Öncelikle herkese selamlar arkadaşlar
Uzun bir süre sonra oyuna tekrardan dönüş yaptım. Xigenon zamanlarında pazarcıların toptancılığını yapardım. Çok para kazandırdığı için değil ama oyunda her gün bir amacı oluyor insanın bu yüzden Altar sunucusunda aynı şekilde toptancılık yapmaya karar verdim.

Eğer ilgi görürse konuyu görsel olarak süsleyeceğim O zamana kadar listeyi aşağıya bırakıyorum. Kendinizde pazarda satmak istediğiniz bir ürün var ise bildirebilirsiniz fiyatlar üzerine konuşabiliriz.

Toptan Sipariş Alacağım / Satacağım Ürünler

- EMC Görev Meteryalleri
- Eslant Görev Meteryalleri
- Opal,Safir, Kristal
- Maden Eşyaları
- Delos Itemlerı (MP REC, Gem vs)
- +8 / +7 Yakmalık.

Fiyatları ve stokları yakında yazacağım. Sipariş usülü de çalışabiliriz. Bu hizmeti neden verdiğimi de anlatmak isterim.

Evinde 2 bilgisayarı olmayanlar için birnevi buy pazarı kurmuş gibi toptan itemleri alabilecekler böylelikle 2 bilgisayarı olmayan insanlarda pazar yapabilecekler. Örnek veriyorum Folk'ta 100k'dan +7 toplamak için 3-4 saat harcıyorsunuz bazen 6-7 saat topladığınız bazen 2 pazar bazen 1 pazar yani 12-24 parça arası değişiyor. Bana belki 3-5k daha fazla ödeyeceksiniz ama zamandan tasarruf etmiş olacaksınız!

Amacım buy pazarlarına son vermek!

Siparişlerde herhangi bir ön ödeme talep etmiyorum. Tek istediğim siparişi verdikten sonra kaybolmamanız

İletişim bilgilerimi Özel Mesaj yolu ile alabilirsiniz. Onun harici oyun içi Nick'im VoLK A2'de 7/24 onlineyim (DC Dışında).

Herkese bol kazançlar olsun!