Page 24 of 27 FirstFirst ... 142223242526 ... LastLast
Results 231 to 240 of 266
    Junior Member
    vegada ki hesabım için nntnow ı tanıdık birinin no ile kayıt yaptırmıştım. destanda başka bir hesabım daha var onun otp si mevcut ve bilgisayarda.. şimdi ben vegada ki hesabıma ics almak istediğimde önce kendi tel no için ticket atmak zorundayım. tel değiştiğinde otp yi kendi telefonuma yükleye biliyor muyum? ics de aynı tel no ile farklı hesaplar oluşturula biliyormu? diğer hesabımın tel nosu ile aynı olacak, ics de bir sıkıntı doğar mı? şimdiden kusura bakmayın cahillik

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by ela_KpgFYLtu View Post
    vegada ki hesabım için nntnow ı tanıdık birinin no ile kayıt yaptırmıştım. destanda başka bir hesabım daha var onun otp si mevcut ve bilgisayarda.. şimdi ben vegada ki hesabıma ics almak istediğimde önce kendi tel no için ticket atmak zorundayım. tel değiştiğinde otp yi kendi telefonuma yükleye biliyor muyum? ics de aynı tel no ile farklı hesaplar oluşturula biliyormu? diğer hesabımın tel nosu ile aynı olacak, ics de bir sıkıntı doğar mı? şimdiden kusura bakmayın cahillik
    Merhaba,

NTTNow için kullandığınız telefon numarasını ICS/OTP için kullanabilirsiniz. Bir telefon numarasına 3 adet hesabın ICS/OTP kaydını yapabilirsiniz. Ancak farklı hesaplara tek kullanımlık OTP şifreleri almak için farklı cihazlara ihtiyacınız bulunmaktadır. Bir hesabınızın OTP'si bilgisayarınızda ise diğer hesabınızın OTP'sini telefonunuza kurabilirsiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Merhaba,

NTTNow için kullandığınız telefon numarasını ICS/OTP için kullanabilirsiniz. Bir telefon numarasına 3 adet hesabın ICS/OTP kaydını yapabilirsiniz. Ancak farklı hesaplara tek kullanımlık OTP şifreleri almak için farklı cihazlara ihtiyacınız bulunmaktadır. Bir hesabınızın OTP'si bilgisayarınızda ise diğer hesabınızın OTP'sini telefonunuza kurabilirsiniz.
    çok teşekkür ederim. iyi çalışmalar..

Junior Member
    Selamlar. Hesabim çalindi id şifre ve mail bende fakat otp/ics farkli bi numara tanitilmiş bunu nasil değiştirebilirim. Acill iyi günler kolay gelsin

Quote Originally Posted by Shewger View Post
    Selamlar. Hesabim çalindi id şifre ve mail bende fakat otp/ics farkli bi numara tanitilmiş bunu nasil değiştirebilirim. Acill iyi günler kolay gelsin
    Selam,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir, durum hakkında bilet göndererek yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Junior Member
    ics ye kayıt oldum, mail ve tel no akti oldu, en son ko ile başlayan kod gelmedi. otp ıd kodu tekrar yolla dedim 5 cash gitti ama hala kod gelmedi... ne yapmam lazım?
    Last edited by ela_KpgFYLtu; 11-02-2020 at 12:36 PM.

Quote Originally Posted by ela_KpgFYLtu View Post
    ics ye kayıt oldum, mail ve tel no akti oldu, en son ko ile başlayan kod gelmedi. ne yapmam lazım?
    Telefonunuza OTP ID ve Auth Code gelmediyse durum hakkında OTP > ICS / OTP kategorisi üzerinden bilet göndermeniz gerekiyor.

merhabalar ics için ticket atmaya çalışıyorum sürekli aynı hatayı alıyorum (Zorunlu alanlarlardan biri boş bırakılmış veya maksimum karakter limiti aşılmış!) bu hatayı alıyorum boş bıraktıgım bir alan yok max karakter limitide aşılmamış bu konuda bana yardımcı olun lütfen...

Quote Originally Posted by munzurbaba2019 View Post
    merhabalar ics için ticket atmaya çalışıyorum sürekli aynı hatayı alıyorum (Zorunlu alanlarlardan biri boş bırakılmış veya maksimum karakter limiti aşılmış!) bu hatayı alıyorum boş bıraktıgım bir alan yok max karakter limitide aşılmamış bu konuda bana yardımcı olun lütfen...
    Merhaba,

Göndereceğiniz biletin konu başlığını ve içeriğini uzun tutmadan tekrar dener misiniz?

Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Merhaba,

Göndereceğiniz biletin konu başlığını ve içeriğini uzun tutmadan tekrar dener misiniz?
    kısa tutmama ragmen olmuyor ics no yazan kısım tlf no yazmama ragmen orası kırmızı oluyor ve yine bu hatayı alıyorum (Zorunlu alanlarlardan biri boş bırakılmış veya maksimum karakter limiti aşılmış!)