Results 1 to 5 of 5

Thread: haksız zindan

Senior Member

haksız zindan

merhabalar. altar sunucusunda Monomour isimli karakterim haksız yere hapse girmiş bulunmaktadır. hiçbir şekilde program kullanmadım. hatta indirmedim araştırmadım bile.

bilet at diyecekler için söyleyeyim bilet attım ve cevabın gelmesini sabırla bekledim. gelen cevap kopyala-yapıştır olduğu için ve hesabım incelenmediği için buraya yazmak zorunda kalıyorum. belki bir gm görür de inceler. teşekkür ederim.

incelerseniz hangi programın bu cezaya sebep olduğunu da yazarsanız sevinirim.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Meraba,
    Destek sisteminden gerekli yanıt verilmiş.
    Foruma konu açarak hesap desteği alamazsınız.
    Lütfen iletişiminizi destek sistemi üzerinden devam ettiriniz.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member
    destek sistemi incelemeden kopyala yapıştır yapıyor. şikayetim bu zaten. gelmiş desteğe git diyorsun. babasından dayak yiyen cocugu babasına vermek gibi bir şey bu. yazık.

Senior Member
    discordda 2 mesaj yazdık diye de engellendim. hem haksızsınız hem güçlü. ADİL OYUN YÖNETİMİ............

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Destek bölümü sizin düşündüğünüz gibi kopyala yapıştır şeklinde çalışmıyor. Bir yanlışlık yapıldığını düşünüyorsanız tekrar bilet oluşturabilirsiniz, inceleme isteyebilirsiniz. Böyle bir hakkınız var ve yanlışlık görülürse yardımcı da olacaklardır. Forumda hesap desteği verilmiyor. Lütfen bununla ilgili konular oluşturmayınız, iyi forumlar.