Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 36
    Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Ha duvara konuşmuşsun ha warriora laf anlatmaya çalışmışsın arasında fark yok. Nefesinizi yormayın.

Senior Member
    mage yi üstün görüyosan mage karekteri oluşturabilirsin veya başka hangi karekteri üstün görüyosan o karekteri açıp oynayabilirsin her karekterin kendine has avantajı ve dez avantajı vardır

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Mageden anlamayan biri konu açmış gene mage dediğin job narindir bir tora bakar hangi job oynuyorsun merak ettim.
    tabiki warrior bak arkadaşın yorumu da tam oturmuş

Quote Originally Posted by qerbelaiqerbelai View Post
    Ha duvara konuşmuşsun ha warriora laf anlatmaya çalışmışsın arasında fark yok. Nefesinizi yormayın.
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Thelynisia View Post
    Magelerin oyunda dengeleri bozacak sekilde etkili oldugunu dusunuyorum.

Pk alanında alan ile fazla hasar veriyorlar, 80 skili cok fazla hasar veriyor, 80 ve 70 skillerinin yeniden kullanım suresi cok dusuk, light ile kitliyorlar, ice ile yavaslatıyorlar, blink ile kaciyor, 80 ice ile 2 kisiyi dondurabiliyor... flame skillerinin vurdugu dmg yetmez gibi ciddi olarak zehirde vuruyor, yetmezmis gibi canini 10k ya dayandira biliyor 1500-1600 defansa sahip olabiliyor....

Utc girersin mage avantajlı, rifte girersin mage avantajlı, ft girersin mage avantajlı, jr girersin mage avantajlı...

Üstüne birde maliyeti dusuk...

Bunlar yetmezmis gibi birde daha cok vurabilsinler diye scroll cikariyorsunuz...

Hicmi bir gm oyuna girip dengelere bakmıyor, eski serverlarda itemler +10 +9 oldugundan dengeli olabilir, destan ve asagi yeni serverlara bir girip bakın mageleri gordummu kacacak delik arıyor insanlar...
    https://www.youtube.com/watch?v=MhO8DriXV4Q

ağlamayın artık kolsuzlar.

Pk Alanlarini Bilememde Eventlerde Nedense Mage Joblara bir kolaylik Saglanmiş Magelerden alip bize ver demiyoruz oyunda sadece ADALET istiyoruz

Senior Member
    Quote Originally Posted by lUran1al View Post
    Pk Alanlarini Bilememde Eventlerde Nedense Mage Joblara bir kolaylik Saglanmiş Magelerden alip bize ver demiyoruz oyunda sadece ADALET istiyoruz
    farm slotlarında değişiklik olucaksa ben buna okeyim? bütün sağlam farm slotları ya warrior ya okçu, ya da bp? cz de farm yapan mage göremedim?

Junior Member
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    "CapitaLPunishmenT"
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    "kardeşim bende mage oyunuyorum atak benim def 900 zor görüyor valla senin dediğin tp magedir bak karıştırma full pus hp olarak giyersemde undyli 11.600 gördüm buglu setli takilarida o şekilde takarsam ama atağa yönelirsem lap diye 10.000 düşüyor ama canım fazla olması fark etmiyor asas veya wairor zaten fazlasi ile vuruyor char 14kda olsa dayanmıcak atak sc oldugu için tek parti cikmaya başladik yoksa pk atmamız için en az 2 veya 3 pt olmamız lazım 1 pt mele kesmek için hepsi tek atiyor bize zıplayınca ne bu mage düşmanlıgınız illa tek aticanız ya eskiden kalmaydı o işler fazla para yatırmıyoruz diye mi bu tatava aslında gayetde full pus iiçin mageler pre dahil iyi para yatiriyor sw sc def sc mastır sc kanat walrky pathos tatto kaldı ki atak sc hala 90m cekiyoruz üstüne

Senior Member manin's Avatar
    Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by JayM23 View Post
    farm slotlarında değişiklik olucaksa ben buna okeyim? bütün sağlam farm slotları ya warrior ya okçu, ya da bp? cz de farm yapan mage göremedim?
    Senin bu yorumunada tatmin olmazsa birak laf anlatma zaten.

Senior Member
    Bıktıkkkkkkkkkkk şu 2 pt gezen magelerden bıktıkkkkkkkkkkk eski serverler can cekişiyor

Senior Member HYGIENIA's Avatar
    Nickname
    HYGIENIA
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Hellsfury
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Tp mageyim ve ortalamanın üstünde itemlere sahip olmama rağmen adamant ile ancak 1600 defans görüyorum. Eleştirirken biraz araştırmayı unutmayın lütfen.
    ''All you need is your own imagination.''