Page 17 of 27 FirstFirst ... 71516171819 ... LastLast
Results 161 to 170 of 266
    Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LevronZi View Post
    Daha süresi yokmuydu bu olayın ? telefon ayarlayamadım henüz, giriş yapamıyacakmıyım...
    Evet aslında 24 Eylül'e kadar süresi var, siz neden hata aldınız onu anlamadım yani normal relog atarken ek bir işlem yaptınız mı?

4 gün var bence son güne bırakmadan şimdiden kaydınızı yapmış olun bu olayda vesile olmuş olur.

Junior Member
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Evet aslında 24 Eylül'e kadar süresi var, siz neden hata aldınız onu anlamadım yani normal relog atarken ek bir işlem yaptınız mı?

4 gün var bence son güne bırakmadan şimdiden kaydınızı yapmış olun bu olayda vesile olmuş olur.
    Hocam zaten gününü biliyorum 2 gün sonra hat satın alıcaktım,Yan slotu boşaltmak için ring bastım karaktere daha sonra relog attım ve ics olmadan giremezsin hatası almaya başladım. https://hizliresim.com/L1Iu6g bu resimdeki hatayı

Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LevronZi View Post
    Hocam zaten gününü biliyorum 2 gün sonra hat satın alıcaktım,Yan slotu boşaltmak için ring bastım karaktere daha sonra relog attım ve ics olmadan giremezsin hatası almaya başladım. https://hizliresim.com/L1Iu6g bu resimdeki hatayı
    CSS bastığınız için oluşmuş bir durum, ICS aktif ederek düzeltebilirsiniz yada Destek Ekibine daha detaylı yardım için bilet yollayabilirsiniz.

Junior Member
    Selamlar, kayıtlı gmail adresime otp servisinden doğrulama maili gelmiyor. Bu sıklıkla yaşanan bir sorun mu, geç gelme gibi bir durumu var mı yoksa gelmiyorsa bir an önce ticket atmak gerekir mi? Teşekkür ederim, iyi çalışmalar.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by uzak93 View Post
    Selamlar, kayıtlı gmail adresime otp servisinden doğrulama maili gelmiyor. Bu sıklıkla yaşanan bir sorun mu, geç gelme gibi bir durumu var mı yoksa gelmiyorsa bir an önce ticket atmak gerekir mi? Teşekkür ederim, iyi çalışmalar.
    Halihazırda mail gelmedi ise bilet atmanızda fayda var.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Yeni sunucularımızda (Altar-Vega-Sirius) OTP aktivasyon zorunluluğu 24 Eylül'de aktif oluyor. ICS servisinde tanımlı erişilemeyen numaraların değişim desteği için son gün 24 Eylül saat 11:00!

Oto hk

Merhabalar ben otp ile ilgili herşeyi hallettim ama şuan nttgame.com dan giriş yapamıyorum. Oturumun süresi doldu hatası alıyorum bu yüzden de ısc aktif hale getiriyorum.

Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by eru_ZvKtnz4w View Post
    Merhabalar ben otp ile ilgili herşeyi hallettim ama şuan nttgame.com dan giriş yapamıyorum. Oturumun süresi doldu hatası alıyorum bu yüzden de ısc aktif hale getiriyorum.
    ICS sistemini aktif etmek için nttgame portal'a giriş yapmanıza gerek yok, ICS sitesinde ki üst sekmelerden Hesabım > OTP Geçerli Ayarlar tıklayarak aşağıda ki ekrana gelin ve burada Knight Online World Oyun Girişi durumunu tıklayarak pasif halden etkin yapın. Etkin yaptığınızda kurduğunuz AnyOtp uygulamasından tek kullanımlık şifrenizi isteyecek onu girin ve işlem tamamdır.

Junior Member
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    ICS sistemini aktif etmek için nttgame portal'a giriş yapmanıza gerek yok, ICS sitesinde ki üst sekmelerden Hesabım > OTP Geçerli Ayarlar tıklayarak aşağıda ki ekrana gelin ve burada Knight Online World Oyun Girişi durumunu tıklayarak pasif halden etkin yapın. Etkin yaptığınızda kurduğunuz AnyOtp uygulamasından tek kullanımlık şifrenizi isteyecek onu girin ve işlem tamamdır.
    Selamlar otp sitesine login ekranında site çöküyor oyuna giriş yapamıyoruz

Junior Member
    otp sitesine erişim sağlayamıyoruz