Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 46

Okcu Ice-Lighting skill tutma oranı

Ice mageyim, dual shio +3 (150), elimdeki staff +8(64) toplamda 214 ice damage. Adam 40 metreden elinde poison basılı bowla 0 Glacier damage, bana 5te 3 ice tutturuyor, ben 20 metreden 214 glacier damageyle belki 10da 1 anca tutturabiliyorum. Aynı şey Lightning için de geçerli.

Lütfen buna bir denge getirin. Bu skillerin bu tutma oranı hiç normal değil.

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Gerçekten okcu karakteri için el düşürme ve ice lr tutma olayında dengesizlik var. Diğer classlardan neden bu kadar üstün anlamış degilim

Banned
    Quote Originally Posted by SUTCUvFatih View Post
    Gerçekten okcu karakteri için el düşürme ve ice lr tutma olayında dengesizlik var. Diğer classlardan neden bu kadar üstün anlamış degilim
    Diğer joblar kadar damage atamadığı için olabilir.

Senior Member
    Human okcuların ice lr tutturma olasılığı karusa göre daha fazla değil mi?

Quote Originally Posted by ZAAAA5555 View Post
    Diğer joblar kadar damage atamadığı için olabilir.
    Nasıl atmıyor? 40 metreden 1.5k vuran bir job söyler misin bana?

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by HakkiJUN View Post
    Ice mageyim, dual shio +3 (150), elimdeki staff +8(64) toplamda 214 ice damage. Adam 40 metreden elinde poison basılı bowla 0 Glacier damage, bana 5te 3 ice tutturuyor, ben 20 metreden 214 glacier damageyle belki 10da 1 anca tutturabiliyorum. Aynı şey Lightning için de geçerli.

Lütfen buna bir denge getirin. Bu skillerin bu tutma oranı hiç normal değil.
    yalnız damage değil resistance bölümü senin büyü savunma kısmın oluyor
    Stat bölümünü açınca en altta olan kısım( kitlenip kitlenmemenizi sağlayan alan orası)
    --
    Birde okçularda atak olarak elindeki silahın ice-lr hasarlı silahlar ekstra bir güç kazandırmıyor
    skill neyse onu vuruyor
    dediğiniz gibi olsaydı okçuya dual shio takan 500 yerine 2500 vurmalıydı
    veya dual flame ring takıp dual flame shard yapan asasın atağı 2x artmalıydı
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Quote Originally Posted by enezx View Post
    yalnız damage değil resistance bölümü senin büyü savunma kısmın oluyor
    Stat bölümünü açınca en altta olan kısım( kitlenip kitlenmemenizi sağlayan alan orası)
    --
    Birde okçularda atak olarak elindeki silahın ice-lr hasarlı silahlar ekstra bir güç kazandırmıyor
    skill neyse onu vuruyor
    dediğiniz gibi olsaydı okçuya dual shio takan 500 yerine 2500 vurmalıydı
    veya dual flame ring takıp dual flame shard yapan asasın atağı 2x artmalıydı
    Ben de zaten kitleme oranını söylüyorum. Zaten iş rezistansa gelecekse hepten işin içinden çıkılmaz bir hâl alıyor.

Senior Member dawt53's Avatar
    Okçu oynamadığınız bariz belli denk gelebilir ard arda tutması ama özellikle 70 skilini 100 defa at bakalım kaç kaç vuracak aradaki farklarda uçurum var 1000 500 800 böyle damage farkı olurmu 80 den bahsetmiyorum zaten

Quote Originally Posted by dawt53 View Post
    Okçu oynamadığınız bariz belli denk gelebilir ard arda tutması ama özellikle 70 skilini 100 defa at bakalım kaç kaç vuracak aradaki farklarda uçurum var 1000 500 800 böyle damage farkı olurmu 80 den bahsetmiyorum zaten
    Okçu oynadım, çok güzel vuruyordu. Yani yiyilen hasarı görmek için karakteri oynamak gerekmiyor. Bugün 40mtden çok net sabit 1200-1500 arası vurarak, üzerine ice-lightning okları da atıp manamı da çekerek yanına bile yanaşamadan beni kesti. Hayır tamam bu oklar tutsun tutmasın demiyoruz ama biraz insaflı tutsun. Ice mage 10da 2 zor tutturuyorken böyle 5te3 5te4 hiç normal değil, hele ki o kadar mesafeden çok kısa süreli bir animasyonla.

Senior Member
    Her ice lr yiyen eli düşen konu açıyor cidden. 5te 4 5te 3 nerde tutuyo ya biz niye hiç giremiyoruz bunları? İstisna şekilde olabilir ki bu zaten tamamen rng ve çok düşük ihtimal. Ki kaldı ki okçu dediğin job mageyi saymazsak(tekli adam kesme kovalama mantığı pek olmadığı için) yürüyerek atak yapamayan tek karakter. Normal şartlarda da ice mageden biraz fazla tutması lazım ki adam yakalayabilsin. Skilleri bu kadar sekip saçma damage aralıklarına sahipken ice lr de az tutarsa kime nasıl damage atacaksın?