Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 46
    Senior Member
    dostum reb 3 karekterim var okçu 2100-2200 atağım var exp ib 8 82 görev shelleri old takılar var mage varya çok güzel kesiyor yakınına hayatta girmem dedim sen bana diyorsunda bana sorarsan sen bu oynu bilmiyorsun al bi arkadaşından okçu dene adamın dibine girdimmi staffla dönüyor ve çok güzel kesiyor vala hayran kaldım magede benim gibi itemli felan değil ben hayatta magenin dibine girmeye çalışmam teke tekte uzaktan yapabldgimi yaparım

Senior Member
    Quote Originally Posted by HakkiJUN View Post
    Okçu oynadım, çok güzel vuruyordu. Yani yiyilen hasarı görmek için karakteri oynamak gerekmiyor. Bugün 40mtden çok net sabit 1200-1500 arası vurarak, üzerine ice-lightning okları da atıp manamı da çekerek yanına bile yanaşamadan beni kesti. Hayır tamam bu oklar tutsun tutmasın demiyoruz ama biraz insaflı tutsun. Ice mage 10da 2 zor tutturuyorken böyle 5te3 5te4 hiç normal değil, hele ki o kadar mesafeden çok kısa süreli bir animasyonla.
    charactel seal scroll pahalı olmasa reb 3 okçu ile reb 3 mage takas etçek bulsam direk veririm yada seal scroll parasını versnler 1 dk durmam okçuyla direk mageye geçerm aynı leveldeki

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    ben oyunun en başlarından beri okçu oynuyorum ice lr tutma oranları kullandığın iteme göre değişmeyen bir şey belli bir yüzdesi olur tutar veya tutmaz onu engelleyebilecek tek şey resistlerdir ben hiçbir zaman attığım 5 ıce ın 4 tuttuğunu görmedim istisnadır senin durumun olabilir warriorun teki de bana 4 leg cuttingden 4 ünü de tutturmuştu mesela istisna olabilir okçu sana 40 metreden 1500 vurmuştur o da 80 tuttuysa hiçbir oyunda dex odaklı karakterlerin skilleri bu kadar sekmez ama ko da aksine hem skill sekiyor hem de tutmasını bekliyoruz 80 atarız genelde seker 70 atarız sürekli tutmama sorunu olur ya 1k vurur ya 500 ya da 700 hiçbir skill de bu kadar geniş hasar aralığı yok mana çekme olayına gelirsek full pus bir okçunun tahminimce 1700 ağırlık taşıma kapasitesi olur onla da 100 lerce styx alamaz styx i atabileceğin durumlar da bellidir ya str bp ye atarsın ya da asasa atarsın diğer joblara atman pek fark yaratmaz ki styx iteminin ağırlığı 25 biz bunun yanına zehir cure ü ve cure de alıyor onun yanına mana pot ve hp pot da alıyoruz arkadaşlarım da okçu oynuyor hiçbiri de bir slota geçip adamı sadece rahatsız etmek amacıyla ıce lr styx oynadığını görmedim ve bunu yapmazlarda styx dediğiniz eşya 8 k ya satılıyor sundireste okçunun nerflemekten ziyade bufflanması gerek

Senior Member BERNARD31's Avatar
    Quote Originally Posted by Destr00 View Post
    ben oyunun en başlarından beri okçu oynuyorum ice lr tutma oranları kullandığın iteme göre değişmeyen bir şey belli bir yüzdesi olur tutar veya tutmaz onu engelleyebilecek tek şey resistlerdir ben hiçbir zaman attığım 5 ıce ın 4 tuttuğunu görmedim istisnadır senin durumun olabilir warriorun teki de bana 4 leg cuttingden 4 ünü de tutturmuştu mesela istisna olabilir okçu sana 40 metreden 1500 vurmuştur o da 80 tuttuysa hiçbir oyunda dex odaklı karakterlerin skilleri bu kadar sekmez ama ko da aksine hem skill sekiyor hem de tutmasını bekliyoruz 80 atarız genelde seker 70 atarız sürekli tutmama sorunu olur ya 1k vurur ya 500 ya da 700 hiçbir skill de bu kadar geniş hasar aralığı yok mana çekme olayına gelirsek full pus bir okçunun tahminimce 1700 ağırlık taşıma kapasitesi olur onla da 100 lerce styx alamaz styx i atabileceğin durumlar da bellidir ya str bp ye atarsın ya da asasa atarsın diğer joblara atman pek fark yaratmaz ki styx iteminin ağırlığı 25 biz bunun yanına zehir cure ü ve cure de alıyor onun yanına mana pot ve hp pot da alıyoruz arkadaşlarım da okçu oynuyor hiçbiri de bir slota geçip adamı sadece rahatsız etmek amacıyla ıce lr styx oynadığını görmedim ve bunu yapmazlarda styx dediğiniz eşya 8 k ya satılıyor sundireste okçunun nerflemekten ziyade bufflanması gerek
    Bunlar o kadar dogru ki...

Oyunda Warrior'lar haric her karakterin guclu ve zayif yanlari var. Warriorlarin sadece guclu oldugu taraflar var

Siz karakterlerin fark yarattigi ozelliklerine dengelenme istiyorsunuz. Forumda Mage'lere yonelik, Archer'lara yonelik acilan konularin tumu boyle. Bundan vaz gecin bence. Hepimizin ortak bir derdi var, WARRIOR'lar. Bunlara karsi bir sey yapmamiz lazim.

Senior Member realkayser's Avatar
    Class
    Mage
    Server
    US->Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SUTCUvFatih View Post
    Gerçekten okcu karakteri için el düşürme ve ice lr tutma olayında dengesizlik var. Diğer classlardan neden bu kadar üstün anlamış degilim
    Vega human okcuyum 82 lvl ama attığım oklardan 20 de 1 an tutuyor +2 shio ve imir takıyorum.

Quote Originally Posted by realkayser View Post
    Vega human okcuyum 82 lvl ama attığım oklardan 20 de 1 an tutuyor +2 shio ve imir takıyorum.
    20de1de ice-lr vurduğuna emin misin? Git bi arenada dene istersen. Ben ömrümde tutma oranı bu kadar saçma bir skill görmedim. Adam az önce peşpeşe ice+lr attı 2side tuttu. Ömrümde böyle saçmalık görmedim. Mageyle 10 tane vursam belki 1i tutuyor + el düşme sıkıntısı da var.

Senior Member
    Mage ve priest sınıfının okculara ve warriorlara karşı elinin düşüp, skill kullanamaması aşırı saçma
    Last edited by DonJose; 09-10-2020 at 10:13 AM.

Senior Member
    Okçular çok güclü 2 tane lr attilar mi hemen tutuyor. Buns çözüm bulunmalı.

Senior Member
    Çar çöp charlarla cz çıkıp kitleniyoruz diyorsunuz. Mytril setli dual LEGO coc lu birine nerdeyse hiç ice tutmaz. Krowaz veya holy set giyip pontus takarsanız tabi tutar.

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by ReLaaX_ View Post
    Çar çöp charlarla cz çıkıp kitleniyoruz diyorsunuz. Mytril setli dual LEGO coc lu birine nerdeyse hiç ice tutmaz. Krowaz veya holy set giyip pontus takarsanız tabi tutar.
    insanlara bunu anlatmak gerçekten zor
    shio takıp okçuyla ice atınca tutma oranının arttığını düşünen bile var malesef.
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.