Page 16 of 27 FirstFirst ... 6141516171826 ... LastLast
Results 151 to 160 of 266
    Junior Member
    [QUOTE=NightOwl;2149897]ICS/OTP sistemine kayıtlı telefon numaranıza şu an erişiminiz bulunmuyor ise OTP > ICS / OTP kategorisi üzerinden bilet göndererek yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Merhaba eski numaraya erişimim mümkün değil dediğiniz gibi bu yol ile bilet gönderdim ilgili alanları doldurup tam 4 gün oldu ve 5.gün hala bir dönüş olmadı ne yapmamız gerektiğine dair bilgi almak istiyorum hafta sonuna geldik muhtemelen bugünde cevap olmaz hafta sonu girer araya.Acaba bu yardım talebinin sonucunu biz 24 eylül sonrası oyuna giriş yapamayıncamı alacağız? Yada otp nin kendi sitesi üzerindenmi bilet atmamız gerekiyor acaba yardımcı olurmusunuz supportnttgameden attım bileti.bilet no:#QRC-182-26303

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by rpd4444 View Post
    Merhaba eski numaraya erişimim mümkün değil dediğiniz gibi bu yol ile bilet gönderdim ilgili alanları doldurup tam 4 gün oldu ve 5.gün hala bir dönüş olmadı ne yapmamız gerektiğine dair bilgi almak istiyorum hafta sonuna geldik muhtemelen bugünde cevap olmaz hafta sonu girer araya.acaba bu yardım talebinin sonucunu biz 24 eylül sonrası oyuna giriş yapamayıncamı alacağız? Yada otp nin kendi sitesi üzerindenmi bilet atmamız gerekiyor acaba yardımcı olurmusunuz supportnttgameden attım bileti.bilet no:#qrc-182-26303
    Biletler en geç 3 iş günü içerisinde yanıt buluyor normalde, fakat siz bileti güncelliyorsunuz sanırım. Biletler sırayla bakılmaktadır. Biletinizi güncellemek mevcut sıranın en sonuna düşmeniz anlamına geliyor. Lütfen biletinizi güncellemeyin ve yeni bir bilet oluşturmadan sabırla bekleyin.

Junior Member
    Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Biletler en geç 3 iş günü içerisinde yanıt buluyor normalde, fakat siz bileti güncelliyorsunuz sanırım. Biletler sırayla bakılmaktadır. Biletinizi güncellemek mevcut sıranın en sonuna düşmeniz anlamına geliyor. Lütfen biletinizi güncellemeyin ve yeni bir bilet oluşturmadan sabırla bekleyin.
    Hayır Sayın Moderatör cevap gelmişmi diye bakıyorum hergün,güncelleme yapmadım,yeni bilet oluşturmadım,sabırla bekledim,sonunda foruma yazıp yardım isteme gereği duydum.Bilet açık gözüküyor ama herhangi bir yanıt yok.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ZAAAA5555 View Post
    Yeni sw lerde zorunlu hale gelen OTP zımbırtısı hakkında forumda çok şikayet olduğunu görüyorum.
    Millet saç baş yolucak hale gelmiş.
    Kendi kendime diyorum ki iyi ki şu OTP zımbırtısına bulaşmamışım.
    Kafam rahat.
    Aslında tüm playerlerin kafalrının rahat olmasını isterdim.
    Bazılarının çekecek çilesi varmış.
    Madem bu OTP zımbırtısının bir takım sorunları var neden bu sorunlar kökünden çözülmüyor ?
    Bu sorunlar çözülse herkes rahata ersin isterdim.
    Otp uygulamasının hiç bir sorunu yok, yılllardır gayet stabil çalışıyor.Fakat sistemin doğru kurmayan ya da kuramayan playerler var.Gerek zaman noktasında gerek tarayıcı ayarlarında yanlış ayarlanmış ya da hiç ayarlanmamış şekliyle otp zaman zaman senkronize olamıyor.

He otp kurmak için bilgisayar mühendisimi olmak gerekiyor?

Hiç alakası yok rehberdeki adımları birebir uygulasalar zaten hiç sorun yaşamayacaklar.

Tabi bazıları çakma hesap satın aldı bu güne kadar öyle gidiyordu, bazıları başkalarının üzerine kayıt yaptırdı gibi benzeri durumlardan dolayı isyan edende çok..

Junior Member
    Yaklaşık 3 aydır oyuna girmiyordum.Otp sistemim eskiden aktifti nefret ettiğim için kapatmıştım şuan neden zorunlu hale geldiğini anlayabilmiş değilim sebebi nedir ? Bu benim kullanmayı tercih etmediğim bir uygulama ama zorunlu kıldığınız için şimdi tekrar aktif hale getirip şifre zımbırtılarıyla uğraşıp eminim bir dünya sorunla karşılaşıp (eskiden olduğu gibi) üstüne npoint harcayarak kanser olacağım.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Maladam View Post
    Yaklaşık 3 aydır oyuna girmiyordum.Otp sistemim eskiden aktifti nefret ettiğim için kapatmıştım şuan neden zorunlu hale geldiğini anlayabilmiş değilim sebebi nedir ? Bu benim kullanmayı tercih etmediğim bir uygulama ama zorunlu kıldığınız için şimdi tekrar aktif hale getirip şifre zımbırtılarıyla uğraşıp eminim bir dünya sorunla karşılaşıp (eskiden olduğu gibi) üstüne npoint harcayarak kanser olacağım.
    ICS/OTP şartı olmayan sunucuları tercih edebilirsiniz.

Junior Member
    Hali hazırda Altar serverında 83 lvl dizili karakterim mevcut neden kurulu düzenimi bozup server değişmek zorunda bırakılıyorum merak ettiğim bu.

Junior Member
    Az önce siriusa girebiliyorken şuan ICS olmadan giremezsiniz hatası alıyorum sebebi nedir?

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LevronZi View Post
    Az önce siriusa girebiliyorken şuan ICS olmadan giremezsiniz hatası alıyorum sebebi nedir?
    ICS kaydınızı yapıp OTP'yi hesabınızda aktif ederseniz tekrar giriş yapabilirsiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    ICS kaydınızı yapıp OTP'yi hesabınızda aktif ederseniz tekrar giriş yapabilirsiniz.
    Daha süresi yokmuydu bu olayın ? telefon ayarlayamadım henüz, giriş yapamıyacakmıyım...