Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 40
    Junior Member
    İnş düzelir

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Mihmer View Post
    Derdimiz magelerin defansı az çabuk ölüyoruz olsa dediklerine hak vericem hocam. Ama sen çok yanlış yerden giriyorsun konuya, çok alakasız.

Mage karakterlerinin sıkıntısı defanslarının az olması değil hasarlarının az olması ve bu sebeple 2-3 party gezmeleri.

Konu sahibi arkadaş; warriorlar kör olunca ölüyormuş, magelere atak sc geldiği için artık 2 party gezdiklerinde 3 party gibi hasar vuruyormuş diye rahatsızmış bunun için red potun geri gelmesini vs. istemiş. Yani konu sahibi diyor ki; ben tek party warrior olarak 2-3 party mageyi kesmeliyim! ki eşitlik olsun.

Biz de warriorun çok güçlü, magelerin warriorlara karşı çok güçsüz olduğunu, 1 party warrioru öldürebilmek için 2-3 party mage karakterin hasarına ihtiyaç duyulduğunu ve aslında konu sahibi arkadaşın önerilerinin yanlış ve gereksiz olduğunu anlatmaya çalıştık ama anlamadın sanırım.
    Talking to Wall :P

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    fr talia tak fr pot bas yüzüklerine dr değil heros tak küpene opal eğil mino tak bakalım neler oluyor 300 400 atağı düşecek diye korkma.

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Quote Originally Posted by c3m4l1umut View Post
    Herkese iyi oyunlar, oyunda mage güçsüz diye ağlıyorlar ama bütün destekler magelere yapılıyor aylardır kalkmayan mage atak kağıdı.
    Warriorlar güçlü diyor bu çılgın mageler, warriorlara kör atıyorsunuz ve yere vurma eskisi gibi değil adam seçmeden warrior vuramıyor ayrıca menzili kısaldı ve 2 parti nova ölüyor.

Mageler ptden buf alıp uzakdan scsiz çoğu pusu bile yok 2pt oynarken warriorların asasların mele priestlerin çektiği scler puslar havada uçuyor gerek oyunda item gerekse pus olarak her türlü daha cok masraf.

2 parti mage bu atak sc basınca oluyor 3 pt mage. 1 partisi 6 mage 2 priest oluyor toplamda bu sc ile 18 mage gücüne çıkıyorlar her nova 1k vuruyor birde çiftleme varsa toplamda 3 nova 54k damage hangi 10k tutucak soruyorum.
    Birde mana çekmeleri var o ayrı bir olay 2-3 db priest mana çekiyor ve hop 8-9k mana sıfır kalıyor ne şekilde karşılık vereceğiz tabiki veremeyeceksin ve press ok.

Mele ekip olarak zaten mageler kör atıp 2 parti nova atıyor görmüyorsun bile hala bu en masrafsız jop neden atak sc felan güçlenıyor ozaman undy sc ve red potta gelsin
    Bu oyunun en masrafsız ve en az pus çeken jop u bence haddinden fazla korunup yapılanlarla üstün şekilde oyunda. Mele olarak üstünlük değil eşitlik olsa yeterli .

Çözüm önerilerim ise ya yere vurma eskisi gibi olması çünkü körken açılana kadar ölüyoruz ayrıca menzili çok kısa yada undy sc red pot dan birinin gelmesidir. İyi forumlar iyi çalışmalar dilerim.
    Yazınızı sabırla okudum. Size hak verdiğim yer mage ekiplerin çok güzel adam öldürdüğü kısmı. Atlamadan fikirlerimi paylaşmaya gayret edeceğim.

Lr kör skill atınca sıkıntılı olduğundan bahsetmişsiniz ama o skill neredeyse bütün tp mage ler tarafından kullanılmaktadır. Hatta rogue karakter de skill puanı verirse sis atabiliyor demekki bu kör etme olayı mage ekiplere has bir durum değil.
    Mage atak sc den bahsediyorsunuz. Bir warrior oyuncusu olduğunuzu anladım konuşmalardan yine ona göre cevap vereyim. Öncelikle oynadığınız sunucuya göre değişmekle birlikte warrior atak sc si magelerin sc ye göre ucuzdur diye tahmin ediyorum.
    Kalksın demissiniz. Mgame ne yapar bilmiyorum ama warriorun attack sc kalkarsa oda kalkmalı haklisiniz.
    Her nova 1k vursa çiftleme ile 3k yapar demissiniz emin değilim ama warrior alan şekilleri 2-3k arası vurmaktaydı. Yanı 1 mage 4 skill atacak ki sizin hasarınıza ulaşsın.
    Mana çekmeleri de var demissiniz o zaman bende ekleyim restore de alıyorlar ama biliyormusunuz bunu yapan mage değil priest evet şaşırmayın sizin clandaki pri de isterse mana silme açabilir.
    Gelelim en çok pus harcayan sınıf olayına. Yıllardır insanlar bu oyun para yatiraninkazandığı bir oyun olmasın diye forumda her ortamda fikirlerini söylüyor eğer masrafı fazla geliyor ise buyrun mage ekipler hiç bir zaman yeni kişiye hayır demez. Genelde sizin düşüncenizde olan clanlarpay bölünecek diye 9. Kişi istemez ama mage ekip 10 parti olsa 11 i ister. O yüzden oyundan zevk almaya bakın mage karakteri gerçekten önemli bir değerdir ve oynaması zordur onca insan tek komut kolay değil. Saygı ve sevgiyle kalin

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    3 sayfa yorum var, elbet bi kişi bahsetmiştir diye okudum ama kimse yazmamış. Mage'lerin atak sc si var diyorsunuz da, e bunu nötrlemek için Drake's Blessing de getirildi? Hem buna para harcamayayım hem de nova 2k vurmasın istiyorsunuz heralde.

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    3 sayfa yorum var, elbet bi kişi bahsetmiştir diye okudum ama kimse yazmamış. Mage'lerin atak sc si var diyorsunuz da, e bunu nötrlemek için Drake's Blessing de getirildi? Hem buna para harcamayayım hem de nova 2k vurmasın istiyorsunuz heralde.
    Güzel ayrıntı tebrikler

Senior Member GothiCaSasiN's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    yani warrıorun yere vurup sayfa atmasına , ve bunun coldown süresinin kısa olmasına , warrıorun kalkan takıp des atıp defansı üstün oğlu üstün olmasında bi problem yok magede var . ben kurrıan ve rogue oynuyorum her iki job nerf üstüne nerf yedi . yıllar önce mageyede ufak dokunuşlar yapıldı . oyun alan aç vur alan aç bas nowayı bırak oldu . beceri sıfır . size göre beceri geri kaçmak zıplamak vurmak ise saygı duyuyorum . ilk önce warrıora bi coldown gelmesi gerek yere vurmaya . tabi gab adamand takma sorunuda var . sonra şu 3 party gezen hiçbir etkinliğe izin vermeyen magelerin atak scrollerini kaldırın. yada atak scrol power upa ekleyin bastıklarında ayrıca master tozu basamasınlar . bu nedir ya her yer warrıor mage oldu , efektten güç ve defans dengesizliğinden oyunda millet karşılaşmadan birbirine atak yapıyor . bu oyunu güzelleştiren şey insanların el becerisi . robot gibi 2 skıl kullanması değil . yere vuran warrıor ekbinin db sini asas pt sokuyorsun oynayamıyor ,
    adam tor attım vur yereye alışmış
    [PHP][/PHP]

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GothiCaSasiN View Post
    yani warrıorun yere vurup sayfa atmasına , ve bunun coldown süresinin kısa olmasına , warrıorun kalkan takıp des atıp defansı üstün oğlu üstün olmasında bi problem yok magede var . ben kurrıan ve rogue oynuyorum her iki job nerf üstüne nerf yedi . yıllar önce mageyede ufak dokunuşlar yapıldı . oyun alan aç vur alan aç bas nowayı bırak oldu . beceri sıfır . size göre beceri geri kaçmak zıplamak vurmak ise saygı duyuyorum . ilk önce warrıora bi coldown gelmesi gerek yere vurmaya . tabi gab adamand takma sorunuda var . sonra şu 3 party gezen hiçbir etkinliğe izin vermeyen magelerin atak scrollerini kaldırın. yada atak scrol power upa ekleyin bastıklarında ayrıca master tozu basamasınlar . bu nedir ya her yer warrıor mage oldu , efektten güç ve defans dengesizliğinden oyunda millet karşılaşmadan birbirine atak yapıyor . bu oyunu güzelleştiren şey insanların el becerisi . robot gibi 2 skıl kullanması değil . yere vuran warrıor ekbinin db sini asas pt sokuyorsun oynayamıyor ,
    adam tor attım vur yereye alışmış
    Dostum her jobla 1v1 atabilen mageler vardı 2008 öncesinde. Aoe takıldıklarında 1party mage oluyordu max. 2-3party mage diye bir şey yoktu. Ne oldu da bu mageler 2-3 party oynamaya başladı? Oyun warrioronline olunca. 2x holy7 2x kro8 1x chit10 lkp-fr3 in2 glass3 100 defle tor düşünce 1x warrior 1x echoyla 4k'dan aşağı vurmuyor bana. 350acc'de bassan tora en hızlı cc alan priestinde olsa farketmiyor. Oturunca yiyorsun o damageleri. Şimdi böyleyken ben kaç vuruyorum? 1x metorumla 1000-1500 arası. Benim 10-11k hp var karşımdakinin 14k. Mageye atak sc eklenmesi gecikmiş bir uygulama. Bırak kaldırılmasını npc'de satılcaksa fiyatına serverlara göre ayar çekilmesi lazım. 1x pustaki ap sc (warriorların bastığı) 2x paket sw sc ediyor Diezde. 1x mage atak sc 4.5x paket sw sc ediyor. Pusa koyulsun ap sc fiyatından pustan çekelim ben razıyım. Emin ol bu sc sayesinde magelere güven geldi 1 party çıkmaya başladılar. Bu scyi kaldırtmak demek 2-3 party mageleri geri getirmek demek. Bütün bunların dışında senle hemfikirim. Bütün joblar 1v1 atacak dmg-def-resis ortalamalarına sahip olması lazım.

Senior Member
    Mageler Güçsüz diye destek yapıyolar ama olması gereken zaten şuan ki hali özüne döndürüyolar bir nevi

Kardeşim pus masrafından bahsetmişsin mageler az masraflı ve meleden güçlüyse sende aç mage oyna hem görmüş olursun ne kadar güçlü mageler die

He bide şunu düşün Anti itemler nedir neden önemlidir talia yada takı koyacaksın envanterine

Asaslar fazla vuruyor diye talia veya takı kullanıyonuz da 2 tane vurmak istediğiniz mageye karşı önlem mi almak zorunuza gidiyor

Siz istiyor 5 pt magenin novasına ölmemek ama vurmak 2

Adamlar Adı üstünde kör atmışlar neden vurabilesin diye sormazlar mı adama amaç damage yemekten kaçınmak deil mi kör atmalarındaki
    Last edited by karimli; 08-28-2020 at 06:45 AM.

Junior Member
    ağlayıp ağzını açan mage 4k yere vurma damage yiyorum diyor 1inizde ortalama bir serverde yere vurma 4 k yediğinin kscını alında nasıl oluyormus görelim .
    Sene 2020 hangi warriorun canı 2k sc ile 14 k
    3-5 parti gezen magelere o scler çok biraz 8 v 8 yada 8v 16 oynayacak kadar kol yapın bence millete fforumda laf edeceğinize