Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22
    Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)

İsi kesmiş clanların uzun pelerin alma saçmalığı

İsi kesmiş A seviyesi clanlar , renkli pelerinleri ( siyah , mavi , turuncu vs ) renkli pelerinleri
    uzun olarak alma hakkına sahipler , daha önceden bu pelerin kısaydı.
    Bu bir bug sonucu mu böyle oldu , yoksa bilerek mi böyle oldu bir bilgim yok. Fakat biz felankoru boşuna mı kesiyoruz ?

Adam gibi np toplayamamış olan clanların bunu hak etmesine karşıyım ben , bugsa fixlenmesi , bilerek yapılan bir şeyse , tartışmanızı rica ediyorum.

Sonuç olarak hak edilmeyen bir bez parçası da olsa , hak edilmeden alınmasına karşıyım.
    Oyunun her şeyini bu denli kolaylaştırmanıza gerek yok

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Royal pelerinler yani felankor kesmiş olanlar bu görselde ki gibi dalgalanır ve gayet şıktır pelerini.

Isilion pelerinler de bu görselde ki gibi 2 çeşit uzunlukta olanları var ve uzunu bile dalgalanmaz.

Yani ortada bir bug falan yok, sizin uzun pelerin alıyorlar dediğiniz Isilion clanlara özgü dalgalanmayan pelerindir, Royal pelerinler gibi dalgalanmaz sadece kısa isilion pelerinden biraz uzundur.

Senior Member enezx's Avatar
    Evet isi uzun pelerini hiç güzel durmuyor ama eskiden olduğu gibi uzun pelerinin bir anlamı kalmadı herkes uzun pelerinli
    en azından a2-a3 olabilirdi o pelerini almak için
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post

Isilion pelerinler de bu görselde ki gibi 2 çeşit uzunlukta olanları var ve uzunu bile dalgalanmaz.

Yani ortada bir bug falan yok, sizin uzun pelerin alıyorlar dediğiniz Isilion clanlara özgü dalgalanmayan pelerindir, Royal pelerinler gibi dalgalanmaz sadece kısa isilion pelerinden biraz uzundur.
    En son ne zaman pelerin aldın bilmiyorum da ISI BASAN CLANLAR ESKİSİ GİBİ NP İLE KISA PELERİN ALAMIYOR. Yani o kısa pelerini almak için noah vermek zorundasın. Eskiden sadece np verip kısa pelerin alabiliyorduk. Şimdi np ile alınan kısa pelerinlerin yerine uzun pelerin var. O kısa pelerinleri isi basmayan clan da alabiliyor zaten. Uzun pelerin için a5 yapmak yeterli. Konuyu açan kişi bunu diyor. NP ile kısa pelerin alınmıyor. Uzun pelerin alınıyor. Senin attığın görseldeki kısa pelerinler SADECE NOAH KARŞILIĞI ALINIYOR. (:

Senior Member Vrij's Avatar
    İsiyi feloyu kim kesiyor ki? moradondan 35e 40a alıp basıyorlar.
    NP yi de NPli char alıp klana basıyorlar.

Benim anlamadıgım güzel birşeyse niye sadece belli bir 'sözde elit! kesimde olsun. Bu niye kıskançlık yani?
    Herkeste olsa ne olur, güzel bir dünyada yaşayalım hep beraber kardeşçe he?
    kaldıki o kendilerini çok seven, çok öven övünen klanlarda, TL ile alınmış itemlerle, sn ayarlı makrolarla bizi keserek kasıyor.
    övünülecek bişey değil kısacası.

@dizzy mask o uzun plerinlerin dalgalnmdıgını fark etmemiştim hehe
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Quote Originally Posted by _EFSER_ View Post
    İsi kesmiş A seviyesi clanlar , renkli pelerinleri ( siyah , mavi , turuncu vs ) renkli pelerinleri
    uzun olarak alma hakkına sahipler , daha önceden bu pelerin kısaydı.
    Bu bir bug sonucu mu böyle oldu , yoksa bilerek mi böyle oldu bir bilgim yok. Fakat biz felankoru boşuna mı kesiyoruz ?

Adam gibi np toplayamamış olan clanların bunu hak etmesine karşıyım ben , bugsa fixlenmesi , bilerek yapılan bir şeyse , tartışmanızı rica ediyorum.

Sonuç olarak hak edilmeyen bir bez parçası da olsa , hak edilmeden alınmasına karşıyım.
    Oyunun her şeyini bu denli kolaylaştırmanıza gerek yok
    seninde derdin bitmedi be kardeşim, niye almasın gariban pelerin ? royalin pelerini daha şık görünüyor zaten farklı. Kaldı ki oyunda dert bitti pelerini kaldı...

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhaba,

Royal pelerinler yani felankor kesmiş olanlar bu görselde ki gibi dalgalanır ve gayet şıktır pelerini.

hayır a5 olan clanda , dalgalanan uzun pelerin alabiliyor , gidip bir kontrol etme zahmetine girseniz görceksiniz

Senior Member
    şu oyundaki ego savaşını asla anlayamıcağım bırak kardeşim adam pelerini alsın sanki pelerin alınca r ile 30 k vuruyo ne abarttınız ya dediğim olsun muhabbetini

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    En son ne zaman pelerin aldın bilmiyorum da ISI BASAN CLANLAR ESKİSİ GİBİ NP İLE KISA PELERİN ALAMIYOR. Yani o kısa pelerini almak için noah vermek zorundasın. Eskiden sadece np verip kısa pelerin alabiliyorduk. Şimdi np ile alınan kısa pelerinlerin yerine uzun pelerin var. O kısa pelerinleri isi basmayan clan da alabiliyor zaten. Uzun pelerin için a5 yapmak yeterli. Konuyu açan kişi bunu diyor. NP ile kısa pelerin alınmıyor. Uzun pelerin alınıyor. Senin attığın görseldeki kısa pelerinler SADECE NOAH KARŞILIĞI ALINIYOR. (:
    Ben np ile yada noah ile alınıyor diye ayrım yapmadım sadece class lara göre gösterdim. Senin dediğin konu şudur, kısa pelerinler Training Kinght'tır ve Noah karşılığı alınıp isi bastıktan sonra np bağışı ile istenilen renge boyanabilir, isi basma amacı renktir burada. Bu kısanın bir uzun versiyonu dalgalanmayanı yani o da Accredited clanlar içindir ve sadece np bağışı ile alınır np bağışı ile boyanır. Arkadaşın demek istediği Accredited clanlar da Royal clanlar gibi dalgalanan pelerin alabiliyor ama öyle bir şey yok. Dalgalanmayan düz uzun pelerinle dalgalanan Royal pelerin farklı.

Quote Originally Posted by _EFSER_ View Post
    hayır a5 olan clanda , dalgalanan uzun pelerin alabiliyor , gidip bir kontrol etme zahmetine girseniz görceksiniz
    Bunun olmadığına zaten emindim ama yine de gidip kendim test ettim ve hatta A4 bir clanla en düşük dalgalanan Royal 5 pelerini almaya çalışınca alınan uyarı şu şekilde olur;

Sen bence uzun isi olan dalgalanmayan pelerin ile karıştırıyorsun Royal pelerini.

bazen gm ve modlara acıyorum vallahi ...