Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 40
    Senior Member
    Quote Originally Posted by serseri1124 View Post
    Çok haklısın, defalarca yazdım,bilet attım ama hiç bir şekilde gereken dizin bilgisi verilmedi.
    Konuyu açan arkadaş, ne kadar mafrasın oldu?
    Ben avukata versem kaç para daha ödemem gerekir?

Ayrıca ufacıcık bir bilgiyle halledilebilecek bir şey için neden resmi makamlara yoğunluk yaşatıyoruz! Amaç çözüm mü, yokuşa sürmek mi!
    Merhaba adli surec baslatmak için türkiyede iseniz çok cüzzi masraflarınız olur.

Bir avukat ile anlaşırsanız hukuk davalarında adli masrafları ( sizin avukatınızın vekalet ücreti , diğer tüm damga , pul , vergi ve masraflar dahil olmak üzere ) davalı tarafından ödenmesi ya da kamuya bırakılması durumu mevcut.

Banned
    Bu özür işini fazla abartmadınız mı ?
    Oyuna dönün. Bir dünya etkinlik yapılıyor.
    Şansınızı deneyin.

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Quote Originally Posted by Doga_PeteK View Post
    Öncelikle Merhaba.
    Geçtiğimiz ay Altar serverında BigGreenEyeS isimli karakterim disiplin zindanı ile cezalandırılmıştı.
    CS'swn '' macro / hile programı kullandıgınız veya bulundurduğunuz için ceza aldınız yanıtını aldım.
    Böyle bir durum mümkün olmadıgı için aldıgım ceza almama sebep olan kanıtları elde edebilmek adına yasal süreç başlatılması için Türkiye'deki avukatımıza vekalet verdim.O dönemde kullandıgım laptopda Knight Online'da bulunan /macro özelliğini ( flood için ) hiç bir şekilde aktif edemediğim için discord kanalında yardım istemiştim fakat hiç bir şekilde sonuç alamamıştım. Bir cok forumda yaptıgım arastırmalar sonrasında klavye de tuşlara farklı fonksiyonlar atayan bazı programlar buldum.yani '' é '' tuşunu başka bir tuşa atayabilirsem sorunun çözüleceğini düşündüm lakin denemelerim sonuç vermedi.20 ağustos tarihinde yaklaşık 1,5 aydır kullanmadıgım o laptop ile yine xigncode3 barındıran bir fps oyununa giriş yaptım ve oradada uzaklaştırma aldım. Buradan farklı olarak uzaklaştırılmama sebep olan dosya dizinini benimle paylaştılar ve klavye düzenini değiştirmek için indirdigim exe.'lerden birisinin buna sebep oldugunu ögrendim.
    Daha sonra Knight Online'da da aynı sebepten dolayı ceza almış olabileceğimi düşündüm. Eğer ceza almamın sebebi bu ise sizlere o dönemde verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim. Sebep bu değilse de vicdanen çok ama çok rahat oldugum için önemsemiyorum artık.
    O dönemde discord ve forum aracılıyla derdimi anlatmaya calıştıgımda bazı mod ve test modlar tarafından mağruz kaldığım tavırları tabii ki unutmayacak ve affetmeyeceğim.Fakat ben de '' bilerek ve isteyerek'' hiç bir şekilde illegal davranışlarda bulunmayan bir oyuncu olarak o sürecte maksadımı aşmış olabilirim.İyi forumlar.
    Ölümlü dünya üzme kendini tadını çıkar hayatın

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Böyle bir konu açmanız güzel olmuş. Kısaca bilgi vermek gerekirse ne yazık ki forumda hesap desteği verilmediği için hapse giren ya da banlanan hesaplar için ekstra bilgiler verilmiyor. Sadece Gm'ler inisiyatif kullanarak dizin paylaşımı yapabiliyorlar.

