Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
    Senior Member
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    strateji mi? ortada strateji falan yok, bıktırana kadar respawn ettirme var.görev yapıyorduk önümüze boss attı, kesmeye başladık, bizim de bossu kesebilcek gücümüz vardı, geldiklerinde %40dı ve respawn ettirmeye başladılar. biz bırakıp gidince kestiler, baya iyi stratejiymiş.
    Ya kime ne anlatıyorsun boşver. oo strateji moruk ya bossa 30 dakika zehir oynayıp reslettik üstün taktiksel zekamız ile müthiş modlarımızın dediği gibi aşırı stratejik hamlelerle kesildi. KISKANIYORSUN YA DA STRATEJİN YETMİYOR KABUL ET.

Junior Member
    Quote Originally Posted by IcntknkscI View Post
    Ya kime ne anlatıyorsun boşver. oo strateji moruk ya bossa 30 dakika zehir oynayıp reslettik üstün taktiksel zekamız ile müthiş modlarımızın dediği gibi aşırı stratejik hamlelerle kesildi. KISKANIYORSUN YA DA STRATEJİN YETMİYOR KABUL ET.
    bu oyunda kullanman gereken tatktiksel zek hiç bir oyunda yok , düşünsene adamlar bossu kesiyor %10 can kalmış zehir lure respawn bossu sonra sen kes , mükemmel taktiksel zeka ....

Senior Member
    Quote Originally Posted by darkcihan View Post
    bu oyunda kullanman gereken tatktiksel zek hiç bir oyunda yok , düşünsene adamlar bossu kesiyor %10 can kalmış zehir lure respawn bossu sonra sen kes , mükemmel taktiksel zeka ....
    Bu oyunda mafya olacaksın kimse umrunda olmadan ekmeğine bakıp geçeceksin. Ya da jrden jrye girip öyle vakit öldüreceksin. Gerisi sinir stres. PARDON STRATEJİASDJADJASDJASJDASSADJASD.

Junior Member
    Quote Originally Posted by IcntknkscI View Post
    Bu oyunda mafya olacaksın kimse umrunda olmadan ekmeğine bakıp geçeceksin. Ya da jrden jrye girip öyle vakit öldüreceksin. Gerisi sinir stres. PARDON STRATEJİASDJADJASDJASJDASSADJASD.
    hahaha ben yeni yeni birşey farkketim forum alanı oyundan daha zevkli , aslında jr bile girmiyip burda takılmak daha mantıklı , sinir yok stres yok , yok adam geldi boss respaw yaptı yok , yok drop oranları değişti , ğyelik alma zamanı geldi bunların hiç biri yok ..

Senior Member
    Asıl Strateji Milletin Yeter Ya Eslanttaki bütün Bossları mageler kesiyor dediği zaman NttGamenin " Tamam Moruq Hallediyorum " diyip Okçular kessin demesi

Senior Member
    Çünkü okçu Karakteri Oyunda En Stratejik Karakterdir . Sadece Uzaktan 62 65 70 80 kaça kaça vurarak Rakiplerini öldüremesede kanser edip sigaradan ölmelerine sebep olmaktadırlar .

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Karşı taraf boss'u kesecek güçteyse ve rekabet varsa istediği kadar re-spawn yaptırabilir. Sonuçta gücü olan, stratejini iyi yapan keser. Boss dediğiniz gibi Moradon'daki kuklalar gibi olsaydı adı boss değil kukla olurdu.
    Afedersinde hangi rekabetten bahsediyorsun 8 kişi s.q kesiyoruz %10 kalmış hp okcu zehir atiyor yaratık yerinden bile kımıldamadı bak (yerınden bile oynamadı) bi anda hp fullendi bu işlem 10 12 dakika arası sürüyor sonra nemi oluyor farklı bir yerde çıkıyor mageleri çekiyor kesiyorlar biz gidene kadar bunun neresi rekabet yaratık oynasa anları yerinden bile kımıldamadan ress oluyor sen bir oyuncusun senle yaşımız aynı hiç eslantta gidipte yeni server için diyorum boss kestinmi kesmediyseniz gm arkadaşlarla normal karakter açıp bir kesmeyi denesenize lütfen tek isteğim bu oyunu oyuncu gözünden takip edin adminlikmiş yöneticilikmiş burda insanlara hikaye anlatmayın gelin sirius a normal karakterlele bir boss kesmeye çalışın bekliyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Afedersinde hangi rekabetten bahsediyorsun 8 kişi s.q kesiyoruz %10 kalmış hp okcu zehir atiyor yaratık yerinden bile kımıldamadı bak (yerınden bile oynamadı) bi anda hp fullendi bu işlem 10 12 dakika arası sürüyor sonra nemi oluyor farklı bir yerde çıkıyor mageleri çekiyor kesiyorlar biz gidene kadar bunun neresi rekabet yaratık oynasa anları yerinden bile kımıldamadan ress oluyor sen bir oyuncusun senle yaşımız aynı hiç eslantta gidipte yeni server için diyorum boss kestinmi kesmediyseniz gm arkadaşlarla normal karakter açıp bir kesmeyi denesenize lütfen tek isteğim bu oyunu oyuncu gözünden takip edin adminlikmiş yöneticilikmiş burda insanlara hikaye anlatmayın gelin sirius a normal karakterlele bir boss kesmeye çalışın bekliyorum.
    hahah komik insan... boss kesebilmek için strateji yapıyorsun

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Seninki ne yazık ki oyun kurallarını ihlal oluyor ve ceza almana neden olur. Kural çok basit, boss kesebilecek ekibin varsa rekabetten respawn serbest, yoksa yasak.
    Yeterli güce sahip olup olmadığımıza kim karar veriyor.1 vs 1 etkinliğinde Snake Queen ile vs atarak mı netleştiriyoruz konuyu ?
    Felankoru respawn ettiren 70 level karakterlerin ceza aldığını görmedim.
    Felankoru 70 level bir karakter zorlanmadan kesebiliyor sanırım ve bu yüzden ceza almıyorlar.

Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    JR deki deva gibi sabit olursa eslant bossları çıktıkları yerde hareket etmezlerse gücü olan keser. Ama atak rangesi yüksek olsun mesela 20 metreden felan vursun bu sayede magelerde rahat kesemez buglayıp felan. Herkes için temiz çözüm olur.