Results 1 to 2 of 2

ics ülke değişim sorunu

Merhabalar, 3-4 yıl önce IRAK ülkesine iş için gidip 6 ay bulundum. o arada ara verdiğim knight online oynamaya başladım olimpia yeni açıldığı zamanlardı. ve otp siz girilemiyordu. telefon numarasına mecburen IRAK'ta kullandığım hattın numarasını ekledim. 3-4 yıl geçtiği için haliyle telefon değiştirdim ve Türkiye'ye döndüm şimdi tekrar oyun oynamak istiyorum ama hesabıma giremiyorum çünkü otp engeli var, otp değiştirmek için otp'nin sitesine girince benden tek kullanımlık şifre istiyor tabi bu benim için erişilemez. alternatif olarakta benden Irak'ta kullandığım numaraya gelecek mesajın doğrulama kodunu istiyor ki Hat Türkiye'de çekmiyor. ticket attım şubat 2019 dan sonra otp ile ilgili değiliklik yapamadıklarını söylediler. Ben bu oyunu oynamak için neden bu kadar meşakatin içine giriyorum ?

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Belirli tarihler arasında, bu yönde destek verileceği duyuru konusunda paylaşıldı.

Quote Originally Posted by Khaliz View Post
    Ek bilgi 2: Yeni sunucularımızda NTTNow'dan ICS hizmetine geçiş sürecinde ICS hizmetinde sorun yaşayan ve hali hazırda NTTNow aktivasyonu yapmış kullanıcılarımız 24 Eylül 2020 tarihine kadar destek ekibi ile iletişime geçebilirler.

ICS/OTP sistemine kayıtlı telefon numaranıza şu an erişiminiz yok ise OTP > ICS / OTP kategorisi üzerinden bilet göndererek yardım talebinde bulunabilirsiniz.

D.N: Yukarıda da belirtildiği gibi bu destek için halihazırda NTTNow aktivasyonu yapmış olmanız gerekmektedir.

İyi forumlar.