Merhabalar,

22.08.2020 tarihinde, öğlen karakterim zindana gönderildi. Hemen bilet attım, bir yanlışlık var diye, çünkü kesinlikle eminim yanlışlık olduğuna. Otomatik tekdüze cevap geldi. Bilgisayarınızda illegal program bulundurdunuz/kullandınız diye. Kesinlikle eminim, öyle birşey yok. Ben bu hesabı yeni açtım daha önce hiç premium almadım. Şimdi ben aynı bilgisayardan, kendi hesabım dışında tam 4 farklı üyelik ile giriş yaptım. Arkadaşlarımın hesapları. Hatta onlardan biri ile kendi hesabımdan daha çok vakit geçirdim. Bu üyelikler geçmişte az/çok cash çekmiş, düzenli premium almış hesaplar. Şimdi durum böyleyken, daha önce hiç premium almadığım çar, illegal program bahanesi ile zindana gönderiliyor, diğer düzenli premium almış hesaplara hiçbir şey olmayınca, insanın aklına farklı şeyler geliyor. Attığım ticketlara ısrarla illegal program diyorlar, ama bu illegallik premiumsuz çarlara mı ceza olarak dönüyor? Bu arada hiçbir illegal program yok bilgisayarımda. Lütfen bunu bir açıklığa kavuşturun. Premiumsa premium alırım. Ama oynamaya korkuyorum. Sebepsiz yere ceza alacağım ve derdimi anlatacak birileri yok.