Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member

Eventler Zehir Oluyor

Ben ve benim gibi çok kişi oyundan keyif alamıyor eventler zehir oluyor.

Etkinliklere giriş için np ile ilgili bir kısıtlama getirilse daha güzel olabilir.

Jrye çoklu karakterle girip afk bırakanlar, jrye çıplak çarla girenler (en azından np kasabilmek için biraz item alır), chaosa giren ban yedikçe yeni karakter açıp gelen hileciler gibi zehir eden etkenler bu sayede azabilir.

Senior Member enezx's Avatar
    Hiç olur mu yahu chaos için level şartı gelirse aman aman koxper falan giremez olmaz öyle
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member
    Chaos etkinliğine giriş için karakter de 50.000 NP Zorunluluğu getirilmeli, level sınırı sadece diğer oyunculara (ardream,base) engel olunmuş olur.

Senior Member
    Quote Originally Posted by JayM23 View Post
    Chaos etkinliğine giriş için karakter de 50.000 NP Zorunluluğu getirilmeli, level sınırı sadece diğer oyunculara (ardream,base) engel olunmuş olur.
    Level sınırı hem diğer oyunculara haksızlık olur hemde hile açıp level kasmak çok zor bişey değildir zaten çoklu karakter açıyorlar cayır cayır kasarlar

Npye ulaşmak exp kadar kolay değil tamamen bitirmesede en azından hileyi azaltacağını düşünüyorum

Chaos ve jr için yapıştır np şartını itemsiz adamda bdw girerek npsini kasar günlük guestlerde yer bulur ordanda np kasar bir şekilde legal adam için çok sıkıntı olmaz ama hilecileri üzer

Senior Member
    Quote Originally Posted by resmate9 View Post
    Level sınırı hem diğer oyunculara haksızlık olur hemde hile açıp level kasmak çok zor bişey değildir zaten çoklu karakter açıyorlar cayır cayır kasarlar

Npye ulaşmak exp kadar kolay değil tamamen bitirmesede en azından hileyi azaltacağını düşünüyorum

Chaos ve jr için yapıştır np şartını itemsiz adamda bdw girerek npsini kasar günlük guestlerde yer bulur ordanda np kasar bir şekilde legal adam için çok sıkıntı olmaz ama hilecileri üzer
    ardreamcıların çoğunun 79 80 çarı var zaten jr girmek için , koxpla exp kasmak da kolay değil 2 3 güne ban yiyolar bu sürede 80 olup giremezler kolay kolay,50 k np çoğu oyuncuda yok asıl o haksızlık olur, benim var ama 1 çarımda var max 1 kere mi girebilcem yani saçmalık

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by resmate9 View Post

1 level girmektense azıcık zorlansınlar ban yiyecek charı ayarlarken
    adamların tek derdi 35 olup trade atabilmek
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    1 level girmektense azıcık zorlansınlar ban yiyecek charı ayarlarken
    adamların tek derdi 35 olup trade atabilmek
    35 levele yarım saatte kasılır ama 50k np kasabilmek için daha fazla uğraş gerektirir

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Özellikle jr ye girmek için çıplaklık olayının çözüme ulaştırılması lazım.

Senior Member
    yorumları okudum da arkadaşlar 80 lwl +10 np sınırı gelirse etkinlikler icin özellikle chaos icin en azından video cekip banlattıgımız adam 1l wl karakter acıp girmek yerine 80 lwl kadar kasıp 10k np kasmak icin ugraşıcak bu yüksek oranda koxp oranını azaltır emin olun 80 lwl +10k np yeterli

Senior Member
    Quote Originally Posted by warordie1234 View Post
    yorumları okudum da arkadaşlar 80 lwl +10 np sınırı gelirse etkinlikler icin özellikle chaos icin en azından video cekip banlattıgımız adam 1l wl karakter acıp girmek yerine 80 lwl kadar kasıp 10k np kasmak icin ugraşıcak bu yüksek oranda koxp oranını azaltır emin olun 80 lwl +10k np yeterli
    Ardream oynayanlara haksızlık olacak hilenin cezası onlara kesilmiş oluyor. 10 az daha fazla olmasını isterdim