Page 12 of 12 FirstFirst ... 2101112
Results 111 to 117 of 117
    Junior Member
    Nickname
    JuLLS3ZaRr
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    FT den 1 saat once kapanacak diye yazdınız 2.5 saat once kapanıyor.ft den 30 dk sonra acılıyor . 15 20 dk sonra tekrar kapanıyor ... bu nasıl bi etkinlik :S
    ya duzeltın ya komple kapatın kurtulalım ya bu nedir :S bu sekilde devam ederse daha cok oyuncu kaybedeceksiniz...

Quote Originally Posted by seko95 View Post
    FT den 1 saat once kapanacak diye yazdınız 2.5 saat once kapanıyor.ft den 30 dk sonra acılıyor . 15 20 dk sonra tekrar kapanıyor ... bu nasıl bi etkinlik :S
    ya duzeltın ya komple kapatın kurtulalım ya bu nedir :S bu sekilde devam ederse daha cok oyuncu kaybedeceksiniz...
    jr denmi dicektin ? kule savaşını söylüyorsun sanırım bu etkinliğin tamamen kalkması yada ödül sisteminin değişmesi gerekli koyun şu odullere ap kanadı red potu dövmeyi bak nasıl güzel oluyor

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 3xpendables1995x View Post
    jr denmi dicektin ? kule savaşını söylüyorsun sanırım bu etkinliğin tamamen kalkması yada ödül sisteminin değişmesi gerekli koyun şu odullere ap kanadı red potu dövmeyi bak nasıl güzel oluyor
    dövme veriyorda ne oluyor kırdırılmış olarak üzerine geliyor etkinlik süreci içinde cz de adam bulamıyoz nasıl işe yarıyacak 400 rift e aldım üzerimde öle duruyor cz çıkıyom kimse yok kırdırılmamış olarak gelse istediğimiz zaman kullansak daha iyi olcaktı...

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    dün gece chaosdayken millet kuleye girdi, chaosdan çıktım gittim girmek için jr sonrası muhabbeti diye almadı. kuleden çıkanlar yan charları ile geldi az önce girdik çıktık niye almıyor dediler. şu saat olayına bi açıklık getirin bari.

Junior Member
    Merhaba Ben ozan koçak Bursadan online oyuncusum 4 gündür oyuna giremıyorum DC premium var sabah 400 cahs yükledim ancak hala oyuna giremıyorum giridigm zaman ekranımın sag alt tarfında ( Prolonged game play may be harmful to your health ) neden oluyor bu bilen varmı sildim oyunu yükledim ancak gene aynı hatayı verıyor internet cafeye gittim ordan oyuna girdim orda da aynı hatayı verıyor. Ben madurum budurumla ilgilenicek bir muhattap bulamadım tıck attım cevp veren olmadı baand yemem için koxp kullanmam lazım ben genie bile kullanmıyorum ve makro da kullanmıyorum Lütfen bana biriniz yardımcı olurmu.

rift bitecek mi bugünkü reste ??

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by lAntagonist View Post
    rift bitecek mi bugünkü reste ??
    Evet. 16. Yıl Etkinlikleri bu bakım ile sona erecek.