ares diez olympia rosetta bakma şimdi bu etkinlik var diye biraz adam doldu oda kule savaşlarına giriyorlar oynu oynayan yine az

Senior Member
    bakış açısı işte banada sorarsan sen tl kaybetçen diye korkuyorsun heralde yeni server açılınca itemlerinin değeri düşecek
    Last edited by ScORp_LiON; 09-05-2020 at 04:18 PM. Reason: Alıntı silindi

Senior Member
    dostum çok ciddi bir şekilde yazdım inceleyebilirsin serverların açılma tarihlerini ayriyetten biraz araştırırsan bifrost utc krowaz gelmedende yeni server geldi olympiadan sonra açılan serverı araştırabilirsin misal. hem adam isteğini belirtiyor yeni server istemesinden neden rahatsız oluyorsun ? sen istemiyorsan eski serverda devam edebilirsin illa sende mi geleceksin diyor
    hayır ama isteyen kişiyle istemeyen kişi sayısı belli zaten tabiki istemeyebilirler daha bu server yeni sayılır neden oyuncu tekrar bölünsün ki olympiadan sonra acılan server manes dostum bu arada ve suanda oda olympia ile birleşti hatta yetmedide akarada birleşti olimpianın durumunu görüyorsan başka bişey dememe gerek yok istememe sebebimde her yeni server önceki bi servera zarar veriyor sonucta hali hazırda burada emekle bişey yapmış insanlar bırakta istemesinler bende düşüncemi belirtmek istedim diğer arkadaşlar gibi işte

Senior Member
    ayriyetten diğer serverlar derken siriustan bahsettiğimi nasıl düşünebildin yani bu nasıl aklına geliyor ben şimdi orda siriusta az mı adam var dedim en kalabalık server sirius zaten benim dediğim ares diez olympia rosetta bakma şimdi bu etkinlik var diye biraz adam doldu oda kule savaşlarına giriyorlar oynu oynayan yine az
    dostum tamamda oynamama sebebiniz nedir o zaman daha utc bif ve krowaz bile gelmeyen bi serverda neden yeni server isteniyor ona anlam yükleyemedim sadece

Tags for this Thread