Tespit konusuna da kabaca anlatmak gerekirse, Xigncode anti-hack sistemi 3. parti programları algılama yeteğine sahiptir. Bunlara yazılımsal makrolar da dahildir. Anti-hack sistemi oyun kurallarını ihlal etmiş hesapların loglarını bir havuzda toplar ve bu işle ilgilenen görevli bu hesaplara ceza vermeden önce %100 doğrulama yapar. Sadece ve sadece %100 doğrulama sağlanmış hesaplar ceza alır. İhtimal, şüphe ya da doğrulaması sağlanmamış hesaplar kesinlikle ceza almaz.

Muhtemelen okumuşsunuzdur ancak detaylı bilgi için yine de Eryudes'in konusuna göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Ceza Alan Oyuncular Hakkında - 233
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ZAAAA5555 View Post
    Bu özür işini fazla abartmadınız mı ?
    Oyuna dönün. Bir dünya etkinlik yapılıyor.
    Şansınızı deneyin.
    Yorumunuzu defalarca okumama ragmen demek istediğinizi anlayamadım. Abarttığım nedir anlamama yardımcı olur musunuz ?
    Zaten aktif olarak oynuyorum.Ara vermedim.

Member
    Nickname
    Chelles
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    USA
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    hesaba almaz kimse iyi yazmıssın ama

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Böyle bir konu açmanız güzel olmuş. Kısaca bilgi vermek gerekirse ne yazık ki forumda hesap desteği verilmediği için hapse giren ya da banlanan hesaplar için ekstra bilgiler verilmiyor. Sadece Gm'ler inisiyatif kullanarak dizin paylaşımı yapabiliyorlar.

Tespit konusuna da kabaca anlatmak gerekirse, Xigncode anti-hack sistemi 3. parti programları algılama yeteğine sahiptir. Bunlara yazılımsal makrolar da dahildir. Anti-hack sistemi oyun kurallarını ihlal etmiş hesapların loglarını bir havuzda toplar ve bu işle ilgilenen görevli bu hesaplara ceza vermeden önce %100 doğrulama yapar. Sadece ve sadece %100 doğrulama sağlanmış hesaplar ceza alır. İhtimal, şüphe ya da doğrulaması sağlanmamış hesaplar kesinlikle ceza almaz.

Muhtemelen okumuşsunuzdur ancak detaylı bilgi için yine de Eryudes'in konusuna göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Ceza Alan Oyuncular Hakkında - 233
    yorumunuz için teşekkürler Eryudes'in konusu dahil bir çok konuyu ezberledim Sadece kendi kişisel prensiplerimden dolayı yaşadığım süreci sizlerle paylaşmak istedim.iyi forumlar.Sağlıklı kalın.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Whoops191516 View Post
    Neden bunları söyleme gereği duydun ki boşverip geçsene kendini küçük düşürüyosun bence.
    neden kendini küçük düşürsün ki anlamadım kullanmadığı bir şeyden ceza almış ve hakkını aramış ama bilgisayarında sebep olan programın varlığından haberdar değilmiş zaten amacı macro deilmiş yasal yollardan yaşattığım olaylar ve vaktinizi almış olmamdan dolayı özür diliyorum diyor

merak ediyorum nerede kendini küçük düşürmüş ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    neden kendini küçük düşürsün ki anlamadım kullanmadığı bir şeyden ceza almış ve hakkını aramış ama bilgisayarında sebep olan programın varlığından haberdar değilmiş zaten amacı macro deilmiş yasal yollardan yaşattığım olaylar ve vaktinizi almış olmamdan dolayı özür diliyorum diyor

Herkesin olayları algılama şekli farklıdır. Saygı duyuyorum.Yorumunuz için teşekkür ederim.

Senior Member
    Quote Originally Posted by karimli View Post

3rd party tooldan ban yemiş. Bir özür dileyecekse kendi tarafına çektiği oyunculardan ve forum üyelerinden özür dilemeli.