Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member

Post reb 10 exp oranları

merhaba

rebert 10 olan bir adam rebert 10 %100 kasmak icin aynı exp istemekdedir neden ?

Senior Member enezx's Avatar
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member
    reb 10 olan adama sordum reb 83/10 22.581.088.035 aynı exp istiyo hesapladım

Senior Member
    sayın yönetim ekibi sizde biliyorsunuz ki her reb de görevler sıfırlanmakdadır. total de 6.1 milyar exp vardir simdi her reb de görevler sıfırlandığına göre adam 6.1 milyarı bedava kasmakdadır her reb de görevler sıfırlanmasa genie ile başka slothlarda kassalar nasıl olur ? tercih sizin

Senior Member
    Quote Originally Posted by fur_4HtJMF1s View Post
    sayın yönetim ekibi sizde biliyorsunuz ki her reb de görevler sıfırlanmakdadır. total de 6.1 milyar exp vardir simdi her reb de görevler sıfırlandığına göre adam 6.1 milyarı bedava kasmakdadır her reb de görevler sıfırlanmasa genie ile başka slothlarda kassalar nasıl olur ? tercih sizin
    herhalde 4 ay exp kasmak zorunda olur adam

yani her rebde görevler sıfırlanıyorda bütün görevleri yapsa bile tekrardan reb alamaz illaki slotlarda kasmak zorunda oyundaki şuan görevler toplamı takribi 7.5 - 8 milyar ex vermektedir cz-emc ufak tefek ve chat görevleri - eslant mob ve chat görevlerinin toplamı.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ZachariasMumps View Post
    yani her rebde görevler sıfırlanıyorda bütün görevleri yapsa bile tekrardan reb alamaz illaki slotlarda kasmak zorunda oyundaki şuan görevler toplamı takribi 7.5 - 8 milyar ex vermektedir cz-emc ufak tefek ve chat görevleri - eslant mob ve chat görevlerinin toplamı.
    eğer fixlenirse görevler her reb de yenilenmezse cok cash gidecek masraf artacak kısacası bakalım yapacaklar mı oda önemli

Senior Member
    Quote Originally Posted by FBIXLORA View Post
    eğer fixlenirse görevler her reb de yenilenmezse cok cash gidecek masraf artacak kısacası bakalım yapacaklar mı oda önemli
    yakında reb 15 gelirse o zaman yinede kasacaklarına inanıyorum görevlerin sıfırlanmasıda iyi birşey olması lazım bol bol exp genie

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by fur_4HtJMF1s View Post
    Görevlerin sıfırlanmasında bence herhangi bir problem bulunmuyor. Tüm görevlerin sıfırlanması oyuncuyu sonraki seviye için isteklendirir. Bunun kaldırılması mantıksız olurdu diye düşünüyorum.

Ayrıca "bedava kasmak" diye bir söylemi doğru bulmuyorum, ortada bir emek var.

Senior Member
    yav de sizinde canınız sıkılıyor konu açıyosunuz ortada bu kadar sorun varken oyun ile ilgili kalkmış neyi düşünüyor.