Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 36
    Junior Member

Mage Hukumdarlıgı

Magelerin oyunda dengeleri bozacak sekilde etkili oldugunu dusunuyorum.

Pk alanında alan ile fazla hasar veriyorlar, 80 skili cok fazla hasar veriyor, 80 ve 70 skillerinin yeniden kullanım suresi cok dusuk, light ile kitliyorlar, ice ile yavaslatıyorlar, blink ile kaciyor, 80 ice ile 2 kisiyi dondurabiliyor... flame skillerinin vurdugu dmg yetmez gibi ciddi olarak zehirde vuruyor, yetmezmis gibi canini 10k ya dayandira biliyor 1500-1600 defansa sahip olabiliyor....

Utc girersin mage avantajlı, rifte girersin mage avantajlı, ft girersin mage avantajlı, jr girersin mage avantajlı...

Üstüne birde maliyeti dusuk...

Bunlar yetmezmis gibi birde daha cok vurabilsinler diye scroll cikariyorsunuz...

Hicmi bir gm oyuna girip dengelere bakmıyor, eski serverlarda itemler +10 +9 oldugundan dengeli olabilir, destan ve asagi yeni serverlara bir girip bakın mageleri gordummu kacacak delik arıyor insanlar...

Senior Member EraJacque16's Avatar
    ben ikna oldum
    consume & adapt

flame ring ve staff takan bir magenin fotografli kanitini atarmisin 1500 defi olan konusmayla olmuyor öyle

Senior Member enezx's Avatar
    Atak magenin defansı ve canı o kadar yüksek olmaz.
    Mage sınıfının zaten yüksek hasar çıkarabiliyor ve aynı zamanda kırılgan bir yapıya sahip olması lazım. Siz istiyorsunuz ki mage gördüm 2 yemedi neden yemiyor, nasıl bu kadar fazla vuruyor
    ben şahsen hiç bir melee ekibinin fr talia kullandığını zannetmiyorum
    ama mage ekipleri rakipleri karşısında talia kullanmak zorunda gibi
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member Mihmer's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Bu kitle anlamıyor. İdrak edemiyor. O kadar yorum yazıp anlatıyoruz ama yok inanmak istemiyorlar.

Mage sınıfı karakterlerin hasarı çok olur fakat canı-defansı az olur.

Siz istiyorsunuz ki 1 party gezsinler, çok vurmasınlar, tek yesinler ve bu char için 50-100 bin liralar harcasınlar. Hayırdır kardeş bu insanlar 10-50-100-200 bin liralık warriorlarınızın karşısına çıkıp deneme tahtası olsunlar, egonuzu tatmin etsinler mi istiyorsun? Ulan 1 party warrioru düşürebilmek için insanlar 2-3 party gezmek zorunda kalıyor ve bunu biliyorsunuz ama neymiş efendim alan çok vuruyormuş.

Bir de elinize vermişler bir skill seri seri 1.5-2k çevir babam çevir, priestin sadece 10k alsın pot bile basma. Hatta onu da git makrona yaptır. Dönüp pk da 20 tane skill kullanması gereken karaktere, pk sırasında tam koordine olması gereken insanlara çamur atamazsın kardeşim.

Mage oynamıyorum ama oynayanlardan çok savunuyorum şurada. Kitle tam zehir.

Asas ve warriordan korunmak için draki pendant iron neck belt vs itemler kullanıyorsun.peki mage için hangi itemi kullanıyorsun? Kullanmıyorsun çünkü mageler tek başına çöp olduğu için ve umursanacak kadar hasar vermediği için kullanmıyorsun

Senior Member
    2008'de tek dagger ile vs atıyordum mageler ile. Krovaz çıktı yine tek dagger. Sene 2020 hala tek dagger. Çift dagger takınca adaletli olmuyor.

Senior Member
    Eski serverlere undy sc şart hp yetmiyor herkes db zaten mele ws diye birşey kalmadı eski se leri canlandiracak etkinlikler neden yok???

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Mage canını 10kya dayandırmak için tüm kıyafet ve takılarını hp ağırlıklı giymek zorunda. 1500 defanslı bir mage gösterirmisin dual fr imir veya shiodan başka yüzük alternatifi olmayan küpelere mecburen lkp takan neck ve beltte ise ep croos veya belte lbol haricinde çok alternatifi olmayan bir jobdan bahsediyoruz. Statları yüzünden Üzerindeki kıyafetlere mp basamayan bir jobdan bahsediyoruz. Bir mage nasil canını yükseltmek için mp stat bonusundan vazgeciyorsa sizde rogue veya wariror olarak full str full dex takılardan kıyafetlerden vazgeçip resistansınızı yükseltecek buildlere gidebilirsiniz.