Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Senior Member

Grace of moon god ( 10 x bu şartlarda ) ?

yav ben ne yaptım 250 tane verip achieve alıyosun sandım ondan 10 tane toplamamı istiyormuş ? e iyide mumkunu olcakmı bunun bi girişte 80 90 kasıyosun gunde 1 kere gırıyosun 250 taneye karsılık aldıgın seyden nasıl 10 tane toplucaksın 10 15 günde?
    eski şartlarda olsa kasılırdı hadi belki şimdi nasıl kasılırki 10 tane grace of moon god ? şuan şoklardayım e bu tamamlanmazda şimdi atıyım cope gitsinmi bu neki böyle madem herşey düştü bu neden böyle kaldı nasıl achieve acıcazki :S

Senior Member
    Achieve ünvanı için 1 tane Grace isteyecek , 1 Grace içinde 500 Jewel isteyecek bu şekil yapmaları lazım.

Senior Member
    Ben de Achieve kasan biriyim zaman zaman ama malesef bu sayılarla tüm ünvanları açmak mümkün görünmüyor.

Junior Member
    evet bu miktarlarında düşürülmesi gerekiyor. 100 idealdir diye düşünüyorum

Senior Member enezx's Avatar
    Verdigi achieve deger olarak sadece mageye yarar
    Şahsen mage oyuncusu olsam 2500 rift biriktirmekle uğraşmazdım
    Düşürülmesi şart

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Bende söylediklerinize katılıyorum oyundan kutu vs için değilde achievement gibi şeyler için uğraşan oyuncular düşünülmemiş gibi gözüküyor. Achievement puanı kasıyorsanız toplam 5 achievement var toplamda 36 taş istiyor şu anki şartlarda 36 taş için 9000 jewel gerekli günde 60 taş alsanız 150gün bunun için girmeniz gerekecek verdiği şey ne 5dex 5hp 10def veya 5str 5hp 10def gibi şeyler düzenlenip 75-100 civarı seviye düşmesi gerektiğini düşünüyorum.
    Last edited by Death_Stroke; 08-29-2020 at 04:38 PM.

Senior Member muhendsis's Avatar
    Nickname
    Dreamway
    Class
    KO -> Kurian
    Aynen cok sacma olmus. Ayrca dusuk lvl lerle party yapamiyoruz. Herkesin etkinlikten faydalanabiliyor olmasi lazim, sonucta yildonumu etkinligi, kisa sure sonra bitecek.
    Last edited by muhendsis; 08-29-2020 at 10:10 AM.

Senior Member
    Yetkililer acil düzenleme yaparsa güzel olur. Zaten achievelerin elle tutulurr bir özelliği yok sayılar aşağı çekilmeli.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Achieve için tam destek veriyorum. Konuyu ilgili birime aktaracağım.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Umarım düzelir zira Wariorları kanser eden 9 str achive görevini açma gibi bir derdimiz kalmadı diye düşünürken gelen patch planlarımızı alt üst etti.