Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Unhappy Cr'ye bildirilmesi gereken konular hk.

Bazen moradon da turlarken, bazen ise sıfırdan çar kasarken hemen hemen çoğu kişi görmüştür bu uçan çarları. O an ne hissediyorsunuz, aklınızdan neler geçiyor?

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Benim düşündüğüm: Abi bu oyunun gerekirse bir süre kapatılmasını göze alıp her türlü hilenin engellenmesi için, oyunun geliştirilmesi amacıyla MGame ekibi çalışma yapmalı. (O sırada Discord'da TPT 57 BOT'ları bi taraftan raporluyorumdur.)

MGame: Kule savaşını getirdim, bug çıktı kaldırdım, düzelttim yeniden getirdim, dur bi dakika çok giriş hakkı oldu, azalttım, böyle devam.

Şaka bi yana son zamanlarda çok çok arttı sayıları, buna acil bi önlem alınması gerektiğini düşünüyorum, şu anda hiçbir şekilde yakalanmadan bir sürü karakter sokuyorlar oyuna. Bence oyunun şu andaki bir numaralı sorunu bu.

Senior Member enezx's Avatar
    O kadar hızlılar ki nicklerini tutabilirsem direk ksc tuşuna basıyorum ki report edebileyim
    eğer kaçan olursa diyorum bu adam hak etti kassın dilediğince
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Bol bol soru işareti geliyor aklıma ve dolayısıyla oyuna adapte olamıyorum.Çözümü çok basit ama basit dediğimiz çözümlerin oyuna eklenmesi bile yıllar alıyor.

Bazıları L çizerek görevi vermeye ya da görevi almaya geldiğinde npc de hiç beklemeden transit L çizip görevi verip yenisini alıp saniye bazında 1 saniye gibi kısa bir sürede işlem uzaklaşıyor.Buda kullanılan 3. parti yazılımların clientless tarzı uygulamalar olduğunu gösteriyor.

Özellikle bu kule etkinliği çıktığında bu ucan botların da sayısı artmaya başladı.

İlgili firmanın yaptığı en büyük hata nttnow uygulamasıyla beraber otp uygulamasını aktf etmemesi oldu.Basit yazılımlarla nttnow kaydı yapıp boş hesapları satanlardan alınan hesaplarla 1 level çarlar doluştular ve npc görünmüyor bu çarlar yüzünden şu anda.

Görev alımlarına captcha tarzı denetim modülleri eklenirse clientless tarzı yazlımlarda etkisini oyun üzerinde yitirebilir.

Bende dahil bu oyunu oynayan insanlar artık oyunun hiç bir yerinde maden slotlarıda dahil bot görmek istemiyor.

Bu sorunu aşmanın önemli faktörlerinden biri de karakterin var oluş alanı moradonda sıkı denetim gerçekleştirmekten geçiyor.

Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    Benim düşündüğüm: Abi bu oyunun gerekirse bir süre kapatılmasını göze alıp her türlü hilenin engellenmesi için, oyunun geliştirilmesi amacıyla MGame ekibi çalışma yapmalı. (O sırada Discord'da TPT 57 BOT'ları bi taraftan raporluyorumdur.)

MGame: Kule savaşını getirdim, bug çıktı kaldırdım, düzelttim yeniden getirdim, dur bi dakika çok giriş hakkı oldu, azalttım, böyle devam.

Şaka bi yana son zamanlarda çok çok arttı sayıları, buna acil bi önlem alınması gerektiğini düşünüyorum, şu anda hiçbir şekilde yakalanmadan bir sürü karakter sokuyorlar oyuna. Bence oyunun şu andaki bir numaralı sorunu bu.
    Dupe item, koxp, çar soyulma yıllarının patladığı 8-9 yıl öncesine döndü oyun. Her yerde lokomotif gibi peş peşe koşup duran, emc-lufer'de sırayla town atıp ortadan kaybolan çarlar.

Junior Member
    Umarım yazılanları K2 ile şimdiyi karşılaştırıp çok övünen NTT game ekibi, yöneticileri ve modları okuyordur.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Forumdaki her konu ve yorumu dikkate alıyoruz ancak nickiniz forum kurallarına uygun değildir. Lütfen en kısa sürede değiştiriniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.