Page 8 of 12 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 71 to 80 of 117
    Junior Member
    JR 2 saat kala Jr 1 saat öncesi ve yarım saat sonrası hatası veriyor, Allah akıl fikir versin. Nttgame kadar saçma bir yayımcı yok.

Senior Member
    sabahtan beri giremedim.kutlamamı bu ?

Senior Member murat1977's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    girilemeyen etkinlik yapmışlar yeni serverdekilere sabır diliyorum yaratıkların yeri neden değişti anlayan varsa anlamayanlara anlatsın bi zahmet ben de anlamadım !

Member
    Nickname
    Chelles
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    USA
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Helal olsun en az anlık 5 bin kişinin oynadıgı serverlerde 5 oda ile sınırlama koyma saçma sapan bişe hiç bir zaman ortası yok ya çok ya çok çok az ortası hiç bir zaman yok buda nttgame aklı ile yapılmış bir iştir mgame bukadar saçma yapmaz beliki türk aklı . boşa zaman harcamaya değmez iyi günler iyi forumlar .

Quote Originally Posted by prodeo View Post
    Bu arada warrior defence 45 skilli
    (proveke) 1 dk ya uzatılmıştır , editleyelim
    Farm yapan insanlara yazık. Kendi bacağına sıkıyosun NTT GAME

Member
    Nickname
    Chelles
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    USA
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Aynen Farmcıların en az 400 500 pusu var her ay Finans işlerine bakan kim acaba ?

Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    * Lunar Rift etkinliği tekrar aktif hale getirilmiştir.
    - Etkinlik en fazla 5 oda açılacak şekilde ayarlanmıştır.
    08:00 - 18:30 arası çalışıyorum. Akşam birde bu etkinliğe girmek için saatlerce uğraşıyorum ama giremiyorum.
    Gerçekten bu oyunu ticarethaneye çevirmiş, işsiz güçsüz, ülke ekonomisine katkısı bulunmayan, pc başında ömrünü çürüten insanlar için yapılmış bir düzenleme.

Tebrik ederim.

Junior Member
    Bir süre kapalı kaldıktan sonra efsane şekilde geri dönen Kule Savaşları hakkında iyi bir yorum yapabilecek var mı?
    Gerçekten binlerce kişinin oynadığı serverlarda içeriye sadece 5 partinin girebilmesi, ne zaman çıkacaklarının belli olmaması, herhangi bir parti kayıt/sıra sisteminin olmaması rezalet değil mi?
    Oyun içerisinde iyi vakit geçirebilmemiz, eğlenmemiz, farklı şeyler yapabilmemiz için getirilen bu etkinliklere npc başında sağ tık/sol tık' dakikalarca basıp ve saatlerce içeriye girememek rezalet değil mi?

Her oyuncu günün dilediği saatinde partisini kurup, sırasına girip içeriye girmeyi bekleyeceği bir sistem yapmak çok mu zordu?

Junior Member
    Kolay gelsin son gelen güncelleme ve bakımdan sonra patch sorunu yaşadım oyunu silip tekrar yüklemek istedim fakat sorun çözülmedi tam tersine,farklı bir sorun oldu yeni clientin setupunu yüklemiyor error yazıyor ve errorun karşısındada timeout I/O hatası çıkıyor belli bir süre indiriyor arada bir bu hata çıkıyor ve en sonunda bu hata ile öylece kalıyor sebebi nedir nasıl çözerim???

Senior Member FFferik16's Avatar
    Giriş hakkı 1'e düşürülmüş. aman oyuncuya faydalı bir etkinlik olmasın aman, 40 yılın başı faydalı bir şey geldi onu da önce ödüle ulaşımı zorlaştırdılar, sonra giriş odaları sınırlandırdılar, sonra giriş hakkı 1'e düştü. -Bu cümlenin geri kalanı otosansür içeriyor.-

Bu mu yani suistimale çözüm? Hiç mi oyuncuların hala faydalanabileceği şekilde bir çözüm gelmedi aklınıza? En azından koy bir +75/80 level sınırı.