Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 40
    Senior Member

Nttgame ekibine kısmi bir özür borçluyum.

Öncelikle Merhaba.
    Geçtiğimiz ay Altar serverında BigGreenEyeS isimli karakterim disiplin zindanı ile cezalandırılmıştı.
    CS'swn '' macro / hile programı kullandıgınız veya bulundurduğunuz için ceza aldınız yanıtını aldım.
    Böyle bir durum mümkün olmadıgı için aldıgım ceza almama sebep olan kanıtları elde edebilmek adına yasal süreç başlatılması için Türkiye'deki avukatımıza vekalet verdim.O dönemde kullandıgım laptopda Knight Online'da bulunan /macro özelliğini ( flood için ) hiç bir şekilde aktif edemediğim için discord kanalında yardım istemiştim fakat hiç bir şekilde sonuç alamamıştım. Bir cok forumda yaptıgım arastırmalar sonrasında klavye de tuşlara farklı fonksiyonlar atayan bazı programlar buldum.yani '' é '' tuşunu başka bir tuşa atayabilirsem sorunun çözüleceğini düşündüm lakin denemelerim sonuç vermedi.20 ağustos tarihinde yaklaşık 1,5 aydır kullanmadıgım o laptop ile yine xigncode3 barındıran bir fps oyununa giriş yaptım ve oradada uzaklaştırma aldım. Buradan farklı olarak uzaklaştırılmama sebep olan dosya dizinini benimle paylaştılar ve klavye düzenini değiştirmek için indirdigim exe.'lerden birisinin buna sebep oldugunu ögrendim.
    Daha sonra Knight Online'da da aynı sebepten dolayı ceza almış olabileceğimi düşündüm. Eğer ceza almamın sebebi bu ise sizlere o dönemde verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim. Sebep bu değilse de vicdanen çok ama çok rahat oldugum için önemsemiyorum artık.
    O dönemde discord ve forum aracılıyla derdimi anlatmaya calıştıgımda bazı mod ve test modlar tarafından mağruz kaldığım tavırları tabii ki unutmayacak ve affetmeyeceğim.Fakat ben de '' bilerek ve isteyerek'' hiç bir şekilde illegal davranışlarda bulunmayan bir oyuncu olarak o sürecte maksadımı aşmış olabilirim.İyi forumlar.
    Last edited by Doga_PeteK; 08-27-2020 at 04:41 AM.

Neden bunları söyleme gereği duydun ki boşverip geçsene kendini küçük düşürüyosun bence.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Whoops191516 View Post
    Neden bunları söyleme gereği duydun ki boşverip geçsene kendini küçük düşürüyosun bence.
    Böyle düşünüyor olmanıza üzüldüm . Özür dileyebilmek medeni cesaret gerektiren bir erdemdir bence.

Gerçekten önemsediğim insanlara karşı özür dilerim,bana hizmet vermekle yükümlü bi firmaya karşı değil

Senior Member Vrij's Avatar
    Takdir ettim konuyu açanı, yönetim aldıkları emir gereği 3 maymunu oynamak zorundalar, kolay bişi hiç değil, büyük sabır gerektiren bişi,
    çok zor, beni susturamazlardı herhalde kovarladı
    Ben GMlerimizin modlarımızın geçekten büyük bir sabır ve iyi niyetle çalıştıklarına kalpten inanıyorum.
    onlar zorunlu 3 maymunsa haklarını bildiğimiz, gördüğümüz kadarıyla biz koruruz yani *kalp*
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Güzel bir yaklaşım sergilemişsin. Forumu klasik konulardan uzaklaştırıp, iyi şeylerin de olabileceği hissini verdiğin için teşekkürler.

Senior Member
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Güzel bir yaklaşım sergilemişsin. Forumu klasik konulardan uzaklaştırıp, iyi şeylerin de olabileceği hissini verdiğin için teşekkürler.
    Yorumunuz çok değerli. Teşekkürler.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Özür dileme bence, haksız yere ban/hapis atılıyor. Avukat olarak şahsım adına adli süreci başlattım.

Junior Member
    Ban politakası nın gelişen sürece uygun olarak yeniden düzenlenmesi ve hile oldugu tespit edilen dizin ve çalışan programın ban atıldıktan sonra mail aracılığı ile bilgilendirilme yapılmalıdır.. Sessizce küçük bir bilgi verilmeden hesap kapatmak doğru etik bir davranış değildir...

Quote Originally Posted by ARDAUZKUR View Post
    Ban politakası nın gelişen sürece uygun olarak yeniden düzenlenmesi ve hile oldugu tespit edilen dizin ve çalışan programın ban atıldıktan sonra mail aracılığı ile bilgilendirilme yapılmalıdır.. Sessizce küçük bir bilgi verilmeden hesap kapatmak doğru etik bir davranış değildir...
    Çok haklısın, defalarca yazdım,bilet attım ama hiç bir şekilde gereken dizin bilgisi verilmedi.
    Konuyu açan arkadaş, ne kadar mafrasın oldu?
    Ben avukata versem kaç para daha ödemem gerekir?

Ayrıca ufacıcık bir bilgiyle halledilebilecek bir şey için neden resmi makamlara yoğunluk yaşatıyoruz! Amaç çözüm mü, yokuşa sürmek mi!