Page 11 of 27 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 101 to 110 of 266
    Banned
    Quote Originally Posted by xxtakamx View Post
    Ben yönetime mail gelmiyor diyorum, adamların verdiği yine oto cevap. Helal olsun size. Çok yardımcı oluyorsunuz.

Gelen Cevap:
    Selam Şövalyeleri,

Altar - Vega - Sirius gibi yeni sunuculara erişim için kullanılan NTTNow uygulaması hakkında önemli bir karar aldık. Karara göre NTTNow'un yeni sunucu ihtiyacı iptal edilmiş ve ICS / OTP servis aktivasyonu zorunlu hale getirilmiştir. 21 Ağustos 2020 11:00 TR saatinden sonra hesap oluşturan kullanıcıların yeni sunuculara erişmek için ICS hizmetini etkinleştirmeleri gerekmektedir.

Ayrıca NTTNow uygulamasını etkinleştirmiş olan tüm hesapların yeni sunuculara 30 gün içinde erişebilmesi için ICS / OTP hizmetini etkinleştirmesi gerekir (belirli bir süre yakında paylaşılacaktır). 30 günlük sürenin sonunda, ICS hizmeti henüz hesapta etkinleştirilmediyse, hesapta ICS hizmeti etkinleştirilene kadar yeni sunucular kısıtlanacaktır.

ICS hizmeti hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Not 1 : Hesaplarında ICS hizmetini zaten etkinleştirmiş olan kullanıcıların yeni sunuculara erişmek için yapması gerekmez.
    Not 2: NTTNow doğrulamasını zaten tamamlamış ve ICS hizmetiyle ilgili sorun yaşayan kullanıcılar 24 Eylül 2020'ye kadar Müşteri Destek hizmetleriyle iletişim kurabilir.
    Cevabı elle yazan eleman kahve almaya gidince oto mesaj tuşunu aktifleştirmiş olmasın

Senior Member
    Demek ki soruyu bile okumuyorlar. Hem de mail adresim, normal domainimiz hee. Hotmail yahoo tarzı da değil... Tutmayacak bu olay, kalıbımı basarım. Kimse doğru düzgün kuramıyor bile. Ben zamanında İllallah deyip kaldırmıştım.

Senior Member
    Ben bilgisayarıma 3. parti yazılım kurmuyorsam, garip garip siteleri gezmiyorsam, şüpheli programlar kullanmıyorsam; hele hele bilgilerimi 3. şahıslarla da paylaşmıyorsam neden bu programı kurmak zorunda kalayım. Herkesin accountu kendi sorumluluğunda olmalı. Kural basit hackleniyorsa accountun, sende bir sorun vardır. NTT'nin bütün database'i hacklenmişse haklısındır. Geri kalanında suç sendedir ve NTTGame'den hiç bir şey talep etme hakkın da kalmaz bence.

Senior Member
    Nickname
    RETRIDA
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Merhaba,

ICS/OTP sisteminden doğrulama maili gelmiyor ise OTP > ICS / OTP kategorisi üzerinden bilet göndererek yardım talebinde bulunabilirsiniz.
    Dostum güzel insan. Allah aşkına nereden atıyoruz bilet.yüzlerce başlık var.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by mstfonrblc616161 View Post
    Dostum güzel insan. Allah aşkına nereden atıyoruz bilet.yüzlerce başlık var.
    Mesajımda nasıl göndereceğiniz yazıyor. Bilet kısmına tıklayıp, bilet gönderebilirsiniz.

Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Merhaba,

ICS/OTP sisteminden doğrulama maili gelmiyor ise OTP > ICS / OTP kategorisi üzerinden bilet göndererek yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Ek olarak, aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz. Konuda bahsedilen bazı durumlar şu an için geçerli değildir, bu durumlarda 24 Eylül 2020 tarihine kadar bilet gönderebilirsiniz.

ICS/OTP - Bilet Oluşturma Rehberi

Junior Member
    eski ics telefon numarasını hatırlamıyorum son sayıları kimin üstüne bilmiyorum maili hatırlamıyorum ben nasıl ticket atacam hata veriyo ics sıfırlaması nasıl talep edicem girerken doğrulama istiyor otp bile kurulu degil böyle saçma sapan birşey olamaz ticket atılmıyo bilgiler eksik diye oyunun kuralarını sornadan değiştirirseniz 100 lerce kişi böyle mağdur olur bende bırakır gideirm dahada oynamam karaktere 2800 cash verip asladayüüzk alıp başka accounta koymam

Junior Member
    Oyuncuyu böyle şeylere mecbur kılmak ne kadar doğru ? İsteyen kursun istemeyen kurmasın..

Senior Member
    dün gece 45gblik charım soyuldu arkadaşlar dikkat edin bilgisayara sakın kurmayın.

Senior Member
    Bana mail gelmiyor. Kaç kere denedim sayısı belirsiz. Devamlı aynı cevabı kopyala / yapıştır yapıyorlar. Ne yapacağız biz, oyunu mu bırakacağız? Bilet atmak fayda ediyor gibi konuşuyorsunuz. Gelen cevabı yapıştırdım üste. Bi daha aynı içerikli ticket cevabı gelmiş. Yardım eden falan yok. Bilginize...

Junior Member
    Oyundan çıktım s2 geçeyim dedim şuan otp istiyo hani 1 aylık süre var deniliyordu daha ne yapmam lazım