Results 1 to 9 of 9
    Banned

Question Cezalandırmada Çifte Standart mı Var?

Merhabalar,

22.08.2020 tarihinde, öğlen karakterim zindana gönderildi. Hemen bilet attım, bir yanlışlık var diye, çünkü kesinlikle eminim yanlışlık olduğuna. Otomatik tekdüze cevap geldi. Bilgisayarınızda illegal program bulundurdunuz/kullandınız diye. Kesinlikle eminim, öyle birşey yok. Ben bu hesabı yeni açtım daha önce hiç premium almadım. Şimdi ben aynı bilgisayardan, kendi hesabım dışında tam 4 farklı üyelik ile giriş yaptım. Arkadaşlarımın hesapları. Hatta onlardan biri ile kendi hesabımdan daha çok vakit geçirdim. Bu üyelikler geçmişte az/çok cash çekmiş, düzenli premium almış hesaplar. Şimdi durum böyleyken, daha önce hiç premium almadığım çar, illegal program bahanesi ile zindana gönderiliyor, diğer düzenli premium almış hesaplara hiçbir şey olmayınca, insanın aklına farklı şeyler geliyor. Attığım ticketlara ısrarla illegal program diyorlar, ama bu illegallik premiumsuz çarlara mı ceza olarak dönüyor? Bu arada hiçbir illegal program yok bilgisayarımda. Lütfen bunu bir açıklığa kavuşturun. Premiumsa premium alırım. Ama oynamaya korkuyorum. Sebepsiz yere ceza alacağım ve derdimi anlatacak birileri yok.

Senior Member Vrij's Avatar
    Arkadas GM premium var mı yok mu bakmaz. online yakaladıysa yanına tp eder hala ataga devam ederse, afk, makro yani, hapsi boylar.
    Veya videodan da atıyorlar, videoda makro oldugu açıksa, okçuyu trade atmadıkça anlayamzsın, trade atarsa da videoyu yukleyenin de ceza alması gerek, bilmiyorum ne yapıyorlar
    kısaca, premium farketmez.
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba, bahsettiğiniz gibi bir durum söz konusu değildir. Oyun kurallarını ihlal eden herkes hiçbir fark gözetmeksizin ceza almaktadır.

Daha önce açtığınız konu üzerinden size gerekli bilgiler verilmiştir.

Banned
    Üstünkörü bilgi verildi hocam. Ben aynı bilgisayardan 4 farklı üyelikle girdim. Bir tanesi ile çok uzun süre geçirdim hatta. Kendi hesabım yeniydi. Fakat kendi premiumsuz hesabım zindana gönderildi. Diğerlerin hiçbirine hiçbir şey olmadı. Bilgisayarınızda illegal program var denildi. Kesinlikle yok ama varsa neden bir tek premiumsuz hesap ceza aldı?

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Alcarinnquee View Post
    Üstünkörü bilgi verildi hocam. Ben aynı bilgisayardan 4 farklı üyelikle girdim. Bir tanesi ile çok uzun süre geçirdim hatta. Kendi hesabım yeniydi. Fakat kendi premiumsuz hesabım zindana gönderildi. Diğerlerin hiçbirine hiçbir şey olmadı. Bilgisayarınızda illegal program var denildi. Kesinlikle yok ama varsa neden bir tek premiumsuz hesap ceza aldı?
    Bunu dile getirebileceğiniz ve incelenmesini talep edeceğiniz tek yer destek sistemidir.

Banned
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Bunu dile getirebileceğiniz ve incelenmesini talep edeceğiniz tek yer destek sistemidir.
    Hocam 2 kere ticket attım ama cevap gelmeden değil. Sabırla bekledim cevabın gelmesini. 30 dakika içinde cevap geldi ama hep tekdüze cevaplar. Lütfen bir kere daha inceleyin diyorum ama olmuyor. Ne yapabilirim? Hakkımı nasıl arayabilirim? Hesabım yeni itemsiz 0 TL'lik bie hesap ama oynamaya korkar oldum. Yeni hesap açsam hiçbir fark yok ama hiçbir şey yokken yine ceza alıcak ve derdimi anlatıcak kimsenin olmamasından dolayı oynamaya korkuyorum.

Aynı durum benimde başıma geldi. Herkes anlayacak birgün , insanlar böyle biz haksız yere hapise düştük diyince alay ediyorlar. İnşallah başlarına gelirde anlarlar. Benimde premiumlu charımda bir sorun yok premiumsuz olanı attılar. bize 1200 cash çektirmeyi zorunlu kılıyorlar zihniyete bak ah ulan ahh

Banned
    Quote Originally Posted by sem_aPfbu2YF View Post
    Aynı durum benimde başıma geldi. Herkes anlayacak birgün , insanlar böyle biz haksız yere hapise düştük diyince alay ediyorlar. İnşallah başlarına gelirde anlarlar. Benimde premiumlu charımda bir sorun yok premiumsuz olanı attılar. bize 1200 cash çektirmeyi zorunlu kılıyorlar zihniyete bak ah ulan ahh
    Hocam demek istediğim tam olarak bu ama bu büyük terbiyesizlik. Bilgisayarında illegal program var diyorlar ki kesinlikle yok. Madem varsa premiumlu hesaplara birşey olmuyor diğeri zindana atılıyor. Ben yine böyle bir ithamda bulunmadım, yanlışlık var tekrar bakın inceleyin lütfen dedim ama karşımda muhattap bulamıyorum. Tekdüze otomatik cevaplar hep.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Cezanızda yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız destek ekibine bilet göndererek inceleme talep edebilirsiniz, böyle bir hakkınız var. Ekip arkadaşım da sizi bu şekilde yönlendirmiş. Hesap desteği forum üzerinden verilmiyor. Lütfen bununla ilgili konular açmayın ve ilgili bölümü kullanın. Konunuz yoruma kapatılmıştır, iyi forumlar.