Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 40 of 40
    Senior Member Vrij's Avatar
    Quote Originally Posted by Doga_PeteK View Post
    Gülümsedim çok yaşayın e'mi. Hem ironik hem trajikomik
    Amin cümlemize güzel, saglıklı, uzun ömürler olsun.
    Ama ironi filan yapmamıştım, trajikomik hiç değildi
    Geyet de realistik ve pragmatikti, hatta biraz da scolastikti diyelim.

Ben de arkadas gibi oyunuma dönsem derdindeyim. DClerden, steamde çar kasmaya çalışıyorum, hiç te kasasım yok, elimde burada krowaz+8 sopası varken orada köpeklerden düşen unick var, 71 apli, düşün yani, attan in eşeği solla, yaya yürü.
    DClere bir çözüm var mı diye foruma bakmak alışknlık olmuş, kimsenin bişey yaptıgı olmasa da, bir ümit

Ayrıca GB almayıp kendi yağıyla kavrulan oyuncuları hep desteklerim. Çarından itemlerine kadar herşeyi TL ile dizip, gelip hava atan şıkırları hiç sevmem.
    Ama bu cockyler, eslantta JR öncesi birileri pot istedi mi, hemen verirler, aman bu potsuz bnm partyme fln düşerse zr yapar, black alırız korkusyla,
    veya hadi iyiye yoralım, hayırseverliğinden.

Kısaca @Deacon-Frost, GmKhenartın hesabından discorda yazdıgına göre yurtdışına pek de güneş doğmuyor yani, @deacon değişik bir tiptir, cocky filan zannederdim, yok gayet iyi bir tip, iyi bir işbitirici, işkolik, gururlu, istedkleri olmuyor, ve o yuzden discordda on olamıyor. anlıyoruz, takdir ediyoruz,
    AMA şu mgamin hakkından sen gelirsin gelirsen, bir de teknik detayları öğrensen iyi olacak.
    Şeytan detaylarda gizlidir.
    Salut
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Vrij View Post
    Amin cümlemize güzel, saglıklı, uzun ömürler olsun.
    Ama ironi filan yapmamıştım, trajikomik hiç değildi
    Geyet de realistik ve pragmatikti, hatta biraz da scolastikti diyelim.

Ben de arkadas gibi oyunuma dönsem derdindeyim. DClerden, steamde çar kasmaya çalışıyorum, hiç te kasasım yok, elimde burada krowaz+8 sopası varken orada köpeklerden düşen unick var, 71 apli, düşün yani, attan in eşeği solla, yaya yürü.
    DClere bir çözüm var mı diye foruma bakmak alışknlık olmuş, kimsenin bişey yaptıgı olmasa da, bir ümit

Ayrıca GB almayıp kendi yağıyla kavrulan oyuncuları hep desteklerim. Çarından itemlerine kadar herşeyi TL ile dizip, gelip hava atan şıkırları hiç sevmem.
    Ama bu cockyler, eslantta JR öncesi birileri pot istedi mi, hemen verirler, aman bu potsuz bnm partyme fln düşerse zr yapar, black alırız korkusyla,
    veya hadi iyiye yoralım, hayırseverliğinden.

Kısaca @Deacon-Frost, GmKhenartın hesabından discorda yazdıgına göre yurtdışına pek de güneş doğmuyor yani, @deacon değişik bir tiptir, cocky filan zannederdim, yok gayet iyi bir tip, iyi bir işbitirici, işkolik, gururlu, istedkleri olmuyor, ve o yuzden discordda on olamıyor. anlıyoruz, takdir ediyoruz,
    AMA şu mgamin hakkından sen gelirsin gelirsen, bir de teknik detayları öğrensen iyi olacak.
    Şeytan detaylarda gizlidir.
    Salut
    Öncelikle; uzun zamandır bu ve benzeri platformlarda, okurken en çok keyif aldığım yorumdu .Yüreğinize sağlık. '' Oyunda aldıgın ceza Avrupa'da sadece 2 paket sigara parası. Neyin peşindesin ? '' gibi tepkilerden sonra şu anda kendimi Grünberg ile kahve eşliğinde sohbet ediyor gibi hissettim Bu , benim her ay sokak hayvanları için harcadığım paranın 1/10'u bile değil.Zaten mesele de para değil.Ben daha çok analitik mantıksal düşündüğüm için , sanırım biraz da önyargılı davrandığım için yorumlarınızdaki Realistik kısmını atladım ama Anladınız siz beni Teknik detaylarla alakalı olarak done toplayan donanımlı insanlar var . wellbia ( xigncode3 yayıncısı ) bile sadece bir mail karşılığında teknik anlamda inanılmaz yardımcı oldu fakat şu anda anlayışınıza sığınarak fazla detay veremeyeceğim. Mutlu kalın.

Banned
    ''Başta şikayetçi olduğun nTT nin savunucu konumuna gelmişsin'' cümlesini kim yazacak diye merakla bekliyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by olr_yqhdrJBL View Post
    3rd party tooldan ban yemiş. Bir özür dileyecekse kendi tarafına çektiği oyunculardan ve forum üyelerinden özür dilemeli.
    adamın doğru söleyip söylemediğini bilemeyiz ben söylemlerinden yola çıkarak konuşuyorum yalaan söyleyip forum üyelerinin algılarıyla oynuyorsa bunun hiç bir şeye yararı yok kişinin bu söylemlerde beklentisi de yok yanına çektiğini düşündüğün üyelerin tutumunu mu beğenmedin haksız yere banlanan çok var deniliyor diye böle bir durum söz konusu değil ancak yapılan inceleme xincode a aşırı güvenip kişilerin istediği dizin isteklerine cevap vermeyen yetkililerin bu tutumlarını değiştirmleri yönünde bilgisayarımızda aslen 3. pt tool sayılmayacak ve oyuna etkisi olmayan bir programı sırf xigncode öle algıladı diye banlanan banlandığıyla kalıyor
    buna ne kadar eminim geçenlerde gene forumda radio programlarına sahip kişinin banlandığı ve derdini anlatmaya çalıştığına şahit olduk ve kişinin banı açıldı diye hatırlıyorum

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    adamlar 5 aydir biz yurtdisi oyuncularinin hakkini yiyorlar daha bir kelime özür görmedik.
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim

Senior Member
    Quote Originally Posted by ZAAAA5555 View Post
    ''Başta şikayetçi olduğun nTT nin savunucu konumuna gelmişsin'' cümlesini kim yazacak diye merakla bekliyorum.
    Sormadan edemeyeceğim. Yorum yapmadan önce konuyu okudunuz mu ? Savunucu olan kim ? Şikayetlerinden vazgeçen kim ?

seni kötülemeye çalışanlara kulak kasma

Senior Member
    Quote Originally Posted by nev_FkVJaW1B View Post
    seni kötülemeye çalışanlara kulak kasma
    İyiniyetimi koruyarak,kötülemeya çalışmak değilde aksi yönde düşündüklerini sanıyorum ya da sanmak istiyorum

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Sonuç Ne Oldu Peki ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by BayerischeMotorenW View Post
    Sonuç Ne Oldu Peki ?
    Selam,
    Sonuç derken tam olarak neyi kastettiğinizi anlayamadım. Tahmin ederek yanıt vermek de istemedim. Daha açıklayıcı şekilde sordupunuz taktirde seve seve yanıtlarım. iyi günler.