Page 1 of 27 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 266
    Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad

Yeni Sunucularda NTTNow Yerine ICSOTP Şartı Geldi

Merhaba,

NTTNow aktivasyonu sağlanmış olan ve yeni sunucularımızdan birinde karakter oluşumu olan hesaplar için ICS hizmetinde tanımlı numara değişim hizmeti 31 Aralık 2020 tarihine kadar uzatılmıştır. Detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

İyi Oyunlar!

----------------------------------------------------------

Herkese Merhaba,

Knight Online ekibi olarak yaptığımız değerlendirme neticesinde yeni sunucularımıza ICS zorunluluğunu aşama aşama getirme kararı aldık. Bu karar neticesinde ilk olarak Sirius sunucusuna ICS zorunluluğu 7 Ekim 2020 saat 10:00'da, Altar sunucusuna 9 Ekim günü saat 10:00'da, son olarak Vega sunucusunda da 12 Ekim saat 10:00'da getirilmiştir.

İyi Oyunlar

Merhaba,

24 Eylül 2020 tarihinde yeni sunucularımıza getirdiğimiz OTP zorunluluğunu bir süre daha erteledik. OTP'si aktif olmayan kullanıcılarımız bir süre daha sunuculara giriş yapabilecekler. Zorunluluğun tekrar getirileceği tarih en kısa sürede duyurulacaktır.

Bu süreçte ICS servisinde tanımlı telefon numarasına erişemeyen kullanıcılara da 27 Eylül saat 23:59'a kadar bilet gönderdikleri takdirde yardımcı olunacaktır.

Herkese İyi Oyunlar!

Herkese Merhaba,

NTT Game olarak yeni Knight Online sunucularımız Altar - Vega - Sirius'a giriş yapılabilmesi için sizlere sunduğumuz NTTNow programı ile ilgilli bir karar aldık. Alınan karar nezdinde 21 Ağustos 2020 saat 11:00 itibarıyla Altar - Vega - Sirius sunucularımız için NTTNow aktivasyon zorunluluğu kaldırıldı ve hesap güvenliğinizi arttırmak adına sizlere sunduğumuz ICS/OTP aktivasyon zorunluluğu getirildi.

21 Ağustos 2020 saat 11:00'den sonra NTT Game portalımız üzerinden oluşturulan hesaplarda yeni sunucularımıza giriş yapılabilmesi için ICS hizmeti hesap üzerinde aktif edilmek zorundadır.

Hali hazırda NTTNow uygulaması aktivasyonu ile yeni sunucularımıza giriş yapan kullanıcılarımız için de ICS aktivasyonu yapmaları için 30 günlük (tam tarih önümüzdeki günlerde paylaşılacak) süre verilecektir. 30 günlük süre sonunda geçmiş dönemde NTTNow aktivasyonu yapmış olan, fakat ICS aktivasyonu yapılmayan hesaplar yeni sunucularımıza giriş yapamayacaktır. Bu hesaplar ile tekrar giriş yapılabilmesi için ICS aktivasyonu yapılması istenecektir.

Ek bilgi 1: Hali hazırda yeni sunucularımızda oynayıp, ICS hizmetini aktif şekilde kullanan oyuncularımızın bu geçiş dönemi için herhangi bir işlem yapmasına gerek bulunmamaktadır.

Ek bilgi 2: Yeni sunucularımızda NTTNow'dan ICS hizmetine geçiş sürecinde ICS hizmetinde sorun yaşayan ve hali hazırda NTTNow aktivasyonu yapmış kullanıcılarımız 24 Eylül 2020 tarihine kadar destek ekibi ile iletişime geçebilirler. (Yeni sunucularda karakter oluşturulmuş olması gerekiyor)

Ek bilgi 3: OTP'nin ilk kurulumu ücretsizdir. Bir telefon numarasına 3 adet hesap bağlayabilirsiniz.

ICS Üyeliği, AnyOTP Programı Kurulumu ve ICS Kullanım Rehberi

Ek bilgi 4: Yeni sunucularımızda ICS servisi aktif olmadan 24 Eylül'e kadar giriş yapabilecek olan oyuncularımız yeni sunuculardan birinde yeni bir karakter oluşturduğu takdirde o sunucuya giriş için ICS servisini aktif etmeleri istenecektir. (Sorun giderildi. Kullanıcılarımız ICS aktivasyonu yapmadan 24 Eylül'e kadar giriş ilgili sunuculara giriş yapabilecekler)
    Last edited by Khaliz; 10-22-2020 at 09:20 AM.

Senior Member
    Mantıklı bir hareket yani NttNow uygulaması çok saçmaydı. AnyOtp daha mantıklı hesap güvenliği açısından.

Senior Member
    Sorumu mazur görün lütfen, bilmediğim için soruyorum ben oyuna girerken, telefondan anyotp den kod alıp öyle giriş yapıyorum, benim bununla ilgili bir işlem yapmam gerekiyor mu?

Senior Member
    3 hak veriyordu sanırım peki bu daha önce 3 hakki kullananlar ne yapicak hadi ailesinden birine yapti diyelim nasil guvenicek malum surekli sahte sms linkler geliyor. Umarim buda dusunulmustur. Ek olarak konuya apk linki eklermisiniz

Member
    Nickname
    ToxicMozart
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    iyi oldu bu değişklik

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by eminbars123 View Post
    Sorumu mazur görün lütfen, bilmediğim için soruyorum ben oyuna girerken, telefondan anyotp den kod alıp öyle giriş yapıyorum, benim bununla ilgili bir işlem yapmam gerekiyor mu?
    Ek bilgi 1 kısmı sorunuzun yanıtı.

Senior Member enezx's Avatar
    otp zorunlu olmasa daha iyi olabilirdi. Güvenlik isteyen kursun. Olympiada otp zorunluluğu var diye diğer eski sunuculara göre oyuncu sayısı cidden düşük.
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member
    tamamda biz nttnowla aktif ettik yeni gelenler için otp aktivasyonu şart olsunda biz zaten kullanmıyoruz normaldede bişey olursada sorumluluğunu almışız bize neden zorunlu şimdi tekrar otp aktivasyonu ? birde nttnowla kaydolduğumuz telefona olmak zorundamı mesela başka bir hat alıp ona bağlayabilirmiyim hesaplarımı ?

Junior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    NTTNow'a güvendim otp numarasını unuttuğum accountla oyuna geri döndüm, umarım çözüm sunarsınız.

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by Loginfor45 View Post
    NTTNow'a güvendim otp numarasını unuttuğum accountla oyuna geri döndüm, umarım çözüm sunarsınız.
    24 Eylüle kadar bilet göndererek destek almayı sağlıyorlarmış sanırım bizim clandaki 2 kişide de aynı problem var hemen bilet attılar
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.