Page 2 of 27 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 266
    Senior Member Cem_'s Avatar
    Race
    Karus
    Güzel güncelleme olmuş eski sunucuda OTP'li hesabım ile yeni sunuculara giriş yapamıyordum. Ekstradan NTT Now kurmak yüklemek kayıt olmak zor geliyordu. Hoş yeni sunucuya girip oynayacağımı pek sanmıyorum ama lazım olursa da girebileceğimi biliyor olmak hoşuma gitti

Junior Member
    zamanında bu ıcs zımbırtısını yapamadığım için bırakmıştım yeni sw lerde yok die yeniden başladıydım bu sefer gene yapamassam yol göründü...

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Zorluk yaşayan oyuncular için çok güzel ve olumlu bir değişiklik olmuş.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    çok iyi olmuş herkes bilgisayarından yapsın daha iyi

Senior Member FFferik16's Avatar
    NttNow'un bir potansiyeli vardı, ilk geldiğinde oraya entegre edilebilecek epey güzel özellikler önerilmişti, yazık oldu geldiği gibi hiç gelişemeden gitmiş.

Yani tek işlevi olan bu kalktıysa bu uygulama da rafa kalkar herhalde, gerçi "kalkmaz şöyle böyle" dense bile güvenebilir miyiz sizce?

Senior Member Vrij's Avatar
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    otp zorunlu olmasa daha iyi olabilirdi. Güvenlik isteyen kursun. Olympiada otp zorunluluğu var diye diğer eski sunuculara göre oyuncu sayısı cidden düşük.
    Yok, ben oyuna yeni basladım diyen gördüğüm herkese önce otp kur diyorum.
    Bu hackerlarda şeytani zeka var, bir yolunu bulup hackliyorlar.

İyi bir karar olmuş, ticket sayısını azaltan, oyuncu sayısını çoğaltan.
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Junior Member
    benim eski hattıma kayıtlı telefon numarası hesabımın kapatmıştım otpyi şimdi napıcam hesabım çöpmü olucak alamamda geri hattımı

Banned
    Bende çok sorun yaşadım Nttnow ile ilgili, konu açtım hatta. Ama, bazen eski serverlara giriyorum. Adamlar apaçık koxp açmış. Ban yese bile yeni hesap alması 5 dakikadan az sürüyor. Nttnow un böyle iyi bir tarafı vardı. Hile kullanan oyuncuları bi derece engelliyordu, yeni serverlarda hesap açmak o kadar kolay olmadığı için. Biraz sorunları vardı, özellikle son zamanlarda ama ben pek sevinemedim. Umarım oyun içi denetimi sıkı tutarlar. Yoksa yeni serverlarda eski serverlar gibi olur illegallik açısından.

Peki Nttnow onayı yaptığımız hesabın, nttnow onayı yapılan cihaz ve numara ile ilişkisi kaldı mı?

Karakterimin otpsi eski kapattirdim telefon hattina bağliymiş şimdi ne olcak karakterim çöpmü olcak ??

Banned
    Quote Originally Posted by FalconVodafonE View Post
    Karakterimin otpsi eski kapattirdim telefon hattina bağliymiş şimdi ne olcak karakterim çöpmü olcak ??
    Otpye kayıtlı telefona erişimin yoksa olympia vega altar sirius bu 4 servera asla giremezsin.