Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Thread: Haklilarmiş

Junior Member

Haklilarmiş

Forumda gezerken haksız yere ban yedim tarzında konuları görünce hep diyordum durduk yere banmı atarlar kesin bir halt yemişsindir diye ama harbiden atıyorlarmış bugün arkadaşımın hesabı abuse olmuş başkada hesabı olmadığı için ticket atamadı benim hesabıma cash yükleyip ticket attık ve 10 dakika sonra 2 hesabım birden ban yedi. Ticket atıp inceleme talep ettiğimi ve forumdaki konuda hesabının olmadığına dair kanıtlarını bile atmama rağmen mesajı hiç bir şekilde okumadan direkt kopyala yapıştır bir cevap geldi. Buraya daha çok şey yazarım dostlarım ama direkt konuyu silerler forumdan banlarlar gık demeye gelmiyor çünkü Size de diyeceğim bundan sonra içiniz rahat olmasın her an sebepsiz yere ban yiyebilirsiniz ben burda 30 bin liralık charım ban yedi diyeni de görmüştüm çünkü. VE karşılığında alacağınız cevap okunmadan size atılan kopyala yapıştır otomatik bot cevabı olacaktır asla ve asla benım gibi lan bu kesin birşey yapmıştır da ban yemiştir diye düşünmeyin gayet güzel sebepsiz sorgusuz sualsiz kafalarına göre canları nasıl isterse ban atabiliyorlar. Bunları yazma sebebimde en başta belirttiğim şekilde benim gibi kimse suçsuz ban yemez vardır birşey diye düşünen arkadaşlar bir gün sizinde başınıza gelebiliyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by x3_xxx View Post
    Forumda gezerken haksız yere ban yedim tarzında konuları görünce hep diyordum durduk yere banmı atarlar kesin bir halt yemişsindir diye ama harbiden atıyorlarmış bugün arkadaşımın hesabı abuse olmuş başkada hesabı olmadığı için ticket atamadı benim hesabıma cash yükleyip ticket attık ve 10 dakika sonra 2 hesabım birden ban yedi. Ticket atıp inceleme talep ettiğimi ve forumdaki konuda hesabının olmadığına dair kanıtlarını bile atmama rağmen mesajı hiç bir şekilde okumadan direkt kopyala yapıştır bir cevap geldi. Buraya daha çok şey yazarım dostlarım ama direkt konuyu silerler forumdan banlarlar gık demeye gelmiyor çünkü Size de diyeceğim bundan sonra içiniz rahat olmasın her an sebepsiz yere ban yiyebilirsiniz ben burda 30 bin liralık charım ban yedi diyeni de görmüştüm çünkü. VE karşılığında alacağınız cevap okunmadan size atılan kopyala yapıştır otomatik bot cevabı olacaktır asla ve asla benım gibi lan bu kesin birşey yapmıştır da ban yemiştir diye düşünmeyin gayet güzel sebepsiz sorgusuz sualsiz kafalarına göre canları nasıl isterse ban atabiliyorlar. Bunları yazma sebebimde en başta belirttiğim şekilde benim gibi kimse suçsuz ban yemez vardır birşey diye düşünen arkadaşlar bir gün sizinde başınıza gelebiliyor
    Benim anlamadığım şey Abuse banı açtırırken ne banı yedin.

Senior Member
    Öncelikle geçmiş olsun.Bahsettiğiniz durumdan muzdarip bir kişi olarak ( ban değil - disiplin zindanı ) konuyla alakalı eşi benzeri görülmemiş derinlikte bir hukuki sürecin başındayım.Konuyu acmanızın üzerinden 3 saat geçmiş olmasına rağmen hiçkimse ban politikasını veya Eryudes in post ettiği '' Ceza alan oyuncularımızdan bir tanesi bile suçsuz değildir'' temalı yazıyı '' kutsal kitaplardan alıntı yapmış edasıyla'' konunuza yapıştırmamış. Ceza alan oyuncular vol: ..... linki de koymamışlar. Herşeyden önemlisi konunuz yotuma da kapatılmamış. Başlarına birşey mi geldi acaba ? Endişelenmeye başladım.

Junior Member
    Ben birşey açtırmadım ortak hesap benım değil arkadasım otp yaparken bir sürü çar acmıs becerememıs otp yapmasını foruma konu acıcak giremiyor ticket atıcak giremiyor benden rica etti benım hesabın bırıne cash attık ticket attık 10 dk sonra benım charlar ban yedi elemanın abusede bannede dönüşmüş ticket atıyorum inceleme yapın dıyorum kopyala yapıştır bot cevabı geliyor. kac yıllık hesaplar 80 83 charlar var içinde durduk yere sebepsiz banladılar ya inceleseler görücekler ama adamlar mesajı bile okumamışki

Junior Member
    Teşekkür ederim kardeşim zaten yarın bır daha ticket atacağım gerekeni yapmazlarsa ben gerekeni yapacağım gidicem tüketici haklarına başvurucam mevzu giden 3 kuruş 5 kuruş değil hem freet2play diye tanıttıkları oyunda para vermeden adım atamıyorsun hem para yatırıyoruz yatırım yapıyoruz hemde zıng diye kafalarına göre hesap kapatıyolar nerde var böyle bir dünya ? Bununda sebebi sen ben gibi mahkemeyle ugrascak insan sayısı cok az ondan böyle rahatlar resmen içeriye yatırdığımız para güvende değil düşünsene ortak x bankasına gitmişsin paranı mevduata yatırmışsın 1 sene sonra banka sahibi arıyor seni ben senin hesabı kapattım diyo vermiyom paranıda diyo aynı şey şu yaptıkları

Senior Member
    Oyuna girerken karşına bir sebep çıkıyor neden banlandığın o ney işte.

Senior Member
    Sanki sana zorla oynatıyorlar bu oyunu madem gördüklerin karşısında rahatsız oldun niye hala oynamaya devam ettin? Başına gelince anladın dimi senin gibi dinazorlara müstahaktır. ALLAH bilir sende arsızlık da vardır ceza aldıktan sonra bile gider CASH leri çeker oyuna devam edersin boş yapmayacaksın kendi düşen ağlamaz var git yoluna.................

Senior Member
    Teşekkür ederim kardeşim zaten yarın bır daha ticket atacağım gerekeni yapmazlarsa ben gerekeni yapacağım gidicem tüketici haklarına başvurucam mevzu giden 3 kuruş 5 kuruş değil hem freet2play diye tanıttıkları oyunda para vermeden adım atamıyorsun hem para yatırıyoruz yatırım yapıyoruz hemde zıng diye kafalarına göre hesap kapatıyolar nerde var böyle bir dünya ? Bununda sebebi sen ben gibi mahkemeyle ugrascak insan sayısı cok az ondan böyle rahatlar resmen içeriye yatırdığımız para güvende değil düşünsene ortak x bankasına gitmişsin paranı mevduata yatırmışsın 1 sene sonra banka sahibi arıyor seni ben senin hesabı kapattım diyo vermiyom paranıda diyo aynı şey şu yaptıkları
    Oyun içi hiç birşeyin gerçek para birimleriyle bir değeri yoktur. Ve gerçek para ile ticaretinin yapılması yasaktır vesaire ... biliyorsunuz gerisini

Junior Member
    TPT yazıyor sadece

Senior Member
    olsun nttgame koxpu bitirdi.