Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast
Results 51 to 60 of 75
    Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by direncmengutas1 View Post
    P2W olan bir oyunda en çok harcama yapan warrior. Tabi en güçlü job olacak.Neden sızlanıyorsunuz anlamıyorum
    En pahalı olmasının sebebi güçlü olması
    Güçsüz veya her job eşit olsaydı suanki mage eşyaları gibi ucuz olurdu
    Bir Warrior ile bir magenin full hallerinde magenin hiç şansı yoksa itemlerin tl değeri yerine joblarin farkları konuşuluyor

Senior Member
    Bence seri spike vurması az geliyor arkadaşlara şöyle full +10 asas crit le nasıl vuruyorsa wariorlerde oyle vurmalı .Warior reb 5 olunca otomatık asasdaki critical yeteneği açılsın ama pasif olarak sürekli açık kalıcak .O zmn belki magelere eşit olur

Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    Bence seri spike vurması az geliyor arkadaşlara şöyle full +10 asas crit le nasıl vuruyorsa wariorlerde oyle vurmalı .Warior reb 5 olunca otomatık asasdaki critical yeteneği açılsın ama pasif olarak sürekli açık kalıcak .O zmn belki magelere eşit olur
    Katılyorum.Artı olarak light feet eklenmeli yetişemiyorlar birde üzerine curse verilmesi fena olmazdı o kadar pus çekiyoruz dimi

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Şimdi aklımda deli sorular warriorun yere vurması adamant a işliyor demekki magic vuruyor o zaman mage atack sc bassa tek atar mı millete?

Niyetlerini bozmuşlar Warror karekteri bitirme içindeler Warrior kuvvetlimi sende Warrior aç konu olsun diye konu açmaktan başka bişey degil

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Quote Originally Posted by lUran1al View Post
    Niyetlerini bozmuşlar Warror karekteri bitirme içindeler Warrior kuvvetlimi sende Warrior aç konu olsun diye konu açmaktan başka bişey degil
    Hayatınızda başka oyun oynamamış olabilirsiniz saygı duyarım o zaman sınıflarda kalksın warrior olsun herkes.

ezük mageler az ötede oynayın. işi bilen magelerin yanına yaklasamıyor 1 party warrior yaklaşsa da ölüyor...

Senior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Kendi yayınımda da bahsetmiştim. Kalkanlar üzerinde bir çalışma başlatılması güzel olurdu. Warrior karakterinin tam anlamıyla kalkan takmaması pek uygun olmaz. Ancak bazı kalkanları takamaması daha iyi olabilir düşüncesindeyim.

Nasıl Dark Knight Shield, Adaga gibi eşyaları sadece priest takabiliyorsa, bazı kalkanları da takamaması gerekir diye düşünüyorum.

Gab Adamant kalkanını buna örnek verebilirim. Bence Warrior'lar bu kalkanı takamaması gerekiyor. Takabilecekse bile etkisi warriorlarda çalışmayabilir.

Gab kalkanlarını ya Priest ve Mage karakterleri ya da sadece priestlerin kullanabilmesinin daha mantıklı olduğunu düşünüyorum.

Scorpion Scythe HP recovery Ronark Land haritasında ya çalışmamalı ya da HP recovery 10 gibi küçük bir değerde olmalıdır.

Tek başına bir warrior, gab adamantı takarak can dolumu yapabiliyor. Eski sunucularda +8 veya +9 gab adamant Scorpion Scythe +8 ve +9 takanlar olunca pek iyi olmuyor.

İki kişi ise Rogue karakteri de varsa, Rogue mesafeyi açıyor warrior descent, can fulleyip town atıyor. Bu durumu eski sunucularda sürekli yaşıyoruz. Biraz keyfimizi bozuyor.

Echo becerileri ise eski sunucularda itemlerden kaynaklı torment ile 4k ile 6k arasında hasar çıkartabiliyor. Bir tık düşürülmesi iyi olabilir diye düşünüyorum.

Diez'de oynuyorum daha Echo'nun o kadar damage attığını görmedim. Mageler 3 parti iç içe dolanmayı bırakırlarsa Echo Hp boost tamamen kaldırabilirler hiç sıkıntı yok.

Bunun dışında kalkan takılmasının kaldırılması konusunda özellikle lanet içeren tüm kalkanların takılmamasından yanayım. Hatta bunu mageler de takamamalı.

Scorpion Syte olayına gelince; genelde farmer itemidir. Kimse parti aksiyon halindeyken kullanmaz kalkan takıldığı için. Bu istek bana tek ya da 2-3 kişi dolanan warriorları kolayca kesebilmek adına gelmiş gibi geliyor.

Descent süresinin azaltılması pk yı iyice hantallaştırır. Hareket edip bir yere gitme süresini uzatmaktan başka bir işe yaramaz. Partide illa tank lr mage ihtiyacı doğurur. Mage kullanmayan partiler için sıkıntı.

Bunlar benim görüşlerim iyi forumlar.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by guubar61 View Post
    Diez'de oynuyorum daha Echo'nun o kadar damage attığını görmedim. Mageler 3 parti iç içe dolanmayı bırakırlarsa Echo Hp boost tamamen kaldırabilirler hiç sıkıntı yok.

Bunun dışında kalkan takılmasının kaldırılması konusunda özellikle lanet içeren tüm kalkanların takılmamasından yanayım. Hatta bunu mageler de takamamalı.

Scorpion Syte olayına gelince; genelde farmer itemidir. Kimse parti aksiyon halindeyken kullanmaz kalkan takıldığı için. Bu istek bana tek ya da 2-3 kişi dolanan warriorları kolayca kesebilmek adına gelmiş gibi geliyor.

Descent süresinin azaltılması pk yı iyice hantallaştırır. Hareket edip bir yere gitme süresini uzatmaktan başka bir işe yaramaz. Partide illa tank lr mage ihtiyacı doğurur. Mage kullanmayan partiler için sıkıntı.

Bunlar benim görüşlerim iyi forumlar.
    +7 Dark Knight Spear ile TengriTurkMenen clanından bir warriorun Shooterlar karustayken onlara 1x echoyla 3k vurduğu DKS'nin patlamasıylada damagelerin 3x'leştiği meşhur ksc'den habersiz bir Diez playerısın anladığım kadarıyla. Şuraya ksc'yi bırakıyorum.
    https://i.imgyukle.com/2019/11/26/RaagHh.jpg
    Bu silahın +7DKS değilde 10wirinom olduğunu düşün ve damage attığını düşün. (Düşün dedim ama warriorlarda pek olmayan bir kabiliyete seslendiğimin farkındayım) Diezde 10 shelli 9kro setli 9 holyli warriorlarda azımsanmayacak kadar fazla.
    Last edited by qerbelaiqerbelai; 09-05-2020 at 12:31 PM.

magelerden blink kalksın , asaslardan lightfeet ve görünmezlik kalksın okçular, lr ve ice vuramasın , mana silme kalksın ,priestler cure alamasın heal atamasın herkes eline silahını takıp birbirine zr vursun hatta ve hatta can potu ve mana varken rogueler neden minor kullanıyor warrior priest mage kurian bu sınıflar üvey evlat mı onlarda minor kullansın.