Results 1 to 8 of 8
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

ceza üstüne ceza sağlanır mı?

merhaba
    önce ki günlerde bir report videosu paylaşmıştım , muhtemelen olumlu sonuçlanıcak yarın
    videoyu çekeli 24 saati geçti fakat kullanılan legal harici durum hala kullanılıyor.
    ben aynı kişileri videoya tekrar alıp report edersem , ilk cezayı yediklerinden sonra 2. ceza da yerler mi ?
    hala kullanılıyor aynı şeyler kesintisiz

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Davranış kurallarına aykırı hareket oyuncular kademeli olarak ceza alır. Bu durum DAVRANIŞ KURALLARI bölümünde de belirtilmiştir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Selam,

Davranış kurallarına aykırı hareket oyuncular kademeli olarak ceza alır. Bu durum DAVRANIŞ KURALLARI bölümünde de belirtilmiştir.
    dostum bilerek mi bu tip cevapları veriyosunuz yada okumadan keyfi mi yazıyosunuz anlamıyorum. burada sıradan verilebilecek alakasız bir cevap var ayrıca sorduğum soru ile bunun ne ama ne alakası var ki
    makro kullanan birini report ettim , ceza almadı ama rapora bakılmadığı için! 30 saati geçti bir önce ki reportum , şimdi yeniden report etsem , 2. bir ceza şekli mi olur , ilk video da ceza aldı ve bu yeterli mi sayılır denilecek ?

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Şu anki mevcut report konunuz sonuçlanıncaya kadar aynı kişiye dair ek bir konu açmanıza gerek yok. Konunun sonuçlanmasını bekleyin ve cezai işlem uygulanmazsa tekrar detaylı ve belirleyici kanıt alıp konu açabilirsiniz.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Şu anki mevcut report konunuz sonuçlanıncaya kadar aynı kişiye dair ek bir konu açmanıza gerek yok. Konunun sonuçlanmasını bekleyin ve cezai işlem uygulanmazsa tekrar detaylı ve belirleyici kanıt alıp konu açabilirsiniz.
    teşekkür ederim güzel yorum için , fakat makroyu kullanan arkadaşlar hala devam ediyor ya hani , bu sebeple 2. video çekilebilir mi diye düşündüm
    aynı ihlali haliyle 1 den fazla işliyorlar bu durum da
    emin miyiz hocam 2. bir video çekilmemesi gerektiği hususunda
    D.N= %100 CEZA alıcaklar şüphesiz bu arada , +120 cr konuma dayanarak söylüyorum

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Önemli değil ne demek, şu anki kanıtınızın yeterli olduğunu düşünüyorsanız ek bir kanıta ek bir report konusuna gerek yok sonucunu beklemek yeterli olacaktır.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by HarryPottervePamukk View Post
    dostum bilerek mi bu tip cevapları veriyosunuz yada okumadan keyfi mi yazıyosunuz anlamıyorum. burada sıradan verilebilecek alakasız bir cevap var ayrıca sorduğum soru ile bunun ne ama ne alakası var ki
    makro kullanan birini report ettim , ceza almadı ama rapora bakılmadığı için! 30 saati geçti bir önce ki reportum , şimdi yeniden report etsem , 2. bir ceza şekli mi olur , ilk video da ceza aldı ve bu yeterli mi sayılır denilecek ?

Oyuncu kademeli olarak ceza alır dediğimde birden fazla raporlamanın yeni bir ceza oluşturmayacağını kast etmiştim. Dizzymask'ın dediği gibi ikinci bir rapor oluşturmanıza gerek yok. Tek rapor üzerinden işlem görür.

Attığın raporlar dolayında kolay kolay ceza verilmiyor. Ben saldım bıraktım artık. O kadar uğraş Ksc al siteye koy buraya yükle. gelen cevap pm ' nin tamamını paylaşın. Adam 4 sayfa anama bacıma küfür etmiş ceza alsın diye bekliyoruz gelen cevap bu. Ezkaza ben adama salak filan dediysem, tahrik ettin sen onu diyecekler. Bu nasıl bir hukuk bilgisidir aklım almıyor.