Results 1 to 7 of 7
    Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad

Kule Savaşı Hakkında Öneri

Kule savaşını jr gibi belirli bir saatte ve rastgele pt ler ile odalara alsak bence çok güzel olur. Çünkü herkes 50 çarıyla sabah akşam giremez. Oynadığı 1 çarıyla etkinliğin tadını çıkarmış olur. Birde son vuruşa rift olayı kötü pt ye eşit dağıtarak çözülebilir.
    Buna günde 50 kere girenler sürekli son vuruşu yapmak için nova bekletiyor. Bu nedenle etkinlikten birşey anlayamıyoruz.

Kısaca:
    1) jr gibi belirli bir saatte kayıt yaptıranlar arasında oda kurup alsın.
    2) Son vuruşta değil de partiye eşit dağıtılsın.

Senior Member
    Party'e eşit dağalırsa herkes içeride af.k girer .

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    afg girerse atak yapmazsin 1 tur içerde yaratiklar oldurur kalkmayinca atiyor etkinlikten

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    böyle oynanmıyor çünkü bazıları oyun olarak eğlence olarak görmeyince diğer gören kişiler oynayamıyor. Diğeri daha çok rift alicam diye 50 çar açıp sürekli giriyor ve girince çok alacağım diye sürekli son canlarda nova atmaya başlıyor hiç guard almıyor vs.

Senior Member Vrij's Avatar
    Quote Originally Posted by gurkancakir View Post
    Kule savaşını jr gibi belirli bir saatte ve rastgele pt ler ile odalara alsak bence çok güzel olur. Çünkü herkes 50 çarıyla sabah akşam giremez. Oynadığı 1 çarıyla etkinliğin tadını çıkarmış olur. Birde son vuruşa rift olayı kötü pt ye eşit dağıtarak çözülebilir.
    Buna günde 50 kere girenler sürekli son vuruşu yapmak için nova bekletiyor. Bu nedenle etkinlikten birşey anlayamıyoruz.

Kısaca:
    1) jr gibi belirli bir saatte kayıt yaptıranlar arasında oda kurup alsın.
    2) Son vuruşta değil de partiye eşit dağıtılsın.
    Ben şahsen o da steamde pota para lazım diye zooorla giriyorum, orda hala 3 galiba bu gun bakmadım.
    Ve off poff sıkıntıdan ölüyorum, bu günde 50 kere girenlerde ne var merak ettim, insan dil bunlar android filan olsa gerek, ya da TR altyazısı kxper
    Bunların partysine denk gelirsen zaten gem fln kasmayı unut yani, bir iyi tarafı varsa 20lvli de tamamlarsın, diğer normal oyuncularla tamamlanmıyor, guard fln alıyolar, novaya coins kalmıyor, skilleri bilmiyorlar filan.
    Bitse de kurtulsak, formun yarısı otp yarısı kule sorunsalları

Unuttum, son vuruşa extra gem, tabiki, mgame bu, JR kutularına karkristali, ms fln koyup milleti birbirine düşürten. Uzun yıllar fosiller, potlar, priest bir arkadasın bankası fosil dolmuştu JRlerden, gab basacak kadar.
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

kesinlikle katılıyorum kule savaşına girenlerin hiçbirkimsenin insanlığı kalmamış durumda millet birbirine deliler gibi sövüyor 2-3 jewel kasmak için grupla girenlermi dersin nova fake atıp son vuruş yapanlarmı dersin guard atan zaten yok sonlarda zorla bitiriyoruz her girişimde alttan şu kadar sattım şu kadar para geldi temiz şu kadar tl aldım falan filan bunlar böyle olmaz tamam bizde giriyoruz etkinliğe bizde kasyıoruz kutu ben şahsen diyorum adam orda maradonda 15 dkda 25m kasıyor ben burda götümü yırtıyorum pot basıyorum sc basıyorum cz de farm yapıcam diye oda ne için saatlik 10m acilen bu etkinliğe el atılması gerekir ft jr mantığı yapılamıyorsa ödül sistemi değişmeli ap kanat red pot dövme gibi şeylerde verebili oyunda ihtiyaç duyulan elde etmek imkansız yada zor olan şeyler insanı daha çok cezbedebilir bu arada konuyuda büyük ihtimalle modlar sabit konuya gidin tartışın diyecek ordada kimse görmeyecek bu yazdıklarımızı

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    verilen draki boxlar trade edilemesin o zaman bu kadar uğraşmazlar herkes kendine kasıp kırdırsın buda farklı bir önerimdir.