Page 15 of 27 FirstFirst ... 5131415161725 ... LastLast
Results 141 to 150 of 266
    Junior Member
    İyi olmis ellerine saglik.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Tek_NefeS View Post
    Bu durumun farkındayım. Hesabıma dair her şeyi biliyorum.

Altar sunucusu ilk açıldığı günden bu yana oynuyorum. Bu karakter üzerinde çok ciddi anlamda harcanmış zaman ve emek söz konusu bu. Bu şekilde yitip gitmesine gönlüm razı değil. Bilet atıp herhangi bir sonuç alamadığı için buraya yazma gereksinimi duydum. Herhangi bir yetkili GM arkadaştan buradan birinci ağızdan yardım talep ediyorum.Yıllar önce de bir problem olduğunda o dönemi ki GM arkadaş bizzat yardım etmişti. Aynı şeyin tekrar olmasını temenni ediyorum.
    Belirttiğim gibi, forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Talebiniz için lütfen bilet üzerinden devam ediniz.

Nttnow uygulamasından neden vazgeçildi ?

Junior Member
    Nickname
    Lejant
    Class
    Warrior
    Server
    Gaia
    Race
    Karus
    Çok müşkül duruma düştük çok. Yıllar evvel kaydedilmiş, yok olup gitmiş e-posta adresleri, telefon numaraları... Ntt üzerinde kayıtlı bilgilerdir aslolan diye oynadık bugüne kadar bir anda karakterimize giremez olduk.

Evet bizim de aymazlığımız var bu noktada bugüne dek ICS falan düşünmedik lakin karakterimizi ring marifetiyle farklı bir hesaba taşıyabilecek fırsat bile bulamadan bir anda karakterlerimize ulaşamaz olduk.

Evet bilet kanalıyla destek olunuyor lakin eksik bilgilerimiz mevcut arkadaşlar yardımcı olurlar mı olmazlar mı orası da muamma. Diğer yanda hiç olan maddi/manevi değeri yüksek karakterlerimiz....

Biliyorum ki ben ve benim gibi mağdur olan, olacak bir sürü kullanıcı arkadaşım var. Bilgileri nasıl bilmezsin, hatırlamazsın deyip bizlerin üzerine de gelmeyin lütfen, kim emeğinin böyle heba olmasını ister ki?

Elimiz kolumuz bağlı kaldı bu ICS meselesinde. En azından ICS zorunluluk tarihi gelmeden halihazırda ICS sebebiyle giriş yapamayan kullanıcıların giriş yapmasının engeli kaldırılsa karakterlerimizi taşıyabilsek mağdur kullanıcıların da yüzü gülse keşke.

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by aex1 View Post
    Çok müşkül duruma düştük çok. Yıllar evvel kaydedilmiş, yok olup gitmiş e-posta adresleri, telefon numaraları... Ntt üzerinde kayıtlı bilgilerdir aslolan diye oynadık bugüne kadar bir anda karakterimize giremez olduk.

Evet bizim de aymazlığımız var bu noktada bugüne dek ICS falan düşünmedik lakin karakterimizi ring marifetiyle farklı bir hesaba taşıyabilecek fırsat bile bulamadan bir anda karakterlerimize ulaşamaz olduk.

Evet bilet kanalıyla destek olunuyor lakin eksik bilgilerimiz mevcut arkadaşlar yardımcı olurlar mı olmazlar mı orası da muamma. Diğer yanda hiç olan maddi/manevi değeri yüksek karakterlerimiz....

Biliyorum ki ben ve benim gibi mağdur olan, olacak bir sürü kullanıcı arkadaşım var. Bilgileri nasıl bilmezsin, hatırlamazsın deyip bizlerin üzerine de gelmeyin lütfen, kim emeğinin böyle heba olmasını ister ki?

Elimiz kolumuz bağlı kaldı bu ICS meselesinde. En azından ICS zorunluluk tarihi gelmeden halihazırda ICS sebebiyle giriş yapamayan kullanıcıların giriş yapmasının engeli kaldırılsa karakterlerimizi taşıyabilsek mağdur kullanıcıların da yüzü gülse keşke.
    Selamlar bu konuda destek ekibi oyuncularımıza mümkün olduğu kadar yardım etmeye çalışıyor.

Lütfen bir bilet gönderip sizden istenen bilgileri tahmini şekilde vererek, hesaba dair bildiğiniz geçmişe dair her şeyi anlatarak bilet gönderin.

Destek ekibinin size yardımcı olmaya çalışacağından eminim.

Banned
    Bence bu oyunda legal playerin önündeki en büyük engel macro ve otp zımbırtısı.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ZAAAA5555 View Post
    Bence bu oyunda legal playerin önündeki en büyük engel macro ve otp zımbırtısı.
    OTP kıskanılacak kadar güzel bir şey ah keşke tüm sunucularda olsa.

Senior Member
    Dc oldum otp şifre hatası alıyorum giremedim tam bir rezillik tarih saat kontrol ediyorum saat ddilimi kontrol ediyorum sorun yok görünüyor fakat şifre hata veriyor 4 defa yanlış dedi gelde çık işin içinden beni niye mecbur bırakıyosunuz otp kullanmaya pc resetlememişim saat deyişmedi daha önce giren şifre hatası vermeyen otp dc olduktan sonra şifre hatası şimdi deniyecem bloke edecem pc reset atınca şifre kabul etti bir ton eziyet çektırıyosunuz
    Last edited by HasAli; 09-06-2020 at 11:22 AM.

Banned
    Millet oyunu bırakıp bu zimbırtıyla uğraşacak.
    Boşa zaman kaybı

çok merak ediyorum oyun yönetimi oyuna oyuncu çekmek yerine neden oyuna girişleri zorlaştırıyor oyuncunun önüne hep engel çıkarıyor ntnow dediniz akıllı tel dediniz hayatımda akıllı telefon kullanmıyan kişilere akıllı telefon aldırdınız gündemde yeni sw yok ama acaba önümüzdeki günlerde yeni açılacak bir sw için ne gibi bir zorluk adına 1 süprüzle karşılaşacaz