Page 23 of 27 FirstFirst ... 132122232425 ... LastLast
Results 221 to 230 of 266
    Registered Users
    Sirius için ICS girişleri an itibariyle aktif edildi.

Hesabına henüz ICS kaydı yapmayanlar, detaylar için ilk sayfadaki duyuruya göz atın lütfen.

Junior Member
    Portal ICS Servisi AKTIF EDEMIOM OTP YE GELEN KODU GIRINCE HATA VERIO

Quote Originally Posted by may_mNMfdPVK View Post
    aynen bende de . gelen id sifreyi girince otp kendini kapatiyor giriş yapmiyor

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Dreamscape_ View Post
    aynen bende de . gelen id sifreyi girince otp kendini kapatiyor giriş yapmiyor
    PC üzerinde kullanıyorsanız, uyumluluk ayarını Windows 8 /7 olarak deneyebilirsiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by may_mNMfdPVK View Post
    bende de aynı

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by pangold35 View Post
    bende de aynı
    Merhaba,

Karşılaştığınız uyarının ekran görüntüsünü paylaşabilir misiniz?

Ayrıca, aşağıdaki konu size yardımcı olabilir. Önerilen şekilde ayarlama yapıp, tekrar deneyebilirsiniz.

[OTP] AnyOTP Kod Uyuşmazlığı

Senior Member
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    otp zorunlu olmasa daha iyi olabilirdi. Güvenlik isteyen kursun. Olympiada otp zorunluluğu var diye diğer eski sunuculara göre oyuncu sayısı cidden düşük.
    Olympia eski serverimdi ve oyuna bir süre ara vermiştim.Ares serverinden vega serverine kadar girip bi baktim sunuculara ve otp olmayan serverlerde karakteri moradonda 35 yapmakta zorlandım.Her yerde bir koxper ya da macrolu karakter doluydu.Milletin yağlayıp balladığı Destan'da neredeyse legal karakter göremedim Vega Altar arasında gidip geldim ve Altar'da kaldım.

Burda yokmu var her server de var ama sunucuları tek tek gezince Olympia serverinden temiz sunucu bulamadım.Karakterimi satmasaydım yani orda bir pk atabileceğim karakterim olsaydı yine Olympia serverinden başkasında oynamazdım.

Junior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Selam , ALTAR serverınde oynuyorum acil yardım benim farm slotum var suanda da aktif 23 günlük premıumları var 5 hesabın.Zamanında gmail açtıgımda kurtarma e-posta ve telefon eklemedım yenı sistem gelmıs gmaile bu 2 si yoksa şifreyi unuttugun taktırde erişim saglayamazsınız suanda.Buna istinaden ben hızlı giriş için otplerı kaldırmıştım ve telefonları gelen komşulardan arkadaşlarımın arkadaşlarından almıştım hali hazırda şuanda farm atmaya ve günlük genıe çekmeye devam edıyorum 5 karakter suan aktıf id şifreleri mevcut ve oyunda ancak oyundan dusersem giremicem.Ticket bölümüne bildirdim ancak maile ulaşamadıgım için herhangı bı geridönüş yapmadılar.Şuan zor bı durumdayım dc yersem 5 tane çar 23 gunluk prelerı var erişim yapamıcam bu duruma çözüm olarak otpdekı kayıtlı olan telefonların sılınmesını ıstemıstım maile ulaşamadıgımdan onuda yapmadılar.SiZDEN RİCAM KARAKTERLERE 2800 CASH YANI CSS (RİNG) BASARMISINIZ BAŞKA TÜRLÜ ÇARLARLA OLAN İRTİBATIM KESİLECEK LÜTFEN YARDIM.@Perastis

Junior Member
    Otp'yi siteden aktif hale getirdigim halde oyuna girerken otp sormuyor pasif etkin yapıyorum hala otpsiz giriş yapıyor oyuna ve yeni servera giremiyorum bu sebepten sorun neyden kaynaklı acaba?

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by PhaetauR View Post
    Otp'yi siteden aktif hale getirdigim halde oyuna girerken otp sormuyor pasif etkin yapıyorum hala otpsiz giriş yapıyor oyuna ve yeni servera giremiyorum bu sebepten sorun neyden kaynaklı acaba?
    İcs ve portala giriş yaptıktan sonra bu kısımları etkin hale getirmeniz gerekiyor