Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Senior Member SUTCUvFatih's Avatar

Mageler çok güçlü diyen gelsin

Başka bir konudan aldım bir warrior bi torment ile aynı anda 4 kişiyi townda yatırıyor.
    Halen mage sc kalksın diyenlere gelsin. Bir warror 1 tur yere vurma skillleri ile sayfa atiyor 3 parti mage sayfa atinca agliyor
    Warrior ezik kaldı diye izlemesin çünkü kendini kandıracak bir şey kalmaz izlerse.
    Last edited by SkCLucky; 08-31-2020 at 04:57 PM.
    "Tahammül et dediler, hangi bir zamana kadar, Ne bitmez olsa tahammül, onun da bir sonu var."

Senior Member BERNARD31's Avatar
    Warrior Online.

Senior Member
    gelir şimdi e ama warrior 1000GB'lik warriorun itemleri pahalı mage ucuz olsun o kadar diyenler.

halbuki bir kişide demiyor magede novayla 3k 4k vursa onunda itemlerinin değeride 1000gb olur

Banned
    Quote Originally Posted by Selfname View Post
    gelir şimdi e ama warrior 1000GB'lik warriorun itemleri pahalı mage ucuz olsun o kadar diyenler.

halbuki bir kişide demiyor magede novayla 3k 4k vursa onunda itemlerinin değeride 1000gb olur
    Şişşt. Herkes uyuyor. Uyandırmayalım pls.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Selfname View Post

Adamın kabiliyeti ve zekası olsa warrioru bile macro ile oynar mıydı?

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Başka bir konudan aldım bir warrior bi torment ile aynı anda 4 kişiyi townda yatırıyor.
    Halen mage sc kalksın diyenlere gelsin. Bir warror 1 tur yere vurma skillleri ile sayfa atiyor 3 parti mage sayfa atinca agliyor
    Warrior ezik kaldı diye izlemesin çünkü kendini kandıracak bir şey kalmaz izlerse.[/QUOTE]

Ahahaha videoyu açtığım gibi kahkaha attım çünkü hala mage sc kalksın diyenlere gelsin diyerek paylaşmışsın ama bu videonun sahibi bugün yayınında mage'lere gelen sc ile warrior ile mage'nin eşit olduğunu söyledi. Aradaki ironiye güldüm. Neyse, yayını izlerken mage ile warrior eşit mi sen drake's blessing alıp mage'nin atak sc'sinden etkilenmeme şansına sahipsin peki mage senin yere vurmana karşı ne yapabilecek dedim, lafı nereye çekiyosun falan diye geveleyip cevap veremediği için direkt chat'te banladı
    Last edited by SkCLucky; 08-31-2020 at 04:59 PM.

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    önce macrodan hapse gitsin warrior sonra eşitliği konuşuruz
    JustInTime

Senior Member
    Ya olm mage oyuncusuyum ama bomboş konu.Magelerin hiçbiri anti kullanmaz.

Alıyorsunuz +3 ep +3 lbol ve üstüne tor yiyince 2 yiyorsunuz.Aynı şekil warrior da anti takmasın aos ve sash taksın asas nasıl 2 atıyor görün.

Senior Member
    mageler çok iyi damage vurur jr ft de öncelikleri var ama mageler tek yer bence normal mage sc de her adamda alıp kullanamıyor mage değilim ama bana kalsa isterlerse devamlı hale getirsinler normal bence warirorlar yatmak bilmiyor sıkıntı orda bahçe farmındaki adamlara ondan kızıyor millet adamları yatıramıyon 5 warior 2 priest 1tp mage ile oynuyorlar gitte yatır adamları

Member
    Nickname
    Dionisos
    Server
    KO -> Rosetta
    bu arada video ban sebebi resmen, makro olduğu o kadar bariz belli ki.

sağ alttan deli gibi "Unidentified Potion failed" yazısı akıyor. yetkililer göreve.