Results 1 to 5 of 5
    Senior Member

Chaos Hile Report Etme

Chaostaki hilecileri nasıl report edebiliriz ? Nickler görünmüyor karakterlerin uçarak kaçarak skill attığını yada 1 saniye içinde deli dehşet skiller attığını ben görebiliyorum ama nick yok kim olduğunu nasıl ispat edicez ? Günde 3 kere chaosa girer baştan sonra video çeksem onu kim izlicekte hileci nicki arıcak bunun pratik yolu yöntemi var mı ?

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Video programını her an açmaya hazır bekletip hile kullandığını anladığın bi kişiyi gördüğün anda videoyu başlatmaktan başka seçenek yok Chaos için maalesef. Tabii bununla uğraşırken senin Chaos'un gitmiş oluyor adamı bulacaksın da programı açacaksın da izleyeceksin de kayda almaya çalışacaksın da vesaire vesaire. Zaten bu kadar uğraştığın kişi muhtemelen 1 level bi karakter falandır yani sen uğraşıp üstüne o kadar süre video yüklüyorsun adam bi sonraki Chaos'a ban yese bile yeni karakter açıp gelebiliyor. Yine de uğraşırım dersen 20 dakikalık tek video alıp onu saatlerce upload etmekle uğraşmak yerine mesela oto kalk kullandığı belli olan 30 saniyelik küçük videolar alarak upload etmeni tavsiye ederim.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

O kişi öldükten sonra alttan ismini takip etmeyi deneyebilirsin, yalnız emin olmak adına bu adamı siz öldürmeniz gerekiyor. Ben bu şekilde birden fazla kişi bildirmiştim fakat dikkat etmeniz gerekiyor, yanlış raporlama yapmamak adına.

Discord üzerinden güvenilir üye olduktan sonra anlık hile bildirimi gerçekleştirebilrisiniz.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    Video programını her an açmaya hazır bekletip hile kullandığını anladığın bi kişiyi gördüğün anda videoyu başlatmaktan başka seçenek yok Chaos için maalesef. Tabii bununla uğraşırken senin Chaos'un gitmiş oluyor adamı bulacaksın da programı açacaksın da izleyeceksin de kayda almaya çalışacaksın da vesaire vesaire. Zaten bu kadar uğraştığın kişi muhtemelen 1 level bi karakter falandır yani sen uğraşıp üstüne o kadar süre video yüklüyorsun adam bi sonraki Chaos'a ban yese bile yeni karakter açıp gelebiliyor. Yine de uğraşırım dersen 20 dakikalık tek video alıp onu saatlerce upload etmekle uğraşmak yerine mesela oto kalk kullandığı belli olan 30 saniyelik küçük videolar alarak upload etmeni tavsiye ederim.
    Katılıyorum.

+120 JR raporu olan biri olarak aynı zamanda her gün Chaos da giriyorum ancak hiç Chaos videolu raporum yok.

Çünkü video alsan ne olacak, bu neyi değiştirecek? Video almaya başlarken Chaos'u bölüp video programı açma ve başlatma ile geçen zaman, ondan sonra onun kurgusu ve renderı, sonra Youtube yükleme süresi, sonra CR rapor oluşturma, sonra bir de o raporu sonucunu kaçırmamak için sürekli oraya bakmak, eğer "incelenecektir" yanıtı gelirse her şeyin muallakta kalması. Peki bu emeğe değiyor mu? O adam ertesi gün şak diye yine oyuna ve Chaos'una giriyor, kaldığı yerden devam ediyor.

Burada çözüm asıl sorumlularda, her gün dopdoğru raporlar hazırlayıp onları banlatsan da bu durum değişmeyecek.
    Last edited by FFferik16; 08-23-2020 at 10:53 AM.

Senior Member
    Chaosa girmek için np şartı olsa hilecinin ban yedikten sonra geri gelmesi daha zor olur. Zaten np kasmak itemsiz içinde çok zor değil bdw girsen bile kasılıyor